Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Gościszowa odmówił katolickiego pogrzebu bo nie widywał zmarłego w kościele?
~~Leming niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:27
~~Leming 2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming 2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming 2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming 2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): Bo w sumie ja uważam że ten jakby nie tego to wiecie to byłoby jako tego a tak jakos nie ten i o.

W sumie to się nie znam ale się wypowiem bo ogólnie już tak można świat tak działa i lemingi mogą podyskutować wiec ja uważam ze tak trochę masz racje, trochę się zgadzam z tobą a trochę nie. Ale i tak uważam że ja i tak mam więcej racji.

A niby dlaczego ty?
Bo ty się mylisz!
Niby gdzie

No że jakby nie tego to byłoby jako tego.

No i? Gdzie tu coś nie tak?
No nie widzisz ? Tempy jesteś ?

Chyba ty bo pisać nie umiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leming 2 niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:28
~~Leming napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Leming 2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming 2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming 2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming 2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): Bo w sumie ja uważam że ten jakby nie tego to wiecie to byłoby jako tego a tak jakos nie ten i o.

W sumie to się nie znam ale się wypowiem bo ogólnie już tak można świat tak działa i lemingi mogą podyskutować wiec ja uważam ze tak trochę masz racje, trochę się zgadzam z tobą a trochę nie. Ale i tak uważam że ja i tak mam więcej racji.

A niby dlaczego ty?
Bo ty się mylisz!
Niby gdzie

No że jakby nie tego to byłoby jako tego.

No i? Gdzie tu coś nie tak?
No nie widzisz ? Tempy jesteś ?

Chyba ty bo pisać nie umiesz

Nie gadam z toba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zy niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:31
Panie moderator mój post nie poszedł Dlaczego? Co pan se wybiera? Pse bez sensu, nie dość że sam pisze to jeszcze wybiera no ładna mi swoboda wypowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie zdziwiona niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:32
A mnie nie dziwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Okazja niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:35
Słuchajcie a tak przy okazji mam bombki do sprzedania, fajne jeszcze nawet. Nie rozbite. Całe. Z nitkami - nie będzie trzeba już przekładać przez te kołeczka bo wiem że to zawsze najwiecej roboty przy tym. Jakby co to piszcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zainteresowana niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:40
~~Okazja napisał(a): Słuchajcie a tak przy okazji mam bombki do sprzedania, fajne jeszcze nawet. Nie rozbite. Całe. Z nitkami - nie będzie trzeba już przekładać przez te kołeczka bo wiem że to zawsze najwiecej roboty przy tym. Jakby co to piszcie.

A jakie? Kolorowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Okazja niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:41
~~Zainteresowana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Okazja napisał(a): Słuchajcie a tak przy okazji mam bombki do sprzedania, fajne jeszcze nawet. Nie rozbite. Całe. Z nitkami - nie będzie trzeba już przekładać przez te kołeczka bo wiem że to zawsze najwiecej roboty przy tym. Jakby co to piszcie.

A jakie? Kolorowe?

Tak różne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zainteresowana niezalogowany
23 maja 2021r. o 22:42
~~Okazja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zainteresowana napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Okazja napisał(a): Słuchajcie a tak przy okazji mam bombki do sprzedania, fajne jeszcze nawet. Nie rozbite. Całe. Z nitkami - nie będzie trzeba już przekładać przez te kołeczka bo wiem że to zawsze najwiecej roboty przy tym. Jakby co to piszcie.

A jakie? Kolorowe?
Tak różne

To ja chętnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza