Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jasnopomarańczowa Szarnota niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 8:19
Czy pieniądze z tarczy rządu PiS poszły w jakimś procencie na zatrudnionych przez firmy ludzi? Czy i w jakim procencie poszły na tzw. "torebki" i nowe "fury"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 8:37
~~prok Piotrowicz napisał(a): Ziobro to syn członka PZPR dyrektora w PRL, tak jak Kempa . Co do Niemiec to nikt tak dobrze nie współpracował z Niemcami jak rodziny PiSowcow i ich elektorat tylko, że oni robili to podczas wojny jak dziadek Tarczyńskiego, dziadek Gmyza z TVPIS który był nawet w Afrika Korps czy ojciec nieświętej pamięci ks Jankowskiego kapelana Solidarności który podpisał volksiste i oddał życie za Fuhrera na froncie wschodnim, albo gorole ukochane ludziki PiS i Wojtyły, które z własnej inicjatywy założyły Goralenvolk . Przypominam tez potomkom pańszczyznianych chłopów, którzy stanowią 90% polskiego społeczeństwa i rusofobom, że to Car Rosji zniósł wam pańszczyznę, Władza Ludowa dala wam ziemię a większość waszych dziadków z zapałem budowała PRL, była w PZPR, ORMO, Milicji i LWP i teraz w grobach się przewracają jak widzą jaki Ciemnogród zrobili.


NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 9:17
"Żyła musi przejść 8 dni kwarantanny (wcześniej było 14 dni), a następnie uzyskać negatywny wynik testu na COVID-19"

Jak to się ma w odniesieniu do 'Kurskiego'?
Nie można było zrobić takiego 'cuda ozdrowienia' z Żyłą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 13:26
Wczoraj mnie naszło i urodziło się około 14 punkt naszego wspólnego Programu:
14. Wróci Balcerowicz i będzie wszystkim dobrze i nikomu nie będzie nie dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Sanwitalia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 14:33
~~Donek napisał(a): Wczoraj mnie naszło i urodziło się około 14 punkt naszego wspólnego Programu:
14. Wróci Balcerowicz i będzie wszystkim dobrze i nikomu nie będzie nie dobrze.


Mam nadzieję.
Wszystko jest lepsze od rządów pisdzielców !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 14:35
~~Zgniła Sanwitalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donek napisał(a): Wczoraj mnie naszło i urodziło się około 14 punkt naszego wspólnego Programu:
14. Wróci Balcerowicz i będzie wszystkim dobrze i nikomu nie będzie nie dobrze.


Mam nadzieję.
Wszystko jest lepsze od rządów pisdzielców !


Zgniła mam rację zgniła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek lord niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 14:51
Morawiecki był już milionerem gdy został Premierem.
Tusk był Premierem gdy odszedł do Brukseli by stać się milionerem.
Za zasługi. Zasługi dla...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 16:21
~~Radek lord napisał(a): Morawiecki był już milionerem gdy został Premierem.
Tusk był Premierem gdy odszedł do Brukseli by stać się milionerem.
Za zasługi. Zasługi dla...;)

Czyli Morawiecki wcześniej nakradł od Tuska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza