Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

POLSKI ŁAD=DOBRY RZĄD

~~Nowy wa niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 18:34
Zdjęcie z Bidenem na korytarzu przy windzie to może być szczyt osiągnięć dyplomatycznych pana Dudy w najbliższych latach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Śnieżnik niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 21:04
to prawda że kuki(s) po raz wtóry się ?
bo jak sobie przypominam to jakiś czas temu ten obecny pislamski wazeliniarz opisywał pisjako ''pisbolszewię''
a więc wychodzi na to że dla srebrni...rubelków'' sprzeda się każdemu...

a jak meczyk?
w wyczytałem w internecie że przerżnięty ...:D
a więc teraz kolej na baty od Hiszpanów i Szwedów...

''polaczki nic się nie stało''....;D
jakie państwo tak i sport.....''narodowy''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 18:47
https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/kopalnia-turow-czechy-wyslaly-do-tsue-wniosek-o-kary-finansowe-dla-polski-5120373

matołusz vat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 20:09
Lewandowski powinien op........ć tak z góry na dół tych niedouczonych kopaczy i tak samo powinien zrobić PiS z tą zdradliwą oPOzycją.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ogladam tylko TVP Info niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 20:16
~~Olo napisał(a): Lewandowski powinien op........ć tak z góry na dół tych niedouczonych kopaczy i tak samo powinien zrobić PiS z tą zdradliwą oPOzycją.




Ceny w gospodarce rosną najszybciej od grudnia 2011 roku - wynika z najnowszych wyliczeń GUS. W maju inflacja wyniosła 4,7 proc. w skali roku .

TUSKU zapłacisz za to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 20:23
Uczniu Balcerowicza inflacja rośnie wszędzie, to jest jeden wskaźnik, jest też wskaźnik bezrobocia, jest wskaźnik wzrostu gospodarczego. TVN 24 tego nie podaje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ogladam tylko TVP Info niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 20:34
~~Olo napisał(a): Uczniu Balcerowicza inflacja rośnie wszędzie, to jest jeden wskaźnik, jest też wskaźnik bezrobocia, jest wskaźnik wzrostu gospodarczego. TVN 24 tego nie podaje?


Szczylu z 1 mln,którego mam na koncie ,straciłem 50 tyś. W miesiąc .Kapujesz ? Więc nie pyerdoli mi tu o bezrobociu czy TVN-ie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 20:47
Ja mam na koncie 2 mln i nie straciłem nic golasku pieszczoszku Pomyleńców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza