Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Fur deutschland Dla Niemcw niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:04
Ja będę pracować do 76 lat . Dla Niemców ,żeby im doborze było .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:09
Zapomniałem konserwy z wiepszowiną mam . Dla muzułmanów... BEKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny wyborca niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:09
Gdyby rządziło PO to Polska byłaby zalana islamskimi imigrantami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Jaskier niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:16
~~Fur deutschland Dla Niemcw napisał(a): Ja będę pracować do 76 lat . Dla Niemców ,żeby im doborze było .

Słuchaj pusty tępy łbie bo nie będzie powtórek.
Za komuny było do dupy bo towarzysze sekretarze wiedzieli lepiej jak rządzić firmami niż dyrektorzy. Dzisiaj jest tak samo. Prezesi partii i PO i PiS lepiej wiedzą co ludzie potrzebują i pilnują tylko interesu firm państwowych. A Niemcy których nie lubisz dają swoim firmom się bogacić. Ty mozesz pracować do końca życia i tak będziesz dziadem.Nie widzisz kto u kogo pracuje. Jak widzisz to pomyśl dlaczego .
/ podpowiedź/ bo Niemiecka makrela bardziej szanuje prywatne firmy niż Polski prawy i sprawiedliwy prezes Jarosław.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Suchodrzew niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:29
~~Kasztanowordzawy Jaskier napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fur deutschland Dla Niemcw napisał(a): Ja będę pracować do 76 lat . Dla Niemców ,żeby im doborze było .

Słuchaj pusty tępy łbie bo nie będzie powtórek.
Za komuny było do dupy bo towarzysze sekretarze wiedzieli lepiej jak rządzić firmami niż dyrektorzy. Dzisiaj jest tak samo. Prezesi partii i PO i PiS lepiej wiedzą co ludzie potrzebują i pilnują tylko interesu firm państwowych. A Niemcy których nie lubisz dają swoim firmom się bogacić. Ty mozesz pracować do końca życia i tak będziesz dziadem.Nie widzisz kto u kogo pracuje. Jak widzisz to pomyśl dlaczego .
/ podpowiedź/ bo Niemiecka makrela bardziej szanuje prywatne firmy niż Polski prawy i sprawiedliwy prezes Jarosław.


Prezesi partii PO?
Nie ośmieszaj się!
Ci z PO wiedzieli co potrzeba ludziom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Aksamitka niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:34
~~Normalny wyborca napisał(a): Gdyby rządziło PO to Polska byłaby zalana islamskimi imigrantami.


Mówisz, że islamiści gorsi od pis_lamistów?
Nie wierz propagandzie pis_lamistów - oni boją się 'konkurencji'.

76 %z wykształceniem podstawowym zagłosowało na PiS, podobnie jak u Talibów, tam też większość to analfabeci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Saweczek Zaklad Karny niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:46
No wiem o tym że 95% w Zakładach Karnych głosowało na peło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z TIR-a niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 13:52
~~Saweczek Zaklad Karny napisał(a): No wiem o tym że 95% w Zakładach Karnych głosowało na peło.

A wiesz kto był twoim ojcem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.