Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
15 lutego 2022r. o 20:01
Gdzie jest Marszałek???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grodzki bez immunitetu niezalogowany
15 lutego 2022r. o 20:21
W Majami odpoczywa . Urlopa sobie zrobił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
15 lutego 2022r. o 20:54
Najlepsze jest 50 000 000 zł handlarza bronią, 1 200 000 000 w gruzach Ostrołęki, 700 000 000 afery GeTBeck, 2 000 000 000 dla szczujni TVP, 1 200 000 z kontenerów PCK, 70 000 000 wyborów kopertowych, 5 000 000 maseczki z Antonowa i tak do rana............... I nie mówcie że oni nie kradną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
15 lutego 2022r. o 21:02
~~Matematyk napisał(a): Zadanie dla Mondrego. W zeszłym roku na koncie w banku miałem 78tyś, dostałem 13 i 14 emeryturę, żona potrzebowała na swoje potrzeby 3tyś przy inflacji 9,2%. Ile pozostało mi na koncie? Aha jeszcze kupiłem sobie kota rasowego za 1,1tysi.


Pierd..li się we łbach tym emerytom.
Zdechniecie z głodu jak ja i mi podobni zlikwidują działalność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
15 lutego 2022r. o 21:53
Gdzie schowali obszczańca?
Jak usłyszał, że jutro wojna o_b_s_r_a_ł wszystko, nawet własnego kota nie oszczędził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grodzki POzdrawia niezalogowany
15 lutego 2022r. o 21:56
To ja właśnie wyjechałem do Majami tam wojny nie będzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
15 lutego 2022r. o 21:57
~~Grodzki bez immunitetu napisał(a): W Majami odpoczywa . Urlopa sobie zrobił .



"Były funkcjonariusz, który w przeszłości chronił wicepremiera Jacka Sasina, a po odejściu ze Służby Ochrony Państwa dostał kierownicze stanowisko w Poczcie Polskiej, poleciał z nim do Stanów Zjednoczonych

jako społeczny

doradca do spraw bezpieczeństwa"

Qwa, 'społeczny', oni wszyscy społeczni - pis_dzielce.

Wybory za 70 baniek też społeczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Malwa niezalogowany
15 lutego 2022r. o 22:08
bławatku ,wiesz kto gwarantuje emerytury ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza