Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja dwóch aut na Widoku
~~V niezalogowany
27 września 2021r. o 9:30
Przyczyny... Jak zwykle wcinanie się z Widoku, zamiast poczekać aż z dwóch stron wpuszczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yaga niezalogowany
27 września 2021r. o 10:07
Tam dawno powinno być właśnie rondo tak akurat było by sensowne bo nikt tam nikogo tak chętnie nie wpuszcza brew pozorom a nawet jak już to drugi Cymbał jadący od mostu nie ma takiego zamiaru i stoisz chłopie jak ta pi....a a choćby światła co trzecia zmiana by sie przydała a tak nic a nic no każdy się próbuje wbić do ruchu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Cedr niezalogowany
27 września 2021r. o 10:14
W godzinach szczytu to skrzyzowanie to porazka. Sygnalizacja swietlna jest w tym miejscu koniecznoscia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 września 2021r. o 10:21
~~Gołębi Cedr napisał(a): W godzinach szczytu to skrzyzowanie to porazka. Sygnalizacja swietlna jest w tym miejscu koniecznoscia.

Aby światła były skuteczne w godzinach szczytu, to musiałyby mieć długie okresy zmian. Ale długie okresy automatycznie blokowałyby ruch na rondzie po drugiej stronie mostu. Automatycznie melibyśmy zakorkowane pół miasta.
Jedyne sensowne rozwiązanie to drugie rondo na lewym brzegu Bobru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pol niezalogowany
27 września 2021r. o 10:57
a gdzie medialnie huczna inwestycja drugiego mostu i rond sprzed paru lat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- niezalogowany
27 września 2021r. o 11:37
Ostatnio jadąc w stronę miasta, zatrzymałam się, aby wpuścić od strony Widoku choć dwa/trzy auta bo stał tam niezły "sznureczek". Kierowca jadący za mną przez cały mój maksymalnie 20-sekundowy "postój" używał "ciągłego" klaksonu. Patrząc w lusterko, widziałam, że puszcza w moją stronę, z pewnością, nie wyrazy uznania a potok przekleństw... W ramach tej lokalnej życzliwości trasę przez most pokonywałam z maksymalną prędkością 10-15km/h.... Pozdrawiam Pana ze srebrnej chyba Fabii :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
27 września 2021r. o 12:05
Panie Roman, gdzie to rondo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Kalina niezalogowany
27 września 2021r. o 12:28
~~- napisał(a): Ostatnio jadąc w stronę miasta, zatrzymałam się, aby wpuścić od strony Widoku choć dwa/trzy auta bo stał tam niezły "sznureczek". Kierowca jadący za mną przez cały mój maksymalnie 20-sekundowy "postój" używał "ciągłego" klaksonu. Patrząc w lusterko, widziałam, że puszcza w moją stronę, z pewnością, nie wyrazy uznania a potok przekleństw... W ramach tej lokalnej życzliwości trasę przez most pokonywałam z maksymalną prędkością 10-15km/h.... Pozdrawiam Pana ze srebrnej chyba Fabii :D

Myślę ze to twoja normalna prędkość poruszania się . Oddaj prawo jazdy. Co dzień widzę ...i zatrzymujących się i stojących będących "uprzejmymi" a z naprzeciwka ciąg aut jedzie i nikt nie ma zamiaru się zatrzymać... A my sterczymy od np. Dino a paniusia nie widzi problemu. Wynieśli się na wieś więc niech czekają. Proste..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.