Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska jest jeszcze Polską czy ''folwarkiem'' bandy czyt. mafii partyjnej

~~Olek niezalogowany
19 lutego 2022r. o 6:39
Każdy ... to przekręciasz , oszust , kłamca i złodziej . Tak nie było nawet za Komuny bo wystarczyło pójść na skargę do Sekretarza albo Komitetu Partyjnego i taki człowiek natychmiast był śmieciem bo nawet oni go nie uważali za znajomego . Oni też kradli ale robili to subtelnie a PiS was ukradł i mówi że to Tuska wina ,no przecież Tusk zostawił kraj w ruinie to z czego miał nas okraść ha ha . Tylko dzieci i stetryczałe Alzhejmery w to wierzą .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
20 lutego 2022r. o 7:48
PiS i te starcze ciemniaki , to dla mnie fenomen.
70 baniek w błoto, ceny ,ceny i jeszcze raz ceny ,respiratory, maseczki, podsłuchy, polski nieład, machlojki z biskupami, represje kobiet, sędziów i innych słabszych grup społecznych, etc, etc. a im rośnie poparcie.
Teraz mają 36 %. Zastanawiam się, jakie poparcie by uzyskali, gdyby tak wymordowali lub pozamykali w więzieniach tysiące ludzi im przeciwnych. Czy przekroczyli by 40 % czy może nawet 50?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
23 lutego 2022r. o 6:15
Jeśli Kaczyńskiemu uda się zniszczyć lub obezwładnić UE, granica polsko-niemiecka, granica francusko-hiszpańska, granica włosko-słoweńska… wszystkie granice w Europie będą wyglądały tak, jak dzisiaj wygląda granica rosyjsko-ukraińska i białorusko-ukraińska.
Kiedy Jarosław Kaczyński po raz kolejny (tym razem w wywiadzie dla państwowego radia po wyroku TSUE) przedstawia Unię Europejską jako zagrożenie dla polskiej niepodległości, kiedy Zbigniew Ziobro wytycza „czerwone linie”, po których przekroczeniu uzna, że rząd Zjednoczonej Prawicy nie obronił polskiej niepodległości przed Unią,
na wschód on nas, bardzo niedaleko, zaledwie parę godzin jazdy czołgiem albo parę minut lotu myśliwcem bombardującym, można zobaczyć, jak wygląda świat bez Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara Doradczyni niezalogowany
24 lutego 2022r. o 6:27
Donos obywatelski.
Szanowny i Drogi (oj bardzo drogi) panie Premierze!
Dowiedziałem się ze zgrozą, że pieniędzy tak bardzo brakuje, że pożyczkę załatwiacie u sojuszników Putina - Chińczyków. Tak więc jako dobry obywatel postanowiłem i ja wspomóc budżet państwa wskazując, gdzie można uzyskać dodatkowe przychody podatkowe.
Dowiedziałem się panie Premierze o pewnym człowieku (nazwisko podam jak otrzymam jako sygnalizator zapewnienie o otrzymaniu nagrody), który zaoszczędził ogromne pieniądze kupując i sprzedając działki.
Otóż ten cwany obywatel kupił działkę za 700 000 PLN, ale sprzedał ją za 15 milionów. Szkopuł w tym panie premierze, że w chwili sprzedaży była warta 60 milionów! Zgodnie z przepisami podatkowymi cwaniak ten zapłacił więc podatek od mniejszej różnicy (15 000 000 - 700 000 = 14 300 000 x20% = 2 860 000 złotych podatku). Jak Pan wie podatki od różnicy wartości kupowanej i sprzedawanej nieruchomości wynoszą przy działalności gospodarczej 20% od różnicy. Gdyby ten cwaniak podał cenę rynkową, to zapłaciłby (60 000 000 - 700 000 = 59 300 000x 20% = 11 860 000 złotych podatku). Tak więc naciągacz ten oszczędził 9 milionów złotych, które pobrane (wraz z odsetkami!) przez Urząd Skarbowy mogą cudownie zasilić budżet państwa i posłużyć np. na nagrody dla pana Premiera i jego wspaniałych ministrów (proponowałbym nagrodzić twórców Polskiego Ładu za implementacje dadaizmu do rozwiązań podatkowych). Można też jakiś ochłap z tej kwoty rzucić na jakieś zdrowie, czy inne tam bzdury, których wyjadacze miski ryżu ciągle się od Pana domagają. Wystarczy wszcząć postępowanie podatkowe, powołać biegłego do wyceny działek i określić należny podatek decyzją podległych Panu organów. I już cwaniak przysłuży się czymś do wspólnego dobra.
Panu zawsze życzliwy,
Obywatel
Roman Giertych
PS Cieszę się, że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że Urząd Kontroli Skarbowej szybko rozpocznie postępowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 lutego 2022r. o 7:27
odpowiedź...
sprawa umorzona z powodu nikłej szkodliwości społecznej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek niezalogowany
27 lutego 2022r. o 6:58
Biorąc pod uwagę cały „dorobek polityczny” Kaczyńskiego i jego ludzi, każde ich dzisiejsze zapewnienie, że wspierają Ukrainę, każdy ich obleśny selfik z unijnym politykiem albo amerykańskim generałem – wszystko to jest łgarstwem .Ponieważ jestem Polakiem, równie bezsilną wściekłość budzi we mnie kłamstwo Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudy.

Te ,,zdradzieckie mordy'' przez sześć lat przy każdej okazji atakowali Unię i Zachód, realnie pomagali Putinowi osłabiać i demontować Unię i Zachód, dziś pozują jako patrioci Zachodu przeciwstawiający się Rosji, broniący Ukrainy. I to nieporównanie „twardziej” od „miękkiej Unii”. Nie wszyscy Rosjanie wierzą w kłamstwa Putina. Tak jak nie wszyscy Polscy wierzą w kłamstwa Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudy…
Kwestią są proporcje pomiędzy tymi, co wierzą, i tymi, co nie. Te proporcje w Rosji są gorsze, niż w Polsce. Ale w Polsce też nie są na tyle dobre, abyśmy mogli być pewni naszej własnej przyszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olpo niezalogowany
27 lutego 2022r. o 7:23
Uwaga śmierdzą tu ruskie onuce, zwłaszcza jedzie tu od dwóch synalków byłych sługusów cccp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
27 lutego 2022r. o 7:23
słusznie...
teraz praktycznie każdy ''jara'' się Ukraina i Rosją a jakby umyka im to co nam bliższe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego