Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pandemia niezaszczepionych szybko się rozwija, w Polsce wykryto w ciągu ostatniej doby 974 nowe zakażenia, na Dolnym Śląsku 63, w powiecie tylko jeden przypadek
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2021r. o 16:01
wczoraj na polskim odpowiedniku Biełsatu słyszałem że wzrostu zachorowań już nie przewidują...;D


Dopisane 24.09.2021r. o godz. 16:01:

pieprzyć to ...
poobiednia drzemka...

później poczytam ''njusy'' z tvLucuś...

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j23 niezalogowany
24 września 2021r. o 16:03
ALTERNATYWA DLA POLAKÓW
https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/zamieszanie-na-granicy-texas-meksyk-ewelina-frihauf-w-studio/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2021r. o 16:06
PIS-PO-PRL napisał(a): A nie ma Pan jakiegos dramatycznego apelu na wideło? Bo takie pisane słabe działają na wyobraźnię ;)


Ależ ja Pana nie posądzam że jest Pan w stanie coś przemyśleć , wyobrazić sobie co inni przeżywają , od dawna empatia jest Panu obca .
Coraz bardziej schodzi Pan do poziomu szyderców .
Ale rozumiem Pana , już pisałem wlazł Pan między wrony .
Nie wie Pan co to jest empatia , to i słowo szyderca może jest Panu obce ,
szyderca
zabiera głos tylko po to, aby wyśmiać dane stanowisko lub jego przedstawiciela.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2021r. o 16:10
skoro kmiocie uważasz że PRL nie wie co to empatia to rusz dupsko do wiki i ciachnij mu opis...
a wiesz co to jest arogancja?
ty jesteś takim osobnikiem ...sprawdź sobie ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Głąbigroszek niezalogowany
24 września 2021r. o 16:21
Panie M . Pan nie ma żadnego stanowiska żadnej wiedzy ani żadnej swojej opinii ,pan tylko powtarza bezmyślnie kłamliwe dane i artykuły podawane przez jawnie opłacanych przez korpo telewizyjnych szamanów oraz press tytutki w mediach robiących czarną propagandę , nie ma pan jaj ani kręgosłupa aby powiedzieć dość kłamstw ,dość zbrodni na narodzie .Dzisiejsze czasy pokazują dobitnie kto jest człowiekiem myślącym ,odważnym , i potrafiącym walczyć o prawa ludzkie a kto bezmyślnym lizusem korpo faszyzmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krutkich majteczkach niezalogowany
24 września 2021r. o 16:22
Horus napisał(a): wczoraj na polskim odpowiedniku Biełsatu słyszałem że wzrostu zachorowań już nie przewidują...;DDopisane 24.09.2021r. o godz. 16:01:pieprzyć to ...
poobiednia drzemka...

później poczytam ''njusy'' z tvLucuś...

:D

...a król to nie ma swoich niezależnych :) mediów ? Tylko jakieś TVL :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 września 2021r. o 16:33
O żesz... To sobie nagrabiłem. Ajajaj. Żartować nie można, o wideło prosić nie można... I fanem Piaska nie jestem.

Kombo pogardy :D

Smutni są ludzie bez dystansu do świata i ogólnie życia. Naszczęscie to nie mój problem ;)


Dopisane 24.09.2021r. o godz. 16:33:

M21W2 napisał(a): Nie wie Pan co to jest empatia , to i słowo szyderca może jest Panu obce


Ale wiem co znaczy "pomoc" więc pomagam. Proponuje wkleić wideło, lepszy efekt Pan uzyska.
To źle że człowiek człowiekowi pomaga?
Co za czasy. Świat och_jał.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Szparag niezalogowany
24 września 2021r. o 16:37
https://nczas.com/2021/09/24/niedzielski-dalej-pije-do-slow-brauna-warzecha-radzi-by-zajal-sie-prof-horbanem-dr-simonem-i-innymi/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza