Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna ofiara śmiertelna z naszego powiatu. Bez chorób współistniejących.
~~pinochet niezalogowany
27 maja 2021r. o 11:36
Dajcie spokój z tym straszeniem czytelników.Nikt normalny nie wierzy w tą pandemię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Surfinia niezalogowany
27 maja 2021r. o 13:00
~~pinochet napisał(a): Dajcie spokój z tym straszeniem czytelników.Nikt normalny nie wierzy w tą pandemię.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mm niezalogowany
27 maja 2021r. o 17:15
Wygląda na to, że jeszcze trochę potrwa ta plandemię, bo za duża kasa jest tu do zrobienia. Szkoda by jej było...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasty Judaszowiec niezalogowany
28 maja 2021r. o 6:28
Raczej dajcie spokój z pisaniem wciąż tych samych komentarzy, bo to już nudne. Rzygam słowem "plandemia".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
28 maja 2021r. o 8:37
~~Ceglasty Judaszowiec napisał(a): Raczej dajcie spokój z pisaniem wciąż tych samych komentarzy, bo to już nudne. Rzygam słowem "plandemia".
Myślący ludzie rzygają słowem "pandemia"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Kalina niezalogowany
28 maja 2021r. o 9:32
Chciałem się pozbyć części stada które się za bardzo rozrosło a bardzo wielu z nich to stare sztuki już nie produktywne a generujące tylko koszty .Postanowiłem podać im tacę z zatrutymi cukierkami ale część z nich jacyś foliarze coś wyniuchali i zaczęli krzyczeć aby się nie częstowali .Więc zrobiłem tak , na tacy podałem 1000 cukierków ale tylko 30 było zatrute .Zjedli wszystkie i zaczęli mówić o patrzcie foliarze kłamali mi nic nie jest , a tych 30 co zmarło to na pewno zatruło się czymś innym. Do następnej tacy dodam 60 zatrutych cukierków.I tak do skutku.
Konkluzja:
Pani doktor Katarzyna Bross Walderdorff w wywiadzie dla telewizji PL1.tv powiedziała że lekarze zauważyli że niektóre partie szczepionek nie zależnie jakiej firmy powodują powikłania i zgony a inne partie nie ,zachodzi podejżenie że część to placebo .Lekarze podający szczepionki nie wiedzą z jaką partią mają do czynienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Hebe niezalogowany
29 maja 2021r. o 21:03
~~Butelkowa Kalina napisał(a): Chciałem się pozbyć części stada które się za bardzo rozrosło a bardzo wielu z nich to stare sztuki już nie produktywne a generujące tylko koszty .Postanowiłem podać im tacę z zatrutymi cukierkami ale część z nich jacyś foliarze coś wyniuchali i zaczęli krzyczeć aby się nie częstowali .Więc zrobiłem tak , na tacy podałem 1000 cukierków ale tylko 30 było zatrute .Zjedli wszystkie i zaczęli mówić o patrzcie foliarze kłamali mi nic nie jest , a tych 30 co zmarło to na pewno zatruło się czymś innym. Do następnej tacy dodam 60 zatrutych cukierków.I tak do skutku.
Konkluzja:
Pani doktor Katarzyna Bross Walderdorff w wywiadzie dla telewizji PL1.tv powiedziała że lekarze zauważyli że niektóre partie szczepionek nie zależnie jakiej firmy powodują powikłania i zgony a inne partie nie ,zachodzi podejżenie że część to placebo .Lekarze podający szczepionki nie wiedzą z jaką partią mają do czynienia

Warto poćwiczyć ortografię!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sceptyk naukowo sceptyczny niezalogowany
29 maja 2021r. o 21:37
Wychodzi na to, że foliarze mają rację:
https://wiadomosci.wp.pl/pochodzenie-koronawirusa-najnowsze-badania-przerazaja-teraz-wszyscy-uznaja-ze-wydostal-sie-z-laboratorium-6644876745906752a
A jeszcze niedawno jaki smiech był
Będzie niedobrze, jak inne stwierdzenia foliarzy tez okażą się prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza