Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Idexoks niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 15:54
https://engpoetry.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 18:12
No nie przesadzajmy na całym świecie jest drogo, będzie drożej jak wróci ulubieniec zbawcy narodu polskiego Tusk. Miłość do zbawcy narodu polskiego kosztuje i wymaga poświęceń, nie narzekać tylko płakać i płacić i głośno wołać Ja-ro-slaw, Ja-ro-slaw błogosławiony Ja-ro-slaw patronie rodziny na swoim módl się za nami, alleluja i do przodu, króluj nam Jarosławie po wieki wieków, dzięki ci panie Jarosławie składamy dzięki za zbawienie narodu polskiego. Epidiaskop zadowolony.( żartowałam)czy my jesteśmy aż tak głupim narodem, po co był Poznań, kopalnia Wujek, Wybrzeże,Radom, Świdnik, pytam po co, żeby się teraz sprzedać za grosze 500+,13,14. Szkoda tamci ludzie oddali najdroższe co mieli, Życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Pernecja niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 18:54
https://youtu.be/7QfGDsCZi4M

Wiadomości z frontu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 18:56
rośnie koalicja przeciwna wejściu Ukrainy do NATO...
do Węgier i Niemiec dołączyło ''juesej''...;D

suprajsik taki ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Puszkinia niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 19:04
~~Horus napisał(a): rośnie koalicja przeciwna wejściu Ukrainy do NATO...
do Węgier i Niemiec dołączyło ''juesej''...;D

suprajsik taki ....;D


Do NATO należy od kilku dni 31 państw .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 19:05
no i co z tego wynika? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~idi na xuj niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 19:11
~~Horus napisał(a): rośnie koalicja przeciwna wejściu Ukrainy do NATO...
do Węgier i Niemiec dołączyło ''juesej''...;D

suprajsik taki ....;D


Węgry również przeciwne były przystąpieniu Szwecji i Finladi a powinny być pierwsze wykopane na butach z NATO ,bo to jest KOŃ TROJAŃSKI twojego idola Mordercy Putina .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 19:17
a kto jest twoim idolem?
''budyń'' czy ''pajac'' ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza