Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~też w związku niezalogowany
23 maja 2023r. o 13:59
No niestety nie do końca jest tak jak to pan stara się tu przedstawić. Bo Morawiecki był doradcą Tuska ,stary Morawiecki też miał korzenie w Solidarności tak jak obecnie wielu innych co dzisiaj nie chcą się przyznawać do tego że na początku do rozkradania państwa przykładali swoje ręce. Wielu zanim przeszło do Solidarności wcześniej byli w PZPR. Skoro więc chce się rozliczać tych co nagle zmienili poglądy to warto by było zacząć od początku. Myśli pan że Piotrowicz to wyjątek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 maja 2023r. o 14:31
~~też w związku napisał(a): No niestety nie do końca jest tak jak to pan stara się tu przedstawić. Bo Morawiecki był doradcą Tuska ,stary Morawiecki też miał korzenie w Solidarności tak jak obecnie wielu innych co dzisiaj nie chcą się przyznawać do tego że na początku do rozkradania państwa przykładali swoje ręce. Wielu zanim przeszło do Solidarności wcześniej byli w PZPR. Skoro więc chce się rozliczać tych co nagle zmienili poglądy to warto by było zacząć od początku. Myśli pan że Piotrowicz to wyjątek?



Nie do końca wiesz kto był kim . Mateusz Morawiecki nigdy nie był członkiem Solidarności , Kornel Morawiecki wiedział więcej jak ja o Wałęsie i jego otoczeniu odsunął się od tych ludzi założył własną organizację Solidarność Walcząca .
Jak byś nie wiedział jacy ludzie brali jak to określiłeś udział w rozkradaniu państwa to przypomnę , ludzie Wałęsy o lewicowych poglądach z postkomunistami wspierani przez liberałów z Gdańska z Lewandowskim i Tuskiem na czele .
Pionkom z czasów PRL typu Piotrowicz szkoda poświęcać choćby jednej linijki , wylansował jego PiS , z tamtych mrocznych czasów znasz tych co wprowadzali w życie plan Balcerowicza , plan Lewandowskiego .
Jak odróżnisz czym była Solidarność po 1989 a kim ci ludzie co ją opuścili tworząc setki partii politycznych to zrozumiesz że w tamtym czasie na rozliczenie komunistów nie było szans a po 33 latach nie ma sensu , układ liberałów z postkomunistami ma się dobrze nadal ze sobą współpracują a Czarzasty z Tuskiem w niedługim czasie mogą wrócić do koryta i ponownej wyprzedaży naszego podatników majątku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~też w związku niezalogowany
23 maja 2023r. o 15:00
Nie mam teraz czasu na wdawanie się w dyskusje ale wieczorem mogę to tego wrócić. A jeśli już o rozliczaniu tego czy innego to polecam ci pewne wystąpienie w sejmie Leppera. Niezła wyliczanka tam nastąpiła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
23 maja 2023r. o 22:57
https://tvn24.pl/biznes/pieniadze/malgorzata-sadurska-ile-zarabia-malgorzata-sadurska-w-pzu-znamy-wynagrodzenie-za-2022-rok-7140765

Tak się okrada Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnyzpisemizkukizem niezalogowany
24 maja 2023r. o 10:25
"W posiedzeniu nie mogły wziąć udziału osoby z niepełnosprawnościami, które nie zostały wpuszczone mimo posiadanych przepustek"

Tylko 'prawdziwi polacy' mogą być wpuszczani - żadnych 'odmieńców' nie będziemy tolerować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 maja 2023r. o 10:55
~~też w związku napisał(a): Nie mam teraz czasu na wdawanie się w dyskusje ale wieczorem mogę to tego wrócić. A jeśli już o rozliczaniu tego czy innego to polecam ci pewne wystąpienie w sejmie Leppera. Niezła wyliczanka tam nastąpiła.



Wrzuciłem nagranie Leppera - CENZOR wyciął .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Jukka niezalogowany
24 maja 2023r. o 11:10
jak wrócę od Cieśli -reklama hurtowni- ;D zrobię co mam do zrobienia to poczytam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
24 maja 2023r. o 15:37
T-eraz
U-słyszysz
S-ame
K-łamstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu