Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pandemia niezaszczepionych szybko się rozwija, w Polsce wykryto w ciągu ostatniej doby 974 nowe zakażenia, na Dolnym Śląsku 63, w powiecie tylko jeden przypadek
~~ja niezalogowany
24 września 2021r. o 16:40
przez pseudopandemie czeka nas głód jak bedziecie nadal ja napedzac.....
https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/rzad-pis-dobija-sprzedaz-bezposrednia-ostatni-etap-niszczenia-polskiego-rolnictwa-i-zdrowia-konsumentow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
24 września 2021r. o 17:08
do czego służy plandemia
https://www.cda.pl/video/7489546eb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2021r. o 18:23
PIS-PO-PRL napisał(a):

Smutni są ludzie bez dystansu do świata i ogólnie życia. Naszczęscie to nie mój problem ;)


Co za czasy. Świat och_jał.


świat niekoniecznie ale Lucuś owszem...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
24 września 2021r. o 18:48
M21W2 napisał(a):
Mi też ręce opadają , napisałem kiedy wystąpiła druga fala , ruszyła w październiku , brniesz w pisaniu nieprawdy , nie znam Twoich motywacji , może oszukiwanie sprawia Tobie przyjemność , nie wierzę że kłamiesz z premedytacją .
Sen ma tylko porównywanie trzeciej fali przed szczepieniami i czwartej która w tej chwili jest w UK .

To jakie w końcu okresy możemy porównywać? Żeby to wyszło porównanie naukowe a nie foliarskie ;)
Wrzesień do września nie, bo rok temu nie było fali - dobrze rozumiem?
To do czego mam porównywać obecną sytuację w UK?? Bo ja - niedowiarek - chciałbym w końcu przejrzeć na oczy i uwierzyć - niczym niewierny Tomasz w skuteczność szczepionek.
W końcu zaszczepiona w ponad 80% Wielka Brytania z pewnością oprze się kolejnej fali.
To nic, że na razie ilości zakażeń i zgonów są ogromne, a w najbliższych tygodniach będzie dużo gorzej (jak to w sezonie grypowym bywa), ale to z pewnością zaplanowana brytyjska taktyka na podstępnego covida - zaszczepili prawie wszystkich, uśpili czujność covida i teraz wykończą wirusa raz na zawsze ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Faszyzm covidowy niezalogowany
24 września 2021r. o 19:05
Covidowi faszyści w Australii zaczynają coraz bardziej niewolić ludzi
https://nczas.com/2021/09/24/szokujaca-akcja-policji-sceny-grozy-na-ulicach-masowe-protesty-przeciw-obowiazkowym-szczepieniom-to-jest-rewolucja-video/


'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bron covidowa niezalogowany
24 września 2021r. o 19:09
A tu informacja dla myślących - covidianie pewnie niewiele zrozumieją
https://pch24.pl/twoja-informacja-genetyczna-moze-sluzyc-do-tworzenia-broni-biologicznej-pan-apeluje-o-uszczelnienie-przepisow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2021r. o 19:17
Sen ma tylko porównywanie trzeciej fali przed szczepieniami i czwartej która w tej chwili jest w UK .
Ale byka zrobiłem Qwax przepraszam .
Poprawka - Sens ma tylko porównywanie trzeciej fali która miała miejsce przed szczepieniami w UK do czwartej która jest teraz w UK po zaszczepieniu ok.80% społeczeństwa .
Nie zapomnij że 20% niezaszczepionych w UK to ok.13340 tyś .
To oznacza niemal dwa razy więcej niezaszczepionych w UK niż cała ludność Bułgarii ( 7mln zaszczepione ok 30-35% )
Jako bardzo inteligentny człowiek na pewno zrozumiesz sens szczepień , nie zawiedź mnie .
To ta sama letnia grypa co grasowała w lecie w najcieplejszych krajach Europy ? , pytam bo nie wiem , Ty specjalista od grypy na pewno wiesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 września 2021r. o 19:41
M21W2 napisał(a): Nie zapomnij że 20% niezaszczepionych w UK to ok.13340 tyś .


i to w olbrzymiej większości oni chorują. Prawda? Ciągle się Pan tej teorii trzyma? Prawda? ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza