Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Uczep wielolistny niezalogowany
14 maja 2023r. o 18:54
DWOJE LUDZI ZGINĘŁO PRZEZ PISIOR/ÓW. !!!!!
Macie krew na rękach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Rozwar niezalogowany
14 maja 2023r. o 19:45
~~Bladożółty Chaber napisał(a): Trzy tematy o PIS są PO to żeby wreszcie dotarło do tych ubeckich zakłamanych gęb . Że PIS WYGRA NA 100% WYBORY. Bukmacher już o tym wie . DURNIE .


co za różnica kto mnie będzie okradał?
Złodziej to złodziej i nie ważne jakiego koloru gacie nosi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
14 maja 2023r. o 19:51
słusznie ...kiedyś pisałem by ktoś podał mi JEDNĄ partię która zrobiła cokolwiek i kiedykolwiek dla zwykłego ,szarego Polaka...nie dla wybrańców i jednej grupy społecznej ....coś co było dla każdego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
14 maja 2023r. o 19:59
~~Falkonetti napisał(a): słusznie ...kiedyś pisałem by ktoś podał mi JEDNĄ partię która zrobiła cokolwiek i kiedykolwiek dla zwykłego ,szarego Polaka...nie dla wybrańców i jednej grupy społecznej ....coś co było dla każdego


Dobre hahaha ale ty śmieszny no normalnie kabareciarz. Może neonówka by cię zatrudniła do pisania skeczów oni takich szanują:) ty też te afery peło szanujesz, hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
14 maja 2023r. o 20:00
W tym kraju, gubi się policyjne drony za 200 tysi, nad lotniskami latają cudze drony jak gdyby nigdy nic, rakiety i balony szpiegowskie przemierzają kraj bez problemu. Ten kraj jest bezbronnych jak niemowlę


Chwile grozy w Warszawie. Lądujący pilot zauważył dużego drona https://wiadomosci.wp.pl/grozny-incydent-na-lotnisku-chopina-kilkumetrowy-dron-zblizyl-sie-do-samolotu-6897917743196928a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
14 maja 2023r. o 21:23
~~TW bablina napisał(a): W tym kraju, gubi się policyjne drony za 200 tysi, nad lotniskami latają cudze drony jak gdyby nigdy nic, rakiety i balony szpiegowskie przemierzają kraj bez problemu. Ten kraj jest bezbronnych jak niemowlę


Chwile grozy w Warszawie. Lądujący pilot zauważył dużego drona https://wiadomosci.wp.pl/grozny-incydent-na-lotnisku-chopina-kilkumetrowy-dron-zblizyl-sie-do-samolotu-6897917743196928a



Jak odzyskamy władzę w 2031 roku, uzdrowimy "ten kraj" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
14 maja 2023r. o 21:26
Spytacie dlaczego w 2031 roku? No przecież Pan Prezes Jarosław Kaczyński
wyraźnie zapowiedział, że do tego roku władzy nie odda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Vito niezalogowany
14 maja 2023r. o 22:02
Falkonetti teraz ja tu rządzę. Masz pytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza