Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze dochody, inflacja w Polsce najwyższa od dwudziestu lat, Polacy na lokatach tracą miliardy złotych
~~Szarawa Kosodrzewina niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 16:34
Emerycie pamiętaj, zanim władza da ci waloryzację, trzynastkę i inne socjale to inflacja zeżre ci wcześniej dwa razy tyle ile dostałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 16:36
~~Ametystowy Śnieżnik napisał(a): Drożyna dotyczy wszystkich, w biedronce te same rzeczy w tym roku kosztują w niektórych wypadkach dwa razy więcej. Nie da się tego ukryć nawet stanem wyjątkowym. Idź i zobacz.

Dzisiaj żona dała mi talon do Carfura na 100 zł i powiedziała żebym wykupił za całość bo reszty nie wydają ,wiec wrzucałem do koszyka trochę wędlin trochę warzyw i przypraw jak przyszedłem do kasy płacić to rachunek wyniósł 170 zł ,wszystko zmieściło się do reklamówki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 16:39
~~Ametystowy Śnieżnik napisał(a): Teraz Solidarność jest przystawką partii rządzącej.

A na tego ćwoka Dudę to nie da się patrzeć ,on już jest jedną nogą w PISie bo zbliżają się wybory i śladami Śniadka pójdzie w posłowanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 16:59
~~qwerty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ametystowy Śnieżnik napisał(a): Teraz Solidarność jest przystawką partii rządzącej.

A na tego ćwoka Dudę to nie da się patrzeć ,on już jest jedną nogą w PISie bo zbliżają się wybory i śladami Śniadka pójdzie w posłowanie .

A na tamtego Dudę to niby da się patrzeć?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aa niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 17:23
Jakie 5,4%, inflacja w realu jest już 2 x większa od początku roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Czarny niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 18:15
~~Mahoniowy Topinambur napisał(a): Inflacja jest wysoka obecnie w całej UE. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Oczywiście takie Niemcy lżej przechodzą ponieważ mają bogatą, silna gispodarke swoją własną nie rozprzedaną jak my, a ci co ja sprzedali mają się dobrze Balcerowicz, Lewandowski, her Donald...... Bo przecież jak państwo nie ma własnej własności to co musi?....,musi być uzależnione od innych i cicho siedzieć. Więc pozdrawiam zwolenników niemieckiej myśli gospodarczo-narodowej (czytaj PO)

Jak zawsze zazdrość o Niemców. A że w Niemczech jest silna gospodarka, bo Niemcy mają lepszą polityke gospodarczą, to nie, bo PiS jest święty, bo rozdaje.
Pomyślałeś o tym, jak przez ostatnie lata upada na przykład polskie rolnictwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 18:38
~~Blond Czarny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mahoniowy Topinambur napisał(a): Inflacja jest wysoka obecnie w całej UE. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Oczywiście takie Niemcy lżej przechodzą ponieważ mają bogatą, silna gispodarke swoją własną nie rozprzedaną jak my, a ci co ja sprzedali mają się dobrze Balcerowicz, Lewandowski, her Donald...... Bo przecież jak państwo nie ma własnej własności to co musi?....,musi być uzależnione od innych i cicho siedzieć. Więc pozdrawiam zwolenników niemieckiej myśli gospodarczo-narodowej (czytaj PO)

Jak zawsze zazdrość o Niemców. A że w Niemczech jest silna gospodarka, bo Niemcy mają lepszą polityke gospodarczą, to nie, bo PiS jest święty, bo rozdaje.
Pomyślałeś o tym, jak przez ostatnie lata upada na przykład polskie rolnictwo?

Polskie rolnictwo przez ostatnie lata nie upada tylko zmienia swoje oblicze. Dzisiaj nie da się wyżyć z 7 hektarów. Nigdzie. A sprzętu jaki pracuje obecnie na naszych polach to nie jeden Niemiec nam zazdrości. Oczywiście zaraz powiesz, że to wszystko z kredytu. Tylko że kredyty trzeba spłacać i nasi nowocześni rolnicy to robią. A co do niemieckiej polityki to ja osobiście bym się wstydził gdyby były Premier, czy Prezydent mojego kraju poszedł na usługi do Putina. A o ich dzisiejszą gospodarkę to zadbali Alianci kiedy równocześnie nas sprzedali sowietom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jozin z bazin niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 18:53
~~zenek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Blond Czarny napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mahoniowy Topinambur napisał(a): Inflacja jest wysoka obecnie w całej UE. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Oczywiście takie Niemcy lżej przechodzą ponieważ mają bogatą, silna gispodarke swoją własną nie rozprzedaną jak my, a ci co ja sprzedali mają się dobrze Balcerowicz, Lewandowski, her Donald...... Bo przecież jak państwo nie ma własnej własności to co musi?....,musi być uzależnione od innych i cicho siedzieć. Więc pozdrawiam zwolenników niemieckiej myśli gospodarczo-narodowej (czytaj PO)

Jak zawsze zazdrość o Niemców. A że w Niemczech jest silna gospodarka, bo Niemcy mają lepszą polityke gospodarczą, to nie, bo PiS jest święty, bo rozdaje.
Pomyślałeś o tym, jak przez ostatnie lata upada na przykład polskie rolnictwo?
Polskie rolnictwo przez ostatnie lata nie upada tylko zmienia swoje oblicze. Dzisiaj nie da się wyżyć z 7 hektarów. Nigdzie. A sprzętu jaki pracuje obecnie na naszych polach to nie jeden Niemiec nam zazdrości. Oczywiście zaraz powiesz, że to wszystko z kredytu. Tylko że kredyty trzeba spłacać i nasi nowocześni rolnicy to robią. A co do niemieckiej polityki to ja osobiście bym się wstydził gdyby były Premier, czy Prezydent mojego kraju poszedł na usługi do Putina. A o ich dzisiejszą gospodarkę to zadbali Alianci kiedy równocześnie nas sprzedali sowietom.


Faktycznie masz rację jechałem przez Niemcy zboża koszą kosami a babiny wiążą je w snopki podobnie z ziemniakami .konik ciągnie kopaczkę a za nimi z koszami idą każdym rzędem dwie osoby i kosze wsypują na stojący wóz drabiniasty .Przecież ci biedni Niemcy powinni wynajmować sprzęt od polskich rolników ,najlepiej od Morawieckiego kolegi który to sprzęt do zdjęć wypożyczyli z dwóch firm .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.