Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niezwykły film na 45-lecie Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemi Bolesławieckiej”
~~Bolecnauta 20 lipca 2021r. o 14:39
Ciekawy jestem tego filmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~m 20 lipca 2021r. o 19:48
Czas bardzo szybko przemija ,a najlepszy ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY z BOLESŁAWCA , KTÓRY REPREZENTUJE IPROMUJE NASZE MIASTO NA CAŁYM ŚWIECIE JEST PRZEZ NASZE WŁADZE MIASA TRAKTOWANE BARZO ŻLE. ZESPÓŁ PRZEZ TE LATA SWOJĄ DZIŁALNOŚCIĄ WYCHOWAŁ WSPANIAŁYCH I WYSZTAŁCONYCH LUDZI.DZIEUJEMY ELU .DZIAŁAJ TAK DALEJ A BĘDZIEMY ISTNIEĆ NIE 45 A 100 LAT.POZDRAWIAM CZEKAMY NA SPOTANIE Z TEJ OKAZJI I FILM. A GMINIE WIEJSKIJ GRATULUJĘ TAKIEGO ZESPOŁU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Rokitnik 20 lipca 2021r. o 21:50
Gratulacje dla ZPIT ZIEMI BOLESŁAWIECKIEJ za tyle lat istnienia i za tyle sukcesów na całym świecie. Pani Eli dziękuję za tyle lat dowodzenia tym okrętem, któy wciąż płynie, za wychowanie kolejnych pokoleń tancerzy, za kształtowanie charakterów a przede wszystkim za wzbudzanie miłości do polskiej kultury i folkloru. Wszystkiego co najlepsze na dalsze 45 lat mój ukochany zespole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~m 21 lipca 2021r. o 20:56
Wspaniała muzyka i choreografia .Dziękuję ELU I SŁAWU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Wrzos 22 lipca 2021r. o 20:02
Niesamowite! Gratulacje dla młodych tancerzy. Cudowna muzyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy