Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

14240
M21W2
17 maja 2023r. o 18:46
~~Falkonetti napisał(a): gdzie był wtedy ''zachód'' kiedy Niemcy się zbroili łamiąc obowiązujący wtedy układ?...gdzie były polskie umowy ''sojusznicze''? ;D


Putin przypomina mi Stalina , ta sama mentalność , pytasz gdzie był wtedy zachód , ja też , teraz zachód wyciągnął wnioski z historii , Ty krytykujesz zachód .




Dopisane 17.05.2023r. o godz. 18:46:

~~Falkonetti napisał(a): wtedy Polska była dla Stalina swoistym ''buforem'' i takim i dzisiaj jest Polska dla ''zachodu ''



Polska jest z " zachodem " , buforem jest Ukraina .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 maja 2023r. o 18:48
Dobra , szkoda czasu , Janusz masz duże problemy z logicznym myśleniem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
17 maja 2023r. o 18:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): gdzie był wtedy ''zachód'' kiedy Niemcy się zbroili łamiąc obowiązujący wtedy układ?...gdzie były polskie umowy ''sojusznicze''? ;D


Putin przypomina mi Stalina , ta sama mentalność , pytasz gdzie był wtedy zachód , ja też , teraz zachód wyciągnął wnioski z historii , Ty krytykujesz zachód .


tak ...z tą mentalnością masz trochę racji ...;D
ale z drugą tezą jaką tu stawiasz absolutnie się nie zgadzam...to nie ''zachód'' a my nie potrafimy wyciągać wniosków...;D
z pełnym przekonaniem piszę to że nigdy nie potrafiliśmy dbać o własne interesy przedkładając uprzedzenia polityczne ponad zdrowy rozsądek i patrzenie w przyszłość perspektywicznie zachowując przy tym zdrowy rozsądek ...



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
17 maja 2023r. o 18:53
M21W2 napisał(a): Dobra , szkoda czasu , Janusz masz duże problemy z logicznym myśleniem .

Ukraina jest ''buforem''?????
Lucjan ...Ukraina jest zderzakiem...;D
wiesz co oznacza termin ''strefa buforowa''?

i ty mi piszesz że mam problem z logiką? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KACZOR BĘDZIE SIEDZIAŁ niezalogowany
17 maja 2023r. o 19:05
https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-w-gdansku-cialo-noworodka-w-pralce-6899013044636544a


Patologia pisowska morduje dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 maja 2023r. o 21:36
M21W2 napisał(a): Dobra , szkoda czasu , Janusz masz duże problemy z logicznym myśleniem .


Jeśli logiczne myślenie to twoja mocna strona, to "przetłumacz to na polski":

Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu wstrząsa fala zgonów. Uczelnia nie może nadążyć z nekrologami swoich pracowników.
Jak można przeczytać na stronie uczelni kadra wykrusza się a lista zgonów zapełnia stronę internetową poznańskiej uczelni. W samym tylko bieżącym roku 2023 zmarło 17 wykładowców. W roku ubiegłym zmarły 34. Natomiast w 2021 roku zmarło aż 39-ciu nauczycieli uniwersyteckich. W 2020 odeszło 20-stu wykładowców. Wśród kadry są osoby w różnym wieku.
https://wielkopolska24.info/fala-tajemniczych-zgonow-dotknela-pracownikow-uam/
https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/koronawirus/kolejna-szansa,-by-sie-zaszczepic


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
17 maja 2023r. o 21:54
ja ci to wytłumaczę bo Lucjan nie da rady...
według mnie jest to ''samobójstwo rozszerzone'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
17 maja 2023r. o 22:02
O dobrze że cię widzę, ty będziesz wiedział gdzie jest Andrzej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu