Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duże zainteresowania szczepieniami w trakcie Bolesławieckiego Święta Ceramiki
~~Iga niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 16:47
Mam nadzieję, że Władze Miasta czy Gminy nie dopuszczą do zamknięcia Urzędów, bo będą tam siedzieć niezaszczepieni Urzędnicy działający na szkodę setek zaszczepionych Interesantów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Pustynnik niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 17:18
~~Iga napisał(a): Mam nadzieję, że Władze Miasta czy Gminy nie dopuszczą do zamknięcia Urzędów, bo będą tam siedzieć niezaszczepieni Urzędnicy działający na szkodę setek zaszczepionych Interesantów.

Ale jak?
Niezaszczepieni urzednicy beda zarazac zaszczepionych? Serio? To po co te szczepienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowy Judaszowiec niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 17:38
szczepia sie przez panikę lub głupote

https://www.cda.pl/video/5942252be
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 sierpnia 2021r. o 17:48
Panie PRL-u już pisałem , w marketach chodzę bez maseczki , wiem rozsądni ludzie mogą mnie za to skrytykować , krytykę przyjmę z pokorą .
Obiecuje że kupię maseczki i w marketach będę zakładał choćby z szacunku dla tej większości mądrzejszych ode mnie co to robą .
Może Pan sprawdzić w sobotę w Kauflandzie , jest to dzień w którym żona wygania z domu po zakupy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 sierpnia 2021r. o 18:16
Tak się rozpędziłem że już pod marketem czekam ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 sierpnia 2021r. o 18:31
~~Rubinowy Judaszowiec napisał(a): szczepia sie przez panikę lub głupote

https://www.cda.pl/video/5942252be


Nie tylko na fb ale i na bolcu reklama niemieckiego prawnika .

Kim jest prawnik, który wspiera antyszczepionkowców?
Kim jest Reiner Fuellmilch? Według serwisu Sprawdzam.AFP.com, "Reiner Fuellmich przedstawia się jako prawnik z 26-letnim stażem, który jest dopuszczony do wykonywania zawodu w Niemczech i Kalifornii. Według niego w żadnym kraju na świecie nie odnotowano zwiększonej śmiertelności z powodu COVID-19, a obostrzenia związane z pandemią, w tym m.in. wykonywanie testów PCR, spowodowały "śmierć niezliczonych osób i doprowadziły do kryzysu gospodarczego”.

Mieliśmy zabójcze koperty Grodzkiego , teraz dowiaduje się o zabójczych testach PCR , nawet niemiecki ... ma szanse być autorytetem bolesławieckich gamoni .



Dopisane 22.08.2021r. o godz. 18:31:

PIS-PO-PRL napisał(a): Tak się rozpędziłem że już pod marketem czekam ;)



Przynieść śpiwór .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 18:34
~~Srebrzystobiały Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Iga napisał(a): Mam nadzieję, że Władze Miasta czy Gminy nie dopuszczą do zamknięcia Urzędów, bo będą tam siedzieć niezaszczepieni Urzędnicy działający na szkodę setek zaszczepionych Interesantów.

Ale jak?
Niezaszczepieni urzednicy beda zarazac zaszczepionych? Serio? To po co te szczepienia?



A gdzie tu jest napisane, że niezaszczepieni Urzędnicy będą zarażać zaszczepionych Interesantów ? Raczej Urzędnik się zamknie!
To jest wypowiedź typowego Antyszczepionkowca. Cos przeczyta ale nie do kończ i bez zrozumienia i buzuje się.
Faktem jest, że największy procent antyszczepionkowców t totalna ciemnota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Oczar niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 18:41
~~Jan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiały Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Iga napisał(a): Mam nadzieję, że Władze Miasta czy Gminy nie dopuszczą do zamknięcia Urzędów, bo będą tam siedzieć niezaszczepieni Urzędnicy działający na szkodę setek zaszczepionych Interesantów.

Ale jak?
Niezaszczepieni urzednicy beda zarazac zaszczepionych? Serio? To po co te szczepienia?


A gdzie tu jest napisane, że niezaszczepieni Urzędnicy będą zarażać zaszczepionych Interesantów ? Raczej Urzędnik się zamknie!
To jest wypowiedź typowego Antyszczepionkowca. Cos przeczyta ale nie do końca i bez zrozumienia i buzuje się.
Faktem jest, że największy procent antyszczepionkowców to totalna ciemnota.



Ciemnota to fakt, i do tego mająca dostęp do cudów techniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.