Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Średnia pensja w województwie dolnośląskim wynosi ponad 6100 zł. brutto. W powiecie bolesławieckim ponad 5000 zł?
~~Ja niezalogowany
11 września 2021r. o 11:47
~~R napisał(a): 2850 brutto, i cieszę się że mój łaskawy pracodawca mi aż tyle płaci .

Od stycznia 3000zl brutto bo minimalna e gore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
11 września 2021r. o 12:01
To jest skandal ,jak ja wrócę za 50 lat to WSZYSCY będą w POLSCE zarabiać 1200 zł miesięcznie . Fur deutschland dla Niemców to robię .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Winorośl niezalogowany
11 września 2021r. o 12:08
W końcu w tym kraju mogę kupywac żywność na którą mam ochotę, a nie na którą mnie stać. W końcu nikt mi nie gada żadem Vincenty R. że niema i nie będzie. Her Dnald T. pseudonim "zaciskacz pasa" oprócz 3% Wąskiej grupy przedsiębiorców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Lędźwian niezalogowany
11 września 2021r. o 12:26
~~Julia napisał(a): Jeżeli pracownik zarabia 5000 zł brutto, to wydatek dla pacodawcy za niego 8500 zł. To ile muszą pójść w górę usługi i towary, które sprzedaje ? Wszystko musi podrożeć i to prawie o 50%. Bez takiej podwyżki nikt się na rynku nie utrzyma. A przecież każdy chce pracować i pracownik i pracodawca. Z samych urzędników państwowych i samorządowych. pieniążków w budżetach miasta nie będzie.

Wytłumacz mi w jaki sposób? Kiedy pracownik zarabia 5000 brutto jest to dla pracownika około 3300-3500 netto czyli na rękę. Wiec skąd te 8500??? Prosze wytłumacz mi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miska ryu niezalogowany
11 września 2021r. o 12:31
Hahahha to chyba jakiś żart wszystkie firmy w bc płacą 3500 brutto max i to gruby max
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
11 września 2021r. o 12:32
3 613,19 PLN - kwota netto na konto pracownika
5 000,00 PLN - kwota brutto pracownika
6 024,00 PLN - prawdziwy łączny koszt pracodawcy ( składki za pracownika po stronie pracodawcy )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Słonecznik niezalogowany
11 września 2021r. o 14:42
Ja jako pracownik biurowy w prywatnej firmie produkcyjnej 6800netto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Krokus niezalogowany
11 września 2021r. o 14:44
No żarty jakieś...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza