Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Arnold Zboczek niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 13:44
HORUS TO КURWА A ROSJA TO HITLEROWSKI PAŹDZIERZ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 14:43
Premier: Nie było naszego przyzwolenia na okradanie Polski

Nie było naszego przyzwolenia na okradanie Polski przez VAT-owskie mafie i różnych cwaniaków.''

a później przyszedłem ja i kupiłem sobie za kilka złotych kilka hektarów od zaprzyjaźnionego biskupa a kilkunastu kolegów zrobiłem milionerami...

-czy byłem doradcą Tuska?
-nie pamiętam...;D
-czy pański ojciec nie nawoływał do bliskiej współpracy z Rosją ?
-nie pamiętam ...;D
-a co pan pamięta?
- że obiecałem Polakom zapirda....ć za miskę ryżu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 15:21
"Nocna rozróba Amerykanów w centrum Bolesławca. Policja... puściła ich wolno"

https://youtu.be/7pzkWIk2ipU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 15:31
sąd wojenny sądzący żołnierza za kradzież jakiej dopuścił się po zajęciu Caen i po zgwałceniu 19 -o letniej Francuzki skazał go na dwa !!!!! lata więzienia....wysłano go karnie do Stanów a tam został ułaskawiony ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 15:35
~~ZABLOKOWANY napisał(a): sąd wojenny sądzący żołnierza za kradzież jakiej dopuścił się po zajęciu Caen i po zgwałceniu 19 -o letniej Francuzki skazał go na dwa !!!!! lata więzienia....wysłano go karnie do Stanów a tam został ułaskawiony ...


Widziałeś filmik ?
Do Polaka to zapewne byliby mocni. Kajdanki i co dalej? Dołek, może psychiatryk, może jeszcze jakieś opcje... A że Amerykańce to co? Jakiś k***rwa naród wybrany czy co? Chora sytuacja. Można powiedzieć, że My, jako obywatele jesteśmy na każdym kroku pod obserwacją, tymczasem tacy "goście" robią co chcą..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 15:39
Jak pięknie PIS dyma emerytów ,ktoś kto ma 4 tys emerytury pobierany ma podatek w kwocie rocznej około 8 tys a oni krzyczą ,że dają 13 emeryturę jest to 1200 zł więc łatwo wyliczyć ,że takiego emeryta dymają na 6800zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 15:51
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a): sąd wojenny sądzący żołnierza za kradzież jakiej dopuścił się po zajęciu Caen i po zgwałceniu 19 -o letniej Francuzki skazał go na dwa !!!!! lata więzienia....wysłano go karnie do Stanów a tam został ułaskawiony ...


Widziałeś filmik ?
Do Polaka to zapewne byliby mocni. Kajdanki i co dalej? Dołek, może psychiatryk, może jeszcze jakieś opcje... A że Amerykańce to co? Jakiś k***rwa naród wybrany czy co? Chora sytuacja. Można powiedzieć, że My, jako obywatele jesteśmy na każdym kroku pod obserwacją, tymczasem tacy "goście" robią co chcą..


''budyń'' podpisał ustawę która daje im praktycznie wolną rękę bo żaden polski sąd nie ma prawa ich tu sądzić...
mogą nawet kogoś zabić i będą bezkarni...
tutaj by sprawę wyciszyć zrobi się deport a tam akt łaski od ''bidona''
jesteśmy pod obserwacją wszędzie... w sklepie ,w trasie ,w pracy na wakacjach ...
myślisz że tu na forum nas nie obserwują jakieś ''pegasusy''?
po to min. stawia się tu maszty telekomunikacyjne...

siedzimy czy tego chcemy czy nie w polskim ''gułagu''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 16:28
Jeśli Tusk jest Niemcem to kim są te typy ;MULLER ,RAU, SCHREIBER ,SZEFERNAHER ,WASSERMAN ,WEBER ,SCHMIDT ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza