Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

14240
M21W2
24 maja 2023r. o 20:12
To adresuję do Janusza , zapewne TVN nie podaje czym jest Euro Kołchoz .

Skandal w Parlamencie Europejskim. "Korupcja sięga głębiej"



Katargate, afera korupcyjna z udziałem obecnych i byłych europarlamentarzystów, to tylko "wierzchołek góry lodowej". Korupcja w instytucjach europejskich sięga znacznie głębiej - powiedział w wywiadzie dla portalu informacyjnego The Brussels Times wiceprzewodniczący PE Dimitrios Papadimoulis, Grek z lewicowej partii Syriza.

- Myślę, że widzimy tylko wierzchołek góry lodowej – powiedział Papadimoulis. - Nie wiemy jeszcze, ile pieniędzy wydano na zakup wpływów w bardziej nowoczesny sposób. Pieniądze w walizkach prawdopodobnie wykorzystano tylko na napiwki, aby kupić dodatkowe wpływy - spekulował polityk.

- Kierując się zdrowym rozsądkiem, mogę stwierdzić, że belgijscy śledczy mają jeszcze wiele do zrobienia - ocenił grecki polityk.

Były europoseł, Włoch Pier Antonio Panzeri, jedna z kluczowych postaci w sprawie korupcyjnej, w zamian za złagodzenie wyroku poszedł na współpracę z belgijskim wymiarem sprawiedliwości w śledztwie, zgadzając się ujawnić szczegóły swojego procederu i nazwiska zamieszanych w nim osób.

Złodzieje krzyczą łapać złodzieja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anioł niezalogowany
24 maja 2023r. o 20:17
~~Falkonetti napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): CENZURA 18:54:Wycinają moje komentarze niewygodne dla Tuska i układu postkomunistów z liberałami z totalnej opozycji .

wycinają twoje bo walisz w Tuska wycinają moje bo walę gruche ...;D
Wycinają nasze bo jesteśmy na ty.
a więc status quo ...;D
krótko mówiąc...WIWAT PRL...;D
A MÓWILI ŻE ma być tak demokratycznie ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
24 maja 2023r. o 20:17
Lucjan...ty naprawdę myślisz że ja tylko TVN oglądam? ;D
byli już tu tacy co TWIERDZILI że czytam tylko Wyborczą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Kosmos niezalogowany
24 maja 2023r. o 20:18
Lucjan...ty naprawdę myślisz że ja tylko TVN oglądam? ;D
byli już tu tacy co TWIERDZILI że czytam tylko Wyborczą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 maja 2023r. o 20:22
Janusz , o kary nałożone na Polskę nie musisz się martwić , Trzaskowski powiedział - pieniądze są mrożone jak my wrócimy do władzy zostaną odmrożone .
Tym razem wierzę Trzaskowskiemu , a Ty ?



Dopisane 24.05.2023r. o godz. 20:22:

~~Kasztanowy Kosmos napisał(a): Lucjan...ty naprawdę myślisz że ja tylko TVN oglądam? ;D
byli już tu tacy co TWIERDZILI że czytam tylko Wyborczą ...



Sam o tym piszesz , tam są Twoje ulubione programy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Kosmos niezalogowany
24 maja 2023r. o 20:23
być może że ta kasa przyjdzie...
kwestia tego na co pójdą ...;D

ja w takich kwestiach jestem sceptykiem bo skóra na niedźwiedziu nie jest nic warta...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurko niezalogowany
24 maja 2023r. o 20:27
M21W2 napisał(a): Janusz , o kary nałożone na Polskę nie musisz się martwić , Trzaskowski powiedział - pieniądze są mrożone jak my wrócimy do władzy zostaną odmrożone .
Tym razem wierzę Trzaskowskiemu , a Ty ?


Lucjan bracie ,za niedługo staniesz przed obliczem Pana . Jak cię On zapyta - Lucjan dlaczego , to co Mu odpowiesz ? Że myślałeś iż partia nigdy się nie myli ?.
Do piekła pójdziesz , nawróć się puki jeszcze (dla ciebie mały) czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Kosmos niezalogowany
24 maja 2023r. o 20:28
M21W2 napisał(a): Janusz , o kary nałożone na Polskę nie musisz się martwić , Trzaskowski powiedział - pieniądze są mrożone jak my wrócimy do władzy zostaną odmrożone .
Tym razem wierzę Trzaskowskiemu , a Ty ?
Dopisane 24.05.2023r. o godz. 20:22:
Ktoś napisał: ~~Kasztanowy Kosmos napisał(a): Lucjan...ty naprawdę myślisz że ja tylko TVN oglądam? ;D
byli już tu tacy co TWIERDZILI że czytam tylko Wyborczą ...



Sam o tym piszesz , tam są Twoje ulubione programy .

szerzej na to patrząc to tak... NG...History ...History 2 ale jest jeszcze Polsat Doku...;D
oczywiście jest jeszcze Kawa na ławę i Szkło kontaktowe...

no chyba mi nie napiszesz że mam oglądać tanią imitację ''szkiełka'' czyli program Wolskiego ...starego komucha...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.