Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zegarmistrz Oskar Raab po 60 latach kończy działalność, zakład zegarmistrzowski zostanie zamknięty 27 października
~~Zegarmistrz Oskar Raab niezalogowany
6 października 2021r. o 10:04
~~Panele napisał(a): Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.


Nigdy takich cen u nas nie było, podał Pan 5 x wyższa kwotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
6 października 2021r. o 10:27
~~Panele napisał(a): Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.


Trzeba było wymienić sobie samemu. Praca kosztuje, wiedza kosztuje chociaż nie wierzę w ani jedno Twoje słowo. Jak zwykle płaciłem tam 20-25zł. Panie Oskarze, dziekuję za Pańską pracę i życzę powodzenia i spokoju. Szkoda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ a niezalogowany
6 października 2021r. o 11:07
Jestem Przyjacielem Oskara od lat 60-tych ubiegłego wieku. W związku z tym bardzo często kontaktuję się i przebywam niejednokrotnie w tym Zakładzie. Nigdy nie słyszałem żeby jakikolwiek klient płacił 100 zł za wymianę baterii. Kwota to okolice 20 zł. Byłem świadkiem kiedy żeglarz z Niemiec przyniósł do naprawy zegar pokładowy z Jachtu. Oskar kiedy podał cenę naprawy to właściciel zamówił usługę i oświadczył że w Hamburgu życzono za to 500 Euro. Na całym świecie ceni się fachowców tylko nie w Polsce. Będzie nam bardzo brakowało tego Punktu Usług Zegarmistrzowskich. Pewnie już nikt w Bolesławcu nie naprawi mi Atlantyka z 1956 roku po moim Tacie ani Tisota. Szkoda że Oskar Junior nie chce kontynuować tego zawodu. Życzę zdrowia i poczucia humoru oraz tej elegancji do klienta jaka towarzyszyła przez 60 lat w Zakładzie Oskara Raab.
Jerzy Moryson
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Golteria niezalogowany
6 października 2021r. o 11:39
Proszę się nie tłumaczyć szanowny Panie. Osoby, które chodziły do zakładu Pana Oskara dobrze wiedzą, że jest to niespotykany w swoim fachu specjalista. Sam wielokrotnie oprócz napraw, kupowałem tam paski, baterie i nigdy nie padły kwoty o których ktoś tam wystukał. Sam za wymianę baterii płaciłem maksymalnie 20 zł, za skrócenie paska, przestawienie zegarka Pan Oskar nigdy pieniędzy nie wziął ode mnie lub też co łaska. Jak Pan doskonale trafił - na świecie ceni się fachowców, w Polsce nie dlatego w Polsce padają zakłady zegarmistrzowskie i podobne bo ludzie chcieliby wszystko za darmo. Ja osobiście dziękuję Panu Oskarowi z całego serca za pracę, za dokładność i za to, że wytrzymał aż 60 lat. Pamiętam jak św. pamięci dziadek mawiał - jak do zegarmistrza to tylko do Raaba ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kielichowiec niezalogowany
6 października 2021r. o 12:29
~~Zegarmistrz Oskar Raab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Panele napisał(a): Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.


Nigdy takich cen u nas nie było, podał Pan 5 x wyższa kwotę.

Ja również drogo zapłaciłam za wymianę baterii w pilocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 października 2021r. o 12:29
~~Zegarmistrz Oskar Raab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Panele napisał(a): Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.


Nigdy takich cen u nas nie było, podał Pan 5 x wyższa kwotę.

Ja również drogo zapłaciłam za wymianę baterii w pilocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Buk niezalogowany
6 października 2021r. o 12:35
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zegarmistrz Oskar Raab napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Panele napisał(a): Nie dziwię się. Za baterie do zegarka
wartą 2.50 zapłaciłem 100 zl.


Nigdy takich cen u nas nie było, podał Pan 5 x wyższa kwotę.

Ja również drogo zapłaciłam za wymianę baterii w pilocie.
Dowcipniś:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Śnieguliczka niezalogowany
6 października 2021r. o 13:13
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hujnia pis napisał(a): piSS wykończy WSZYSTKICH


Bardzo ładnie zaprezentowałeś profil psychologiczny totalnej opozycji... Brawo. Idź chłopie do lekarza, bo wszędzie widzisz PiS. Serio, musiałeś obs*ać taki fajny wątek?


Nie jestem zwolennikiem mieszanka polityki, ale w tym przypadku mógłbym się zgodzić z powodu Nowego Ładu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.