Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Burgundowa Aksamitka niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 22:11
"Te osoby są przeziębione.

Prawdopodobnie kilka z tych osób ma już zapalenie płuc.
Ja przywiozłam leki, antybiotyki i w miarę możliwości chciałabym spróbować pomóc.

Do Usnarza Górnego przyjechali także przedstawiciele fundacji Ocalenie z prawnikami. Oni jednak też nie zostali dopuszczeni do osób potrzebujących pomocy. Radca prawny Patryk Radzimierski wyjaśniał, że jest pełnomocnikiem tych osób. – Mam obowiązek skontaktować się z moimi mocodawcami – mówił."
"Te osoby są przeziębione.

Prawdopodobnie kilka z tych osób ma już zapalenie płuc.
Ja przywiozłam leki, antybiotyki i w miarę możliwości chciałabym spróbować pomóc.

Do Usnarza Górnego przyjechali także przedstawiciele fundacji Ocalenie z prawnikami.
Oni jednak też nie zostali dopuszczeni do osób potrzebujących pomocy.
Radca prawny Patryk Radzimierski wyjaśniał, że jest pełnomocnikiem tych osób.
– Mam obowiązek skontaktować się z moimi mocodawcami – mówił."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 22:19
~~Burgundowa Aksamitka napisał(a): "Te osoby są przeziębione.

Prawdopodobnie kilka z tych osób ma już zapalenie płuc.
Ja przywiozłam leki, antybiotyki i w miarę możliwości chciałabym spróbować pomóc.

Do Usnarza Górnego przyjechali także przedstawiciele fundacji Ocalenie z prawnikami. Oni jednak też nie zostali dopuszczeni do osób potrzebujących pomocy. Radca prawny Patryk Radzimierski wyjaśniał, że jest pełnomocnikiem tych osób. – Mam obowiązek skontaktować się z moimi mocodawcami – mówił."
"Te osoby są przeziębione.

Prawdopodobnie kilka z tych osób ma już zapalenie płuc.
Ja przywiozłam leki, antybiotyki i w miarę możliwości chciałabym spróbować pomóc.

Do Usnarza Górnego przyjechali także przedstawiciele fundacji Ocalenie z prawnikami.
Oni jednak też nie zostali dopuszczeni do osób potrzebujących pomocy.
Radca prawny Patryk Radzimierski wyjaśniał, że jest pełnomocnikiem tych osób.
– Mam obowiązek skontaktować się z moimi mocodawcami – mówił."


Horusiku mam taki pomysł niech zgłoszą się do lekarza po co po lasach biegają biedaki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Aksamitka niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 22:56
~~Angela napisał(a): ~

Horusiku mam taki pomysł niech zgłoszą się do lekarza po co po lasach biegają biedaki?


Od kiedy zooplankton myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 23:02
~~Burgundowa Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Angela napisał(a): ~

Horusiku mam taki pomysł niech zgłoszą się do lekarza po co po lasach biegają biedaki?


Od kiedy zooplankton myśli?


Horus bądź gentleman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katastrofa niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 23:23
Polska to biedna kraj. Albo szlachta , albo burżuazja , albo robole a na koniec polityczni idole.Jaki ten elektorat ograniczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 0:28
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzystoszara Facelia napisał(a): Dopóki ludzie się nie pozostawiał i nie pójdą wręcz siłowo wynieść wygonić ten rząd nic się nie zmieni on mi się przyglądają na to wszystko i dalej przekręcają nam śrubę i nic więcej jedyne wyjście wszyscy Polacy na drogi i pognać to ta Rataj stwo

Chłopcze, jeśli trzymamy się demokratycznych standardów, to za dwa lata wybory.
A jeśli bolszewickich, to hajda na ulice.
Jeśli twierdzisz ,że jest demokracja to wytłumacz mi dlaczego Kaczyński przekupuje sprzedajnych posłów takich jak Kukiz ,Ociepa,i kilku innych dając im posady za 40 tys miesięcznie ?

Jakieś dowody na to, że Kukiz dostał jakąś posadę za 40 tys.
Można potępiać moją postawę i to rozumiem, bo ludzie mają prawo ... nie rozumieć ale podłością jest zarzucanie mi korupcji – podkreśla Paweł Kukiz.
https://dorzeczy.pl/opinie/195704/kukiz-owszem-sprzedalem-sie.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 0:29
Jakieś dowody na to, że Kukiz dostał jakąś posadę za 40 tys.
Można potępiać moją postawę i to rozumiem, bo ludzie mają prawo ... nie rozumieć ale podłością jest zarzucanie mi korupcji – podkreśla Paweł Kukiz.



https://dorzeczy.pl/opinie/195704/kukiz-owszem-sprzedalem-sie.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 3:48
Większych ZŁODZIEJ od PO .nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu