Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Co dalej niezalogowany
17 maja 2023r. o 15:34
Zacytuję ustalenia dziennikarzy Politico : " Środki USA na pomoc Ukrainie mogą się niebawem skończyć – zwraca uwagę portal Politico. Nawet w ciągu dwóch miesięcy."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
17 maja 2023r. o 15:49
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): a jak tam z tym balonem?...odnaleziony czy nadal trwają poszukiwania? ;D
nie pytam o tą rakietę bo na szczęście nie miała głowicy ale...
gdyby miała to pół Polski już by nie było...


czujecie się uspokojeni tym że ''Polacy-nic się nie stało'' ;D



Zaniedbania ewidentne , nie mam wątpliwości .
Tobie Putin udowodnił że wojna na Ukrainie jest też naszą wojną , Rosja krajem zbrodniarzy , terrorystów .
Jeszcze jedno , pamiętasz o tarczy antyrakietowej zablokowanej przez rząd Tuska tylko dlatego że :

" Tusk: Putin nie jest "entuzjastą" tarczy antyrakietowej



Lucjan ...ty to nazywasz ''zaniedbaniem''?
zaniedbać Lucjanie można skoszenie trawnika.. umycie samochodu...posprzątanie piwnicy...

mnie Putin nic nie udowodnił ...Zelenski podobnie ...
chociaż można i inaczej napisać ale to zaraz by się nie spodobało i tobie i moderatorowi...;D

czy Tusk zablokował ''tarczę''?...nie pamiętam okoliczności ale być może...
a teraz Lucjanie mamy tą ''tarczę''?

piszesz ..." Tusk: Putin nie jest "entuzjastą" tarczy antyrakietowej
a ty jesteś entuzjastą Unii Europejskiej?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
17 maja 2023r. o 15:54
~~Co dalej napisał(a): Zacytuję ustalenia dziennikarzy Politico : " Środki USA na pomoc Ukrainie mogą się niebawem skończyć – zwraca uwagę portal Politico. Nawet w ciągu dwóch miesięcy."

a czytałeś o kolejnej jak to nazwano ''strefie Gazy''?
takim tworem będzie niedługo Ukraina...

Ukraina będzie taką ''tykającą bombą ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 maja 2023r. o 16:02
Już w zeszłym roku pojawiały się pierwsze sygnały, że może do tego dojść ale nie zgłębiałem tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2023r. o 17:47
~~Złotawordzawa Skalnica napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Tobie Putin udowodnił że wojna na Ukrainie jest też naszą wojną ,

To nie jest nasza wojna - oszołomie!!!!!!!



Wam Rosjanom Putin powiedział że jest to " wojskowa akcja specjalna " , jak jesteś Polakiem to masz geny człowieka
podatnego na ruską propagandę , jest też trzecia możliwość - brak wiedzy o odwiecznym imperializmie Rosji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
17 maja 2023r. o 17:52
;D
''wam Rosjanom''

Lucjan ...chcesz przez to powiedzieć że forum opanowali Rosjanie?????? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2023r. o 18:04
~~Falkonetti napisał(a): ;D
''wam Rosjanom''

Lucjan ...chcesz przez to powiedzieć że forum opanowali Rosjanie?????? ;D



Zbyt trudne do zrozumienia to co napisałem , podałem trzy wersje , czego nie zrozumiałeś ??????? D .

Jak zapomniałeś to Tobie przypomnę jak nazywała się napaść na Polskę w 1939 r.- " Kampania wyzwoleńcza Armii Czerwonej " , obecnie " wyzwalają " Ukrainę .




Dopisane 17.05.2023r. o godz. 18:04:

" 17 września 1939 r. około godziny czwartej nad ranem Związek Sowiecki zbrojnie zaatakował Polskę. W ten sposób Stalin wywiązał się z sierpniowego, tajnego porozumienia z Hitlerem (pakt Ribbentrop-Mołotow), które przewidywało wspólną agresję na Rzeczpospolitą, zajęcie i podział jej terytorium oraz faktyczną likwidację państwa polskiego. III Rzesza i ZSRS na przestrzeni nieco ponad 2 tygodni zapoczątkowały w ten sposób wybuch II wojny światowej.

Przed samym atakiem, komisarz spraw zagranicznych ZSRS Wiaczesław Mołotow odczytał ambasadorowi RP w Moskwie Wacławowi Grzybowskiemu krótką notę, w której nie wspominając ani słowem o antypolskiej zmowie Stalina z Hitlerem, za powód wkroczenia wojsk sowieckich do Polski i unieważnienia polsko-sowieckiej umowy o nieagresji podawał „wewnętrzne bankructwo państwa polskiego” i „troskę Rządu Sowieckiego o zamieszkującą terytorium Polski pobratymczą ludność ukraińską i białoruską”.

Janusz nie widzisz analogii ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
17 maja 2023r. o 18:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): ;D
''wam Rosjanom''

Lucjan ...chcesz przez to powiedzieć że forum opanowali Rosjanie?????? ;D



Zbyt trudne do zrozumienia to co napisałem , podałem trzy wersje , czego nie zrozumiałeś ??????? D .

Jak zapomniałeś to Tobie przypomnę jak nazywała się napaść na Polskę w 1939 r.- " Kampania wyzwoleńcza Armii Czerwonej " , obecnie " wyzwalają " Ukrainę .


Janusz nie widzisz analogii ?.

Lucjan ...po co mi to piszesz?...ja to wszystko wiem...;D
Lucjan ...zrozum jedno...
Stalinowi to było potrzebne nie ze względów na to że potrzebował wtedy polskich ziem...
jemu potrzebny był czas ...czas który właśnie miał przynajmniej na jakiś czas zagwarantowany właśnie przez ten pakt...
Stalin dobrze wiedział że mając do dyspozycji miliony ziomali jest w gruncie rzeczy słaby...słaby technologicznie...
praktycznie zero wojsk pancernych ,zero lotnictwa itd. ..nie mam zamiaru po raz wtóry o tym tu pisać...

a jak szukasz analogii to pomyśl o drugiej stronie...
gdzie był wtedy ''zachód'' kiedy Niemcy się zbroili łamiąc obowiązujący wtedy układ?...gdzie były polskie umowy ''sojusznicze''? ;D
wtedy Polska była dla Stalina swoistym ''buforem'' i takim i dzisiaj jest Polska dla ''zachodu ''

Lucjan ...dzisiaj oczekuję chyba tylko tego że ''płaszczak'' wyjdzie któregoś dnia na swoją kolejną ''konferencję i zapewni że ''nie oddamy nawet guzika '' i zaraz po tym ''spierdzieli na Rumunię '' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.