Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Siwa Pernecja niezalogowany
20 maja 2023r. o 9:42
Znachor z łocic i tak ci powie że to od pryskanych truskawek tak poumierali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 maja 2023r. o 10:03
~~Brjulier napisał(a): Na Donbasie Kloss? Te pociągi.....kumasz?


Ja o Rosji się nie wypowiadam bo mało wiem co dzieje się na zajętych
przez nich terytoriach...... wiesz, propaganda,dezinformacja ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Acidantera niezalogowany
20 maja 2023r. o 10:14
https://youtu.be/DiWboojXtaU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
20 maja 2023r. o 10:55
o proszę ...teraz wchodzi ...;D
wczoraj to wkleiłem chyba dwa razy i zaraz to wycinano...
teraz też ? ;D

nie wiem po co te zabiegi skoro jest to ogólnie w sieci...
chce się coś ukryć przed forumowiczami? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 11:08
jest jeszcze jeden kapitalny wręcz klip z Maxem o tym jak zaczynają polskie miasta zasiedlać Ukraińcy...
najwięcej ich jest o ile dobrze pamiętam w Poznaniu ,później Wrocław i chyba Kraków...
jest w tym klipie tabela z wykazem ilościowym i ogólnie o liczbie wszystkich w Polsce...
najciekawsze jest jednak to że zaczynają się domagać obywatelstwa polskiego bo .... pozwoli im to na stworzenia czegoś co wzorem mniejszości niemieckiej zająć miejsce w polskim sejmie...

no tak...pomniczki , dwujęzyczne nazwy ulic ....a później do sejmu...;D
tylko jak jedno z drugim tu pogodzić?
przecież pisze się że polskim sejmem rządzi ''żydo-komuna'' a tu teraz mieliby się pojawić potomkowie tych co to ''rezali żydostwo''?
ło matko bosko ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysio niezalogowany
20 maja 2023r. o 11:10
~~ZABLOKOWANY napisał(a): jest jeszcze jeden kapitalny wręcz klip z Maxem o tym jak zaczynają polskie miasta zasiedlać Ukraińcy...
najwięcej ich jest o ile dobrze pamiętam w Poznaniu ,później Wrocław i chyba Kraków...
jest w tym klipie tabela z wykazem ilościowym i ogólnie o liczbie wszystkich w Polsce...
najciekawsze jest jednak to że zaczynają się domagać obywatelstwa polskiego bo .... pozwoli im to na stworzenia czegoś co wzorem mniejszości niemieckiej zająć miejsce w polskim sejmie...

no tak...pomniczki , dwujęzyczne nazwy ulic ....a później do sejmu...;D
tylko jak jedno z drugim tu pogodzić?
przecież pisze się że polskim sejmem rządzi ''żydo-komuna'' a tu teraz mieliby się pojawić potomkowie tych co to ''rezali żydostwo''?
ło matko bosko ...;D


Max wali w PiS kumasz? Tak jak ty zresztą:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzyciel niezalogowany
20 maja 2023r. o 11:26
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brjulier napisał(a): Na Donbasie Kloss? Te pociągi.....kumasz?


Ja o Rosji się nie wypowiadam bo mało wiem co dzieje się na zajętych
przez nich terytoriach...... wiesz, propaganda,dezinformacja ....


Ty nie bujaj w obłokach smaruj po wiadomości z pierwszej ręki naDM52
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszczyna leśna niezalogowany
20 maja 2023r. o 11:30
A ja proponuję by bujnął się na Konradowską do grubasa i sprawdził czy na swoich salonach zakwaterował choćby jednego Ukraińca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu