Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
10 maja 2021r. o 20:21
przypomnę ci tylko że ''konfederatów'' krytykowałem w osobie brauna spotykającego się z faszystą a korwina za sadzanie własnych dzieci na kolanach pedofilii ...i tych innych co ''hajlowali'' jak sośnierz...
przypomnę ci też że nadal cenię Dziambora ...

i to mi wystarczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złota Miodunka niezalogowany
10 maja 2021r. o 20:42
Masz rację tam jest ich 10 i 10 indywidualności, a każdy potencjalny Prezydent, czasami coś mądrego powiedzą, ale częściej to niedorzeczności. Dobrze że stopniujesz i wyważasz potencjalnych koalicjantów.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 maja 2021r. o 20:53
jest wśród nich jeszcze jeden ...taki młodzian ...
trochę zapalczywy ale też potrafi sensownie zadawać pytania ...

ale zawsze zapominam jego nazwisko ...

był ostatnio w ''kawie na ławę ''
może ty wiesz ,domyślasz się ale ja po prostu nie pamiętam...;)


masz rację ...stopniuję ...
nie cierpię Kukiza ...min. za wprowadzenie do sejmu tzw.''narodowców''ale była u niego przecież Ścigaj...

a to naprawdę mądra kobieta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
10 maja 2021r. o 20:58
Horus napisał(a): jest wśród nich jeszcze jeden ...taki młodzian ...
trochę zapalczywy ale też potrafi sensownie zadawać pytania ...

ale zawsze zapominam jego nazwisko ...

był ostatnio w ''kawie na ławę ''
może ty wiesz ,domyślasz się ale ja po prostu nie pamiętam...;)


masz rację ...stopniuję ...
nie cierpię Kukiza ...min. za wprowadzenie do sejmu tzw.''narodowców''ale była u niego przecież Ścigaj...




a to naprawdę mądra kobieta...


A dzięki komu jak nie temu nie chcę kląć Kukizowi Duda został prezydentem ,zapomniałeś kogo pięć lat temu poparł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złota Miodunka niezalogowany
10 maja 2021r. o 21:01
Niestety nie oglądam TVN 24, tam kiedyś taki czarny ekran się pojawił, myślałem że mi zepsuli telewizor i od tej pory nie oglądam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
10 maja 2021r. o 21:22
~Złota Miodunka napisał(a): Niestety nie oglądam TVN 24, tam kiedyś taki czarny ekran się pojawił, myślałem że mi zepsuli telewizor i od tej pory nie oglądam:)

A kogo to obchodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 maja 2021r. o 21:27
~~Rudozłoty Floks napisał(a):
Horus napisał(a):


A dzięki komu jak nie temu nie chcę kląć Kukizowi Duda został prezydentem ,zapomniałeś kogo pięć lat temu poparł .


nie ..nie zapomniałem ...
nie zapomniałem też że sam Kukiz powiedział że jeśli on kiedykolwiek pójdzie w politykę to każdy będzie mógł mu napluć w twarz...

i poszedł...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
10 maja 2021r. o 21:32
Horus napisał(a):
~~Rudozłoty Floks napisał(a):
Horus napisał(a):


A dzięki komu jak nie temu nie chcę kląć Kukizowi Duda został prezydentem ,zapomniałeś kogo pięć lat temu poparł .


nie ..nie zapomniałem ...
nie zapomniałem też że sam Kukiz powiedział że jeśli on kiedykolwiek pójdzie w politykę to każdy będzie mógł mu napluć w twarz...

i poszedł...;D

Chyba znasz to powiedzenie ,,pluj qurwie w oczy a ona powie ,że deszcz pada ."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza