Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Mejza- uzdrowiciel chorych dziecl niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 10:36
Kaczyński: „ci ludzie byli więzieni za walkę z korupcją na szczytach władzy”

Prezydent: ułaskawiłem ludzi skazanych za przestępstwo z art. 231, czyli za nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego

I tak właśnie pierzecie ludziom mózgi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Mina niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 11:09
~~Mejza- uzdrowiciel chorych dziecl napisał(a): Kaczyński: „ci ludzie byli więzieni za walkę z korupcją na szczytach władzy”

Prezydent: ułaskawiłem ludzi skazanych za przestępstwo z art. 231, czyli za nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego

I tak właśnie pierzecie ludziom mózgi.


Pelikany i tak łykną wszystko co im telewizor powie.
Jak telewizor powie że to byli święci to będą sie do nich modlić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Driakiew niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 16:42
19.30 , ile to już razy śpiewano tuskowi sto lat ?
bo tylko leming może oczy wlepiać w tego typu gadzinówkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Grzybień niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 16:52
~~Ciemnoniebieski Driakiew napisał(a): 19.30 , ile to już razy śpiewano tuskowi sto lat ?
bo tylko leming może oczy wlepiać w tego typu gadzinówkę


Jeśli oceniasz to widocznie oglądasz lemingu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Ostróżka niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 17:04
Sikorski + 7 jego przydupasów to dopiero patologia PEŁO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Tunbergia niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 18:32
~~Ciemnoniebieski Driakiew napisał(a): 19.30 , ile to już razy śpiewano tuskowi sto lat ?
bo tylko leming może oczy wlepiać w tego typu gadzinówkę

Ja pamiętam ostatnie 8 lat i wiadomości w TVPis słowo TUSK było w złym świetle powtarzane przez prowadzących co 30 sekund .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 stycznia 2024r. o 22:56
~~Rdzawobrunatna Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieski Driakiew napisał(a): 19.30 , ile to już razy śpiewano tuskowi sto lat ?
bo tylko leming może oczy wlepiać w tego typu gadzinówkę

Ja pamiętam ostatnie 8 lat i wiadomości w TVPis słowo TUSK było w złym świetle powtarzane przez prowadzących co 30 sekund .

*******************************************************************************************************************************
Tu opinia o redaktorach TV Republika




Dopisane 28.01.2024r. o godz. 22:56:

Wolna Republika nawiązuje do zniewolenia Polski

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 23:17
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrunatna Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieski Driakiew napisał(a): 19.30 , ile to już razy śpiewano tuskowi sto lat ?
bo tylko leming może oczy wlepiać w tego typu gadzinówkę

Ja pamiętam ostatnie 8 lat i wiadomości w TVPis słowo TUSK było w złym świetle powtarzane przez prowadzących co 30 sekund .
*******************************************************************************************************************************
Tu opinia o redaktorach TV Republika


Nigdy nie byłem zamoderacja na mediach społecznościowych,wkurzałem się gdy boleć kasował wypowiedzi,ale,mimo wszystko,byłbym za tym żeby zbanować dożywotnio PanM ,który domagał się na tym forum aresztu domowego dla niezaszczepionych.Przeciez to jest faszyzm,którego propagowanie podlega karze.


Dopisane 28.01.2024r. o godz. 22:56:Wolna Republika nawiązuje do zniewolenia Polski





Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza