Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Horus niezalogowany
17 kwietnia 2023r. o 17:40
~~bzyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): a potrafisz napisać coś jak normalny człowiek? ;D


Ja mogę o czajniku .







Spjerdalai czainiga nje otdam, jusz w nim zrobiłem grzybowom z grzybuw na mojej ścianje xDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrajca kaczor niezalogowany
17 kwietnia 2023r. o 18:08
dlaczego macierewicz I kaczyński jeszcze chodzą wolno po swiecie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Fortegilla niezalogowany
17 kwietnia 2023r. o 20:57
~~Zdrajca kaczor napisał(a): dlaczego macierewicz I kaczyński jeszcze chodzą wolno po swiecie ??


Wkrótce będą chodzili jeszcze wolniej - na spacerniaku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
18 kwietnia 2023r. o 7:10
O zablokowanie importu zboża ukraińskiego polscy rolnicy walczyli od dawna. "Na przygranicznych polach na granicy z Ukrainą leżą hałdy zgniłego ziarna, głównie kukurydzy i pszenicy. To wierzchnia warstwa zbutwiałego zboża, jakie transportowane jest z Ukrainy wagonami kolejowymi, tzw. węglarkami" - opisuje specjalistyczny portal agroprofil.pl/. Przypomina, że o problemie jakości importowanego do Polski zboża z Ukrainy wielokrotnie alarmowali protestujący rolnicy z okolic Hrubieszowa i Zamościa, którzy na co dzień obserwują ten proceder. "Ta fatalna jakość sprowadzanego zboża urąga godności polskich rolników, którzy nie mogą sprzedać swoich zdrowych płodów, które zalegają w magazynach" – komentują sytuację protestujący rolnicy. Brakuje również unijnych mechanizmów śledzenia ukraińskiego zboża wjeżdżającego na teren Unii Europejskiej. Tymczasem butwienie ziarna i rozwój pleśni drastycznie zwiększa ryzyko zatrucia mykotoksynami, które są substancjami toksycznymi i kancerogennymi, wytwarzanymi przez niektóre grzyby pleśniowe. Szacuje się, że ponad 3 miliony ton zboża z Ukrainy nie zostało poddane żadnej kontroli sanitarnej.''

ciekawe co wykaże te siedem śledztw jakie prowadzą prokuratury...
czy okaże się że zostaną umorzone ze względu na nie ustalenie winnych?...a może zamkną jakiegoś pana Ziutka co to czegoś tam nie dopilnował...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Set niezalogowany
18 kwietnia 2023r. o 7:34
Wszyscy wiedzą że peło to lipa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anubis niezalogowany
18 kwietnia 2023r. o 7:40
A pis to próchno lipy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michał Tusk niezalogowany
18 kwietnia 2023r. o 10:29
Wszyscy wiedzą że PEŁO to lipa , mówię to ja wam, syn ryżej kanalii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
18 kwietnia 2023r. o 11:37
https://www.money.pl/gospodarka/przekrety-na-ukrainskim-zbozu-po-dwoch-miesiacach-firmy-znikaja-6888662158425024a.html

PiSSowscy baziści zabijają Polaków i bogacą się kosztem naszego życia i zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza