Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zegarmistrz Oskar Raab po 60 latach kończy działalność, zakład zegarmistrzowski zostanie zamknięty 27 października
~~Czerwonobrązowy Sundaville niezalogowany
5 października 2021r. o 22:58
Prawdziwy JEDYNY zegarmistrz pozostał tylko na ul. B. Prusa. Pod zegarem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Panele niezalogowany
6 października 2021r. o 5:13
Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kolo66 niezalogowany
6 października 2021r. o 5:47
~~Panele napisał(a): Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.

Trzeba było odmówić, kupić sobie baterię i samemu wymienić ... a nie du..pe tu nam truć. Godzina pracy specjalisty to teraz ok 200zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Modrzew niezalogowany
6 października 2021r. o 6:02
~~kolo66 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Panele napisał(a): Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.

Trzeba było odmówić, kupić sobie baterię i samemu wymienić ... a nie du..pe tu nam truć. Godzina pracy specjalisty to teraz ok 200zł.


To co ,on baterię w sejfie wymieniał że trwało to pół godziny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Unique straps niezalogowany
6 października 2021r. o 6:21
Bardzo smutna wiadomość . Jedyny prawdziwy zegarmistrz w Boleslawcu :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Ziarnopłon niezalogowany
6 października 2021r. o 7:18
wielu zegarmistrzów wyuczył , prawdziwych takich co naprawiają/ naprawiali prawdziwe zegarki, nie takie jednorazówki na baterie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Cytryniec niezalogowany
6 października 2021r. o 7:25
~~Czerwonobrązowy Sundaville napisał(a): Prawdziwy JEDYNY zegarmistrz pozostał tylko na ul. B. Prusa. Pod zegarem.

Tam, gdzie zepsuli mi zegarek podczas wymiany baterii, a potem stwierdzili, że nie naprawiają zegarków? Nie, dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Cytryniec niezalogowany
6 października 2021r. o 7:27
~~Ołowianoszary Cytryniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowy Sundaville napisał(a): Prawdziwy JEDYNY zegarmistrz pozostał tylko na ul. B. Prusa. Pod zegarem.

Tam, gdzie zepsuli mi zegarek podczas wymiany baterii, a potem stwierdzili, że nie naprawiają zegarków? Nie, dzięki

Przepraszam, pomyliłem z sierpnia 80
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza