Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald Tusk w sierpniu w Bolesławcu
~~Hlup niezalogowany
25 lipca 2021r. o 21:45
~~xxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rym cym cym napisał(a): Z Dyupy dym , obywatelu oskarżający przedstaw autentycznie wiarygodne udokumentowane dojenie
Ojczyzny , po wyłączeniu TVN24 nie będziesz miał argumentów , możliwe będzie pozyskanie informacji
U Boga Horusa , a ten Qurwa Rudy Kmiot z Aureolką
Zapyerdala po Polsce , jeszcze będziecie wspominać
Jarosława i prosić o przebaczenie .

pisowski przygłupie a te 370 nazwisk pociotków w spółkach skarbu państwa to nie dojenie Polski .?????

Znam też takich co to za wino pomocników do kładzenia dachów zatrudniają ,
I jak to nazwać ;);) dojenie frayerków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~777 niezalogowany
25 lipca 2021r. o 21:49
odwracasz kota ogonem bo prawda zabolała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 lipca 2021r. o 21:59
Boją się Tuska jak diabeł święconej wody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 lipca 2021r. o 22:33
Za Tuska nepotyzmu nie było ,sami fachowcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Żywotnik niezalogowany
26 lipca 2021r. o 9:10
kto się boi ryżego? dalej myśl naiwniaku że naród zrezygnuje z pięćset plus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
26 lipca 2021r. o 9:21
~~Fioletowoczarny Żywotnik napisał(a): kto się boi ryżego? dalej myśl naiwniaku że naród zrezygnuje z pięćset plus


Naród kocha szczerbatego dziadygę w 2 lewych butach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Laurencja niezalogowany
26 lipca 2021r. o 11:23
Wole szczebatego Polaka niż Rudego Niemca . KUMASZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 lipca 2021r. o 13:09
Pan premier był łaskaw się zwracać do mnie, więc kilka słów odpowiem. Byłem zaskoczony ilością bezpośrednich zwrotów do mnie – nie wiem czy pozytywnie. To, że pan jest mistrzem insynuacji oczywiście wiemy, ale to że pan się będzie się przedstawiał jako bojownik z lobby, to przekroczył pan już wszelkie granice tego, co każe o sprawach poważnych mówić poważnie. Tylko w kategorach kaberetowych można mówić o waszym rządzie, jako o czymś, co walczy z lobby. Stworzyliście system polityki transakcyjnej i doprowadziliście go do perfekcji! Wasza polityka to kpiny ze społęczeństwa! I jeszcze jedna rzecz, która niebywale mnie rozbawiła: panie premierze, pan mowi o honorze i rycerskości? To daj Pan spokój – odpowiedział Kaczyński.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo