Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Pinochet niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 23:19
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rdzawobrunatna Tunbergia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieski Driakiew napisał(a): 19.30 , ile to już razy śpiewano tuskowi sto lat ?
bo tylko leming może oczy wlepiać w tego typu gadzinówkę

Ja pamiętam ostatnie 8 lat i wiadomości w TVPis słowo TUSK było w złym świetle powtarzane przez prowadzących co 30 sekund .
*******************************************************************************************************************************
Tu opinia o redaktorach TV Republika


Nigdy nie byłem zamoderacja na mediach społecznościowych,wkurzałem się gdy boleć kasował wypowiedzi,ale,mimo wszystko,byłbym za tym żeby zbanować dożywotnio PanM ,który domagał się na tym forum aresztu domowego dla niezaszczepionych.Przeciez to jest faszyzm,którego propagowanie podlega karze.


Dopisane 28.01.2024r. o godz. 22:56:Wolna Republika nawiązuje do zniewolenia Polski





Zastosowana autokorekta

Jestem za wolnością,ale nie dla wypowiedzi faszystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 5:35
"Ty gówniarzu" w oficjalnym dokumencie. Kaczyński przesadził https://wiadomosci.wp.pl/ty-gowniarzu-w-oficjalnym-dokumencie-kaczynski-przesadzil-6989713125387232a

Buc kaczynski zasłużył na najgorsze i tego mu życzymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 stycznia 2024r. o 17:14
Bard TV Republika

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 18:26
Zauważyliście ,że PiS zawsze musi znaleźć sobie wrogów ,żeby egzystować , PiSu bez wrogów nie ma
Dla PiSu wrogami w rożnych okresach były różne grupy społeczne, a to lekarze, a to przedsiębiorcy . a to ekolodzy , PiS zrobił nam wrogów ze wszystkich sąsiadów i wszystkich sojuszników, z Unii Europejskiej a szczególnie z Niemców , tylko jakoś najciszej o Rosji ,
Orbanie , Putinie . Miliardy ton węgla z Rosji sprowadzali , o wrak się nie upominali , z proputinowskimi politykami się przyjaźnili
W gadaniu PiSu wygląda , że cały świat poza narodami i politykami prorosyjskimi jest przeciwko Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 18:41
A ile wypowiedzi za Rosją której bronili było wśród pisowców o tym dzisiaj żaden pisowiec na tym forum nie przypomina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Tunbergia niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 19:38
Tych PISowców do reszty popier.....o na spotkaniu z Szydło wstawili duże lustro na całą ścianę żeby wyglądało że jest ich dwa razy tyle co faktycznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Dalia niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 19:40
~~Rdzawobrunatna Tunbergia napisał(a): Tych PISowców do reszty popier.....o na spotkaniu z Szydło wstawili duże lustro na całą ścianę żeby wyglądało że jest ich dwa razy tyle co faktycznie .

Hahahaha, widziałem to, niezła wtopa xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 2:34
Jak patrzę na te pisowskie, zakłamane, wredne gęby to sobie tak myślę, że życie naprawdę byłoby piękne, gdyby zdelegalizowano PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza