Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni Impulsu Miasta chcą uchylenia uchwały wprowadzającej Strefę Płatnego Parkowania i ponownych konsultacji!
~~Jack niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 20:58
Ja jestem żeby mieszkańcy płacili grosze lub wykupowali sobie miejsce parkingowe i nikt nie ma prawa go zająć a mam nieprzyjemność mieszkać blisko kuku sushi (gdzie dobrego sushi nie ma na pewno zamówiłem raz i dziękuje) non stop wolne miejsce jest zajętena albo samochodem na dowóz tego czegoś a do tego samochód właścicieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 czerwca 2021r. o 20:59
~~Karmelowopłowy Czosnaczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malkon napisał(a): Impuls Miasta obudził się. Może i dobrze, ale dlaczego tak późno.


Nie pokazano ani radnym ani mieszkańcom projektu organizacji ruchu.

(.....)Opozycja nie ma dostępu do informacji zapewne takiego jak rządzący radni. Wg mnie brawa dla nich bo nagłaśniają temat i pokazują absurdy.


to po co ci niby ''radni'' tam są?...chyba jedynie dla ''diet''

brawa za nagłaśnienie?
czego?...i teraz?

dlaczego żaden z nich nie pojawił się np. w redakcji ''bolca'' i głośno ,wyraźnie nie powiedział że ratusz ich ''olewa''?
dlaczego wtedy nie protestowali?

a teraz larum ?...zagranie czysto ''pod publikę ''
jak zwykle wtedy kiedy można coś ''ugrać''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 czerwca 2021r. o 21:18
~~Gołęba Aukuba napisał(a): Horus, capie, siedź dalej i klep komenty tracąc życie. To wychodzi ci najlepiej.


kiedy ja plażowałem w niedawny weekend taki mędrzec jak ty klepałeś tu swoje komenty...
kto wie czy nie jako ''horus''

capie....haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Żywotnik niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 21:21
Prezydent miasta powinien przed podjęciem decyzji o płatnych strefach parkowania zarządzić konsultacje spoleczne a nie iść na skróty.Ale władza wie najlepiej zwłaszcza ,że Roman sprawuje ją już ponad 20lat a więc rutyna i nonszalancja.Czas na zmiany,nie można rządzić w oderwaniu od woli mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Moszenki niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 21:25
Parkingowy musi odejść. Nie radzi sobie. Nic nie potrafi. Najpierw chodniczki z kosteczki, a potem rurociągi. To nie jest racjonalne. To nie jest normalne. Jednoportkowy z dolnych młynów adios!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NieHorus niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 21:28
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czosnaczek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malkon napisał(a): Impuls Miasta obudził się. Może i dobrze, ale dlaczego tak późno.


Nie pokazano ani radnym ani mieszkańcom projektu organizacji ruchu.

(.....)Opozycja nie ma dostępu do informacji zapewne takiego jak rządzący radni. Wg mnie brawa dla nich bo nagłaśniają temat i pokazują absurdy.


to po co ci niby ''radni'' tam są?...chyba jedynie dla ''diet''

brawa za nagłaśnienie?
czego?...i teraz?

dlaczego żaden z nich nie pojawił się np. w redakcji ''bolca'' i głośno ,wyraźnie nie powiedział że ratusz ich ''olewa''?
dlaczego wtedy nie protestowali?

a teraz larum ?...zagranie czysto ''pod publikę ''
jak zwykle wtedy kiedy można coś ''ugrać''


Ten Horus chyba chory jest. Wszystko mu capi.Co by ktoś zrobił jemu nie pasi . Taki pasibrzuch samopas. Typowy łańcuchowy pies ogrodnika . Sam nie cham i nikomu nie dam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Tulipan niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 21:29
Dlaczego mieszkańcy nie zostali zapoznani przed podjęciem decyzji o zmianach w organizacji ruchu.Panie Prezydencie czy chociaż pan zostal zapoznany z tymi zmianami,czy byla to slodka tajemnica urzędnikow,bo to co obserwujemy wygląda na sabotaż!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Cynia niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 21:29
Imperium Romanum też upadło :) . Czas upadku Romana Piotra Romana jest bliski. Powinien być jednak zakaz pełnienia funkcji z wyboru więcej niż dwie kadencje. Wtedy startowaliby ci, których stać na bycie "prezydętem", a nauczyciele zostali by nam swoich stanowiskach, z mniejszą szkodliwością dla ogółu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza