Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze dochody, inflacja w Polsce najwyższa od dwudziestu lat, Polacy na lokatach tracą miliardy złotych
~~arek niezalogowany
3 września 2021r. o 20:13
To jest właśnie ta pisdzielska "dobra zmiana" !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
3 września 2021r. o 20:23
codziennie u nas coś drożeje, niestety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
4 września 2021r. o 4:55
~~Beżowobrązowy Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienny Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawy Wrzos napisał(a): W Niemczech kindergeld jest od zawsze a inflacja niecałe 5%...... To też wina pisu? Poczytajcie wskaźniki w Europie zachodniej... Wiem, wiem zaraz jakiś obrońca zachodu napisze ze ich stać na inflację :). Nie stać.... Nastroje raczej słabe..

Niestety łżesz. Inflacja w Niemczech nieco przekracza 3% a u nas 5,2 wiedza z FB? Podaj jakiś link do tego co piszesz? Chodzi mi o Niemcy oczywiście... Ale jakoś konkret a nie ze tam bywam to wiem...

Masz tutaj ,walę cię tymi danymi po tej twojej głupiej mordzie .Poczytaj i wypier**laj.
https://inwestycje.pl/gospodarka/inflacja-hicp-w-niemczech-wyniosla-31-r-r-w-lipcu-wg-fin-danych/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Miodunka niezalogowany
4 września 2021r. o 10:04
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Beżowobrązowy Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Płomienny Winobluszcz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawy Wrzos napisał(a): W Niemczech kindergeld jest od zawsze a inflacja niecałe 5%...... To też wina pisu? Poczytajcie wskaźniki w Europie zachodniej... Wiem, wiem zaraz jakiś obrońca zachodu napisze ze ich stać na inflację :). Nie stać.... Nastroje raczej słabe..

Niestety łżesz. Inflacja w Niemczech nieco przekracza 3% a u nas 5,2 wiedza z FB? Podaj jakiś link do tego co piszesz? Chodzi mi o Niemcy oczywiście... Ale jakoś konkret a nie ze tam bywam to wiem...

Masz tutaj ,walę cię tymi danymi po tej twojej głupiej mordzie .Poczytaj i
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Beżowobrązowy Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Płomienny Winobluszcz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawy Wrzos napisał(a): W Niemczech kindergeld jest od zawsze a inflacja niecałe 5%...... To też wina pisu? Poczytajcie wskaźniki w Europie zachodniej... Wiem, wiem zaraz jakiś obrońca zachodu napisze ze ich stać na inflację :). Nie stać.... Nastroje raczej słabe..

Niestety łżesz. Inflacja w Niemczech nieco przekracza 3% a u nas 5,2 wiedza z FB? Podaj jakiś link do tego co piszesz? Chodzi mi o Niemcy oczywiście... Ale jakoś konkret a nie ze tam bywam to wiem...

Masz tutaj ,walę cię tymi danymi po tej twojej głupiej mordzie .Poczytaj i wypier**laj.
https://inwestycje.pl/gospodarka/inflacja-hicp-w-niemczech-wyniosla-31-r-r-w-lipcu-wg-fin-danych/
durnej mordy poszukaj w lustrze. W lipcu 3,8 a nie trzy baranie a teraz poszukaj sipernia głąbie.... Inflację liczy się rocznie a miesieczne są tylko wskaźniki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
4 września 2021r. o 10:09
Rosjanie zjedzą przesmyk suwalski i połączą się z Kalingradem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Ślazówka niezalogowany
4 września 2021r. o 10:16
~~hucpa napisał(a): Rosjanie zjedzą przesmyk suwalski i połączą się z Kalingradem


Już się cieszysz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokPiotrowicz niezalogowany
6 września 2021r. o 19:09
Nie będzie podwyżek cen prądu ani dla klientów indywidualnych, ani dla firm, ani dla samorządów - powiedział w piątek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Jak mówił, w miejscach, gdzie zawarto umowy z wyższą stawką za prąd "doprowadzimy do tego, że ceny wrócą do poprzedniego wymiaru".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czerwony tulipan niezalogowany
6 września 2021r. o 19:31
~~prokPiotrowicz napisał(a): Nie będzie podwyżek cen prądu ani dla klientów indywidualnych, ani dla firm, ani dla samorządów - powiedział w piątek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Jak mówił, w miejscach, gdzie zawarto umowy z wyższą stawką za prąd "doprowadzimy do tego, że ceny wrócą do poprzedniego wymiaru".

do końca roku ceny węgla mają wzrosnąć do 1300 zł a za tonę a ceny benzyny osiągną niewiarygodnie wysoką cenę za 1 litr 8 zł niech żyje PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.