Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

14240
M21W2
15 maja 2023r. o 18:31
~~Falkonetti napisał(a): ale pytasz o krzywdy więc ja ci wspomnę o jednej chociaż złożonej na kilka elementów...
wpędzanie nas w konflikt z Rosją która w efekcie nie może a zaora Polskę w pięć minut...



Wiesz to od Pieskowa ? .
Wykrwawią się na Ukrainie , Polska jest bezpieczna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Tygrysówka niezalogowany
15 maja 2023r. o 18:36
Falkonetti a znasz język polski i wiesz co znaczy wyrażenie "krzywda osobista"? Ty nie uogólniaj, nie pisz opierając się na ruskiej propagandzie, a podaj konkretnie jaka krzywda spotkała ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:29
po co mam ci odpisywać? ...kiedy wcześniej ci odpisałem o tej twojej krzywdzie z OFE i zasiłku pogrzebowym mój post wycięto...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:48
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): ale pytasz o krzywdy więc ja ci wspomnę o jednej chociaż złożonej na kilka elementów...
wpędzanie nas w konflikt z Rosją która w efekcie nie może a zaora Polskę w pięć minut...



Wiesz to od Pieskowa ? .
Wykrwawią się na Ukrainie , Polska jest bezpieczna .

nie Lucjan...by to zauwązyc nie jest mi potrzebna niczyja opinia...
piszesz że Polska jest bezpieczna?...
to ''wuja'' prawda Lucjan...;D

Przewodów i Zamość są tego dowodem ...
co by było Lucjanie gdyby ta ostatnia rakieta niosła by głowicę ?...dzisiaj można napisać jako pewne usprawiedliwienie że na szczęście nie niosła...
tylko widzisz to Wladowi pokazuje że następną może wysyłać już z głowicą obrony tu żadnej a zanim jakiś ''chłopiec radarowiec'' połączy się z jakimś ''gienierałem'' rakietka albo zniknie albo ...wybuchnie...
taka to jest ta twoja -i moja- bezpieczna Polska...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leming niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:51
Cieszę się Jasiu że jestem lemingiem, Rafał się cieszy ale jak się cieszy donek:), a ty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Śnieżnik niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:53
~~Szafirowa Tygrysówka napisał(a): Taki post do wszystkich przeciwników obecnej władzy: Beton, to nie ci, którzy głosują na PiS a ci, którzy nie rozumiejąc postępu cywilizacyjnego, zasad społecznych oraz ekonomii i gospodarki bezmyślnie powtarzają tezy i fejki pseudonaukowców z obecnej opozycji. Napiszcie może - bez odnoszenia się do ogólników i propagandy - jaką krzywdę wyrządził wam osobiście rząd ZP czy PiS. Tak dla zachęty napisze wam w skrócie co osobiście uczynili mi poprzednicy obecnej władzy, czyli komuchy a potem PO do spółki z PSL: zabrali mi zasiłek rodzinny, bo "za dobrze" zarabiałem (raptem kilka procent więcej od średniej krajowej), skasowali mi pieniądze z OFE, zmniejszyli zasiłek pogrzebowy a akurat za ich rządów zmarła bliska mi osoba, podnieśli podatek dochodowy z 18% na 19%, ograniczyli uczciwe możliwości odpisu z VAT, czy zawyżyli limity pozwalające o staranie się o pomoc z różnych funduszy wspierających. Tych "dobrych" działań dotykających osobiście mnie i każdego Polaka było znacznie więcej. Myślę, że jako rozumni przeciwnicy obecnej władzy podacie tu tych przykładów krzywd wyrządzanych teraz przez PiS i ZP znacznie więcej.


Zus i podatki tak mi ponieśli że będę musiał zamknąć firmę. Złodziejskie chwasty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:59
ja jestem z tych co to nigdy ciebie nie wyprzedzą w głupocie...
bo może nie dosłownie ale powtórzę ci słowa pewnego mądrego człowieka...

kiedy trzeba dotrzymać kroku głupcowi zawsze lepiej jest go nie wyprzedzać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FACK OFF Faryzeusz niezalogowany
15 maja 2023r. o 20:04
Z takim jak ty . Czeba, czeba PO itelgedzku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza