Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiat bolesławiecki bez nowych zakażeń koronawirusem
18442
PIS-PO-PRL
27 czerwca 2021r. o 21:34
problem w tym że ja w żadną teorie spiskową nie wierzę. Ja nawet w płaską ziemię nie wierzę. Co do potwora spaghetti pewności nie mam, ale tak na 90% też w niego nie wieżę
Ale wierzę w logikę... naukę panu obcą :)


Dopisane 27.06.2021r. o godz. 21:33:

wierzę


Dopisane 27.06.2021r. o godz. 21:34:

aaa... i w trupy na ulicach też nie wierzę. To dopiero teoria spiskowa była. Coś pan o tym wie :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Złotlin niezalogowany
27 czerwca 2021r. o 21:47
Horus napisał(a): on się nie obudził ...

on po prostu się ujawnił wychodząc z głębokiej niby konspiry...

nie było tu jednego dnia by nie przewidywał ...armagedonu...;D


Januszku wiem że nie uwierzysz że jesteś w mylnym błędzie .
Wiem że Ty o tym nie wiesz , nieomylny ideale .
W tym i tylko tym temacie czytam posty w wolnym czasie , stwierdzam że głupcy nic nie są w stanie zrozumieć i wyciągnąć odpowiednich wniosków .
Mam krytyka w domu , moja żona twierdzi że nie powinienem dyskutować z tymi co mają problem z logicznym myśleniem , zastosowałem się do jej rady .
Widząc jak Armagedon propaguje szczepienia nie mogłem jego nie popierać i wasze postępowanie nazwać po imieniu - głupiec pozostanie głupcem i żadne dowody nie są w stanie tego zmienić .
Ty i ciemnogród z Bolca niczym nie różnicie się od Brauna i ciemnoty z Konfederacji .
Zapomniałem o wiochach z południowo - wschodniej polski , tam poziom wiedzy jest równy Twojej , PRL-a , Panny ,Qwaxa i wam podobnym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 21:49
PIS-PO-PRL napisał(a): problem w tym że ja w żadną teorie spiskową nie wierzę.

21:34:aaa... i w trupy na ulicach też nie wierzę. To dopiero teoria spiskowa była. Coś pan o tym wie :D


teorie spiskowe to dla mnie bzdura...
jeśli wierzę to w interes firm żywo zainteresowanych zyskiem i tzw. polityków którzy wiedzą do których drzwi zapukać by wejść w odpowiedni układ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
27 czerwca 2021r. o 21:55
Zapomniałem podpisać posta - Lucjan .
PRL-elu , z Panem nie jestem w stanie dyskutować , Pan taki mundry , gdzie mi wieśniakowi do Pana .
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 21:59
~~Miętowy Złotlin napisał(a):
Ktoś napisał:


Ty i ciemnogród z Bolca niczym nie różnicie się od Brauna i ciemnoty z Konfederacji .
Zapomniałem o wiochach z południowo - wschodniej polski , tam poziom wiedzy jest równy Twojej , PRL-a , Panny ,Qwaxa i wam podobnym .


no tak...
''ciemnogród z Bolca'' i ''ciemnota z Konfederacji'' nie jest w stanie ci dorównać ...

tobie z ''wiochy południowo -zachodniej'' nie dorówna żadna inna ''wiocha''
czy tu już ''miastowy''? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Jaśminowiec niezalogowany
27 czerwca 2021r. o 22:01
Ja też wierzę naukowcom ale niezależnym naukowcom takim jak laureat nagrody Nobla odkrywca virusa HIV prof. Luk Montagnier ,Mike Yeadon, Geert Vanden Bossche, prof. Dolores Cachill, dr Wolfgang Wodarg, dr Vernon Coleman oraz kilkaset tysięcy lekarzy i naukowców, zrzeszonych m.in. w World Freedom Alliance (Europa), czy Frontline Doctors (Ameryka) w Polsce Niezależnemu Stowarzyszeniu Lekarzy i Naukowców oraz innym niezależnym stowarzyszeniom , a pan wierzy Korporacją i ich wysoko płatnym pracownikom , oraz jawnie opłacanym przez korporacje doradcom naszego rządu i na takich " naukowców" pan się powołuje dla których liczy się wyłącznie zysk a nie pan ani pańskie życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 czerwca 2021r. o 22:02
eee tam, o trupach na ulicach możemy dyskutować. Bardzo mi się podobały filmiki które pan tu wrzucał i w ogóle sam temat... taki mrożący krew w żyłach ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 22:03
~~Lucjan napisał(a): Zapomniałem podpisać posta - Lucjan .
PRL-elu , z Panem nie jestem w stanie dyskutować , Pan taki mundry , gdzie mi wieśniakowi do Pana .
Pozdrawiam


no...wreszcie zrozumiałeś że poziom PRL- a jest dla ciebie nieosiągalny...
kiedyś zrozumiesz i to że do mojego też ci trochę brakuje...hahaha

nie pozdrawiaj...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza