Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy istnieje jeszcze szacunek człowieka do człowieka????

20886
#Jurko61 nieaktywny
12 października 2021r. o 10:27
Opamiętanie przychodzi nieraz za późno .
Jeśli mamy mówić o szacunku do siebie albo do innych, to znaczy to tyle, że traktujemy siebie (lub innych) poważnie. Poważnie czyli na serio. A serio, czyli uznajemy, że to WAŻNE! W zawiązku z tym, ważne jest nasze ciało, emocje, myśli, a przede wszystkim potrzeby. Wszyscy mamy jakieś potrzeby, emocje, coś myślimy i jakoś patrzymy na świat. Kiedy mam do siebie i/albo do Ciebie szacunek biorę to pod uwagę, co w tych potrzebach, myślach i emocjach jest. Chodzi o to, żeby to widzieć, nie patrzeć, ale właśnie widzieć. Dostrzegać i przyjmować do wiadomości, że jest tak, a nie inaczej i nikt tego nie zmieni wulgarnymi wypowiedziami / określeniami , długo nie pisałem na tym forum ,lecz bacznie czytałem /analizując
wręcz katastroficzne /na najniższym poziomie wpisy osób mi kiedyś znanych .

Czy jesteście mi w stanie wytłumaczyć co was tak podzieliło???

Częste zaczepki mego najstarszego brata przez adwersarzy z pytaniem o moją osobę .
Moje motto jest proste , milczenie jest złotem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 października 2021r. o 10:52
Jurko61 napisał(a):

Czy jesteście mi w stanie wytłumaczyć co was tak podzieliło???

Częste zaczepki mego najstarszego brata przez adwersarzy z pytaniem o moją osobę .
Moje motto jest proste , milczenie jest złotem.


ciekawe pytanie ale cokolwiek dziwne skoro sam jesteś za ...ami którzy krytyki boja się jak ognia a wszelkie próby udowodnienia ci że popierasz złodziejsko oszukańcza partię skazane są na niepowodzenie...
tak jest z tobą i tak jest ze wszystkimi dla których pis jest całym ich życiem...

a kogo to tak interesuje twoja osoba?
dlaczego twój ''starszy brat'' sam o tym nie pisze?
bo mnie się wydaje że to właśnie twój brat ma większy ciąg ''na szkło'' ;D (myślę że chodzi o Lucka bo nie znam twojej rodziny ) stąd swoim zachowaniem i tym co pisze wzbudza większe ''zainteresowanie'' ;D

zresztą jestem pewien że nie potrafi tu jasno napisać który to ''adwersarz'' jest taki ciekawski...
no chyba że jakiś ''bratek'' czy '' stokrotka''

''milczenie jest złotem''?
a ''mowa srebrem''
w wielu przypadkach twój brat o tym nie pamięta ale myślę że zaraz to przeczyta i może to przemyśli


zaraz....a ja? czy ja też ''pytałem o twoją osobę''? ;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
12 października 2021r. o 16:30
Nie interesują mnie twoje przepychanki z moim bratem ,
Interesuje mnie dokąd prowadzi droga obecnych konfliktów / lub dlaczego taki brak szacunku wobec siebie
mają mieszkańcy Bolesławca którzy wspólnie wychowywali się na jednym osiedlu / razem szkoła itp.

zaraz....a ja? czy ja też ''pytałem o twoją osobę''? ;D

Nietrafne / są inne możliwości komunikacji , i ty dobrze o tym wiesz.
Nie chce Janusz zarzucać ci nieświadomości , lecz jeżeli Die Welt opisuje sytuację iż cała
Polska / setki tysięcy obywateli manifestowało , to jak tu zinterpretować cel takiego artykułu .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 października 2021r. o 17:10
pytasz dokąd prowadzi ta droga oparta na konfliktach społecznych?
dziwne że u mnie szukasz odpowiedzi mając tak upolitycznionego brata...

napiszę ci jednak że gdyby więcej ludzi -w tym (p)osłowie znali hymn swojego kraju i stosowali się do pewnych słów Polska by mogła dzisiaj być innym krajem..

znasz to?

Niemiec, Moskal nie osiądzie,
gdy dobywszy pałasza
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.


Jurko ...do dzisiaj utrzymujemy kontakty z kilkoma kumplami z podwórka i jakoś żaden z nich nie określa mnie mianem ''komucha'' ;D
nie wiem co pisze Die Welt ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Rozchodnik niezalogowany
12 października 2021r. o 18:39
die welt u Ciebie u nas tv...izja

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
12 października 2021r. o 19:05
Janusz jeżeli wychodzisz po za granice przyzwoitości w określeniu innych co nie zgadzają się z twoim przekonaniem,
więc nie dziw się atakiem na twoją osobowość .
Pokorne cielę dwie matki ssie , zaprzestań krytykować / wywlekać sprawy o których młodzi 20-30 latkowie zielonego pojęcia
nie mają , będzie ciekawiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Bodziszek niezalogowany
12 października 2021r. o 19:17
Jurko61 napisał(a): Nie interesują mnie twoje przepychanki z moim bratem ,
Interesuje mnie dokąd prowadzi droga obecnych konfliktów / lub dlaczego taki brak szacunku wobec siebie
mają mieszkańcy Bolesławca którzy wspólnie wychowywali się na jednym osiedlu / razem szkoła itp.

zaraz....a ja? czy ja też ''pytałem o twoją osobę''? ;D

Nietrafne / są inne możliwości komunikacji , i ty dobrze o tym wiesz.
Nie chce Janusz zarzucać ci nieświadomości , lecz jeżeli Die Welt opisuje sytuację iż cała
Polska / setki tysięcy obywateli manifestowało , to jak tu zinterpretować cel takiego artykułu .




Jak Die Welt opisuje to trzeba wiedzieć, że prezentuje niemiecki punkt widzenia i niemieckie interesy. A te dzisiaj są wyraźnie odmienne od polskich.
A rzetelnego dziennikarstwa już nigdzie nie ma. Sami propagandziści na usługach tych, co im płacą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 października 2021r. o 19:23
Jurko ...uderzasz w ''wysokie tony'' jak widzę więc coś ci wyjaśnię ...

czym jest ta ''granica przyzwoitości '' ?
ja nazywając Lucka ''kmiotkiem'' czy ''oszołomem'' przekraczam granicę?

a on nazywając mnie tu imbecylem , durniem i głupcem ?
nie zamierzam ci wklejać tutaj tego co wcześniej wypisywał...;D



''Pokorne cielę dwie matki ssie , zaprzestań krytykować / wywlekać sprawy o których młodzi 20-30 latkowie zielonego pojęcia
nie mają , będzie ciekawiej.''

o nie Jurko...
może dla ciebie być pokornym jest odpowiednią postawą i jest ci z tym wygodnie ale ja tak nie potrafię ...

mam zaprzestać krytyki?
by twoi mieli spokój? ...by twoi mogli rozkradać ten kraj i oszukiwać ludzi bo nie będą widzieć krytyki?
nie Jurek :)
mnie nie przerobisz tak jak przerobiono twojego brata ...

a co ja wywlekam?
właśnie chodzi o to by dzisiejsi 20-olatkowie wiedzieli jak było kiedyś i jak tamto zło wraca...
by wiedzieli że tamta władza niczym się nie różni od obecnej i kiedyś oby się nie obudzili w rzeczywistości gdzie na półkach sklepowych będzie królował ocet i musztarda...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie