Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duże zainteresowania szczepieniami w trakcie Bolesławieckiego Święta Ceramiki
18442
PIS-PO-PRL
22 sierpnia 2021r. o 15:59
Szczepimy się w maseczce, ściągamy ją po wstaniu z krzesła... Nie wcześniej :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 16:00
Lepiej prędzej jak później. Ja będę bardzo uważnie obserwować co będzie się działo w szkołach.
Myślę, że Dyrektorzy wykażą się maksymalną odpowiedzialnością za bezpieczeństwo naszych dzieci. Jeśli w klasie mojego dziecka będzie przymusowa kwarantanna przez chorobę Pedagoga, to ja w pierwszy dzień jej ogłoszenia robię wszystkim swoim domownikom test RT-PCR, żeby nie było wątpliwości, że w razie rozwoju choroby w naszym domu zakażenie pochodziło od któregoś z nas, a dalej sprawa do Sądu o odszkodowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Omieg niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 16:04
~~Jan napisał(a): Lepiej prędzej jak później. Ja będę bardzo uważnie obserwować co będzie się działo w szkołach.
Myślę, że Dyrektorzy wykażą się maksymalną odpowiedzialnością za bezpieczeństwo naszych dzieci. Jeśli w klasie mojego dziecka będzie przymusowa kwarantanna przez chorobę Pedagoga, to ja w pierwszy dzień jej ogłoszenia robię wszystkim swoim domownikom test RT-PCR, żeby nie było wątpliwości, że w razie rozwoju choroby w naszym domu zakażenie pochodziło od któregoś z nas, a dalej sprawa do Sądu o odszkodowanie.


WTF?
A jeżeli okaże się, że wynik testu jest pozytywny i twoje dziecko było źródłem zarażeń, to ciebie puszczamy z torbami!
Skąd się tacy bezmyślni ludzie biorą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
22 sierpnia 2021r. o 16:04
Bolec info naj mniej obiektywne media na świecie. Przedstawiają Kazia punkt widzenia. To nie media tylko mendia.
A co tam z TVnem kiedy protest jakiś w obronie tego śmierdzącego szamba ?
A pioruny kiedy na spacer idą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 16:08
~~Jan napisał(a): Lepiej prędzej jak później. Ja będę bardzo uważnie obserwować co będzie się działo w szkołach.
Myślę, że Dyrektorzy wykażą się maksymalną odpowiedzialnością za bezpieczeństwo naszych dzieci. Jeśli w klasie mojego dziecka będzie przymusowa kwarantanna przez chorobę Pedagoga, to ja w pierwszy dzień jej ogłoszenia robię wszystkim swoim domownikom test RT-PCR, żeby nie było wątpliwości, że w razie rozwoju choroby w naszym domu zakażenie pochodziło od któregoś z nas, a dalej sprawa do Sądu o odszkodowanie.



Popieram w 100%, bo wolność kończy wówczas gdy stanowimy zagrożenie dla zdrowia czy życia drugiego Człowieka. Dziś nie możemy zrobić nic więcej jak zastosować się do wskazówek Światowej Organizacji Zdrowia, a nie Sekt...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 sierpnia 2021r. o 16:21
PIS-PO-PRL napisał(a): Szczepimy się w maseczce, ściągamy ją po wstaniu z krzesła... Nie wcześniej :D


Tak jest i tak powinno być z tym że maseczkę ściągamy po wyjściu z pomieszczenia .

Oto co mówi człowiek myślący logicznie do Pana .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 sierpnia 2021r. o 16:25
~~Andrzej napisał(a): Dziś nie możemy zrobić nic więcej jak zastosować się do wskazówek Światowej Organizacji Zdrowia


Noo, a WHO twierdzi, że szczepienia na covid nie powinny być obowiązkowe(zgadnij czemu), zgadnij czemu rządy nie chcą nakazać obowiązku szczepień... robią to tylko w stosunku do jakichś grup i tylko niektóre ... No to zgaduj. Powodzenia :)


Dopisane 22.08.2021r. o godz. 16:25:

M21W2 napisał(a): Tak jest i tak powinno być z tym że maseczkę ściągamy po wyjściu z pomieszczenia .


Przecież szczepią na wolnym powietrzu... W maseczce. A potem ją ściąga i na taką samą odległość z redaktorem gada, koło ludzi chodzi... Pana podejście to tematu... ahh... takie urocze :)



Dopisane 22.08.2021r. o godz. 16:25:

aaa... to po marketach Pan w końcu w masce czy bez lata?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ken niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 16:34
~~Stalowoniebieski Omieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jan napisał(a): Lepiej prędzej jak później. Ja będę bardzo uważnie obserwować co będzie się działo w szkołach.
Myślę, że Dyrektorzy wykażą się maksymalną odpowiedzialnością za bezpieczeństwo naszych dzieci. Jeśli w klasie mojego dziecka będzie przymusowa kwarantanna przez chorobę Pedagoga, to ja w pierwszy dzień jej ogłoszenia robię wszystkim swoim domownikom test RT-PCR, żeby nie było wątpliwości, że w razie rozwoju choroby w naszym domu zakażenie pochodziło od któregoś z nas, a dalej sprawa do Sądu o odszkodowanie.


WTF?
A jeżeli okaże się, że wynik testu jest pozytywny i twoje dziecko było źródłem zarażeń, to ciebie puszczamy z torbami!
Skąd się tacy bezmyślni ludzie biorą?



Zgadzam się z Tobą.
Tyle, że w moim domu wszyscy, którzy mieli możliwość zastosowali się do zaleceń WHO, oprócz najmłodszego dziecka i to o jego bezpieczeństwo walczę. Oczekuję odpowiedzialności od osób, którym powierzam swój największy Skarb, podporządkowania się zaleceniom o których mówi jednogłośnie cały świat, bo praca w służbie zdrowia jak i oświacie, to nie tylko praca, ale przede wszystkim służba!!! Kto tego nie rozumie, a myślenia powinien się już nauczyć na etapie kształcenia podstawowego, nie powinien pracować w takim zawodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.