Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedno jest pewne Mateusz Morawiecki nie założył Piwnicy pod Baranami
~~zimowit niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 2:05
- "a więc żyj w zgodzie z Bogiem czymkolwiek on ci się wydaje. W zgiełkliwym pomieszaniu życia... zachowaj spokój.
W zgiełkliwym pomieszaniu życia zachowaj spokój - ze swą duszą."
Śpiewali dziś artyści Piwnicy pod Baranami"
Pierwsze dwa rzędy zarezerwowane dla WiP-ów, puste od początku do końca koncertu.
Czyżby obawa przed skojarzeniem z drugim członem "Piwnicy pod ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rzdy dla niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 5:18
Kto to są ci vipy. Czy ci którzy się nagradzali i przyznawali tytuły honorowych mieszkańców którzy chcą być po pierwsze przed tymi zwykłymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Eukomis niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 6:05
Może pomylili godziny…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antysystemowiec niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 7:45
~~zimowit napisał(a): - "a więc żyj w zgodzie z Bogiem czymkolwiek on ci się wydaje. W zgiełkliwym pomieszaniu życia... zachowaj spokój.
W zgiełkliwym pomieszaniu życia zachowaj spokój - ze swą duszą."
Śpiewali dziś artyści Piwnicy pod Baranami"
Pierwsze dwa rzędy zarezerwowane dla WiP-ów, puste od początku do końca koncertu.
Czyżby obawa przed skojarzeniem z drugim członem "Piwnicy pod ...


Te pierwsze rzędy były dla takich baranów pisowskich jak ty żeby lepiej słyszeli o tej misce ryżu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamilla niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 8:20
Redakcjo, te polityczne tytuły nabijają zapewne klików, ale powodują też niepotrzebne przepychanki wśród Waszych czytelników. Odpuście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 8:26
Vipy zrobiły swoje wzięły udział w ustawce medialnej z wręczaniem medali, same siebie wychwaliły co zostało skrzętnie nagrane przez Sekretarza miasta i Pana od miejskiej informatyki.
No bo jak przyjdzie czas przedwyborczy to nagranie puszczą w pętli TV lokalnym własności miasta i będą tym kłamstwem zatruwać ludzi poprzez ekran, aż zmuszą ich do głosowania na tych na których nigdy by nie zagłosowali. Czyli mijających się z prawdą i manipulantów, oto na modłę leninowską.
-" kino to potęga wszystko nią można wmówić bezmyślnym ludziom nawet z miernot zrobić wybitne jednostki samorządowe, ale czy prawdziwe??"- bo jak nie chcą na mnie głosować, bo to wynika z badań społecznych to ja ich zmuszę zatruwając ich umysły kłamstwem powtarzanym tysiąc razy i to dokładnie policzonym bo 999 razy jeszcze nie jest skuteczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 8:42
~~Butelkowy Eukomis napisał(a): Może pomylili godziny…


Ci z piwnicy przyjechali nie do vipów ale baranów, którzy maja uwierzyć z nutką nostalgii, że świat buntu nowo marksistowskiego z PRL jeszcze trwa. A za prawdę świat jest już w zupełnie innym miejscu, technologicznego współzawodnictwa budowy prawdziwie dobrego bytu dla swych narodowych społeczeństw. Ślepy zmanipulowany bunt nie jest niczym dobrym bo robi z ludzi niewolników, którym zabiera się umysły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 8:50
Jako krakowski, pełnoletni nastolatek, w latach 60-tych ub.w. wielokrotnie próbowałem "za frico" przedostać się do Piwnicy pod Baranami (w podziemiach Pałacu o tej samej nazwie) bo na bilet nie miałem kasy a i ilość miejsc też była ograniczona.
Udało mi się kilka razy ale jeden był szczególny bo wprowadził mnie i mojego kolegę sam Piotr Skrzynecki. Tego nigdy nie zapomnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza