Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Alabastrowy Różanecznik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 19:47
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a)Wszystkim bez wyjątku , ZDROWYCH , POGODNYCH i RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA .

Życzy Lucjan Złotkowski .

jeśli mogę ...zrób dla mnie wyjątek i nie życz mi nic bo wiesz dobrze że mam cię tu za hipokrytę i dwulicowca więc twoje ''życzenia'' uważam za fałszywe...
zresztą jak mogą to być szczere życzenia jak wiele razy dawałeś tu przykłady tego jak potrafisz dzielić forumowiczów i ich próbować obrażać...
ja tam np. żadnemu piSSdzielcowi nie będę życzył ''ZDROWYCH , POGODNYCH i RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA .''
nie trawię piSSdzielców i każdego kto ich popiera...
może dlatego że utożsamiam ich z ''komuchami'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cela niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 21:17
Decyzja o wecie u andrzeja pojawiła się trzy dni po wywiadzie karakana z kozami w nosie w którym zarzucił on andrzejowi bierność w sprawie zmian w mediach publicznych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Junkers niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 21:58
~~Cela napisał(a): Decyzja o wecie u andrzeja pojawiła się trzy dni po wywiadzie karakana z kozami w nosie w którym zarzucił on andrzejowi bierność w sprawie zmian w mediach publicznych


Jak już w nos zaglądałeś Jarkowi , to jeszcze ci pozostało w dooopke mu zajrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 22:01
~~Junkers napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cela napisał(a): Decyzja o wecie u andrzeja pojawiła się trzy dni po wywiadzie karakana z kozami w nosie w którym zarzucił on andrzejowi bierność w sprawie zmian w mediach publicznych


Jak już w nos zaglądałeś Jarkowi , to jeszcze ci pozostało w dooopke mu zajrzeć

mistrzowski komentarz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak patriota niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 22:05
Trzeba zmniejszyć budżet Kancelarii Prezydenta !!! Skończą się narty i wypady na skuterze wodnym w Juracie!!! Bo Duda to jeden z ojców demontażu naszego Państwa w czasach totalnego bezprawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Rogownica niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 22:19
~~Junkers napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cela napisał(a): Decyzja o wecie u andrzeja pojawiła się trzy dni po wywiadzie karakana z kozami w nosie w którym zarzucił on andrzejowi bierność w sprawie zmian w mediach publicznych


Jak już w nos zaglądałeś Jarkowi , to jeszcze ci pozostało w dooopke mu zajrzeć

~~Junkers napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cela napisał(a): Decyzja o wecie u andrzeja pojawiła się trzy dni po wywiadzie karakana z kozami w nosie w którym zarzucił on andrzejowi bierność w sprawie zmian w mediach publicznych


Jak już w nos zaglądałeś Jarkowi , to jeszcze ci pozostało w dooopke mu zajrzeć


Dooopę ma już zajętą - pilota wsadził i programy z telewizora mu znikły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Rdest niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 14:28
Widziałem zdjęcie kaczych hucpiarzy biesiadujących w siedzibie TVP.
Ja wiem, że ich marzeniem są przepychanki z policją i wyniesienie z budynku, więc odpowiedzialna władza nie daje im paliwa do rozniecania kolejnego mitu, ale taki stan anarchii nie może długo trwać.
Ciekawe czy ekipa Donalda Tuska ma na to jakiś pomysł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eureka niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 18:47
~~Krwistoczerwony Rdest napisał(a): Widziałem zdjęcie kaczych hucpiarzy biesiadujących w siedzibie TVP.
Ja wiem, że ich marzeniem są przepychanki z policją i wyniesienie z budynku, więc odpowiedzialna władza nie daje im paliwa do rozniecania kolejnego mitu, ale taki stan anarchii nie może długo trwać.
Ciekawe czy ekipa Donalda Tuska ma na to jakiś pomysł?

Oj ma, oczywiście że ma,donek ma same super POmysly, np. żeby ludzie na święta nie mieli teleexpresu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza