Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy istnieje jeszcze szacunek człowieka do człowieka????

~~Satyra w krótkich majteczkach niezalogowany
13 października 2021r. o 9:25
Horus napisał(a): jasne że dobrze się z tym czuję ...
a ty chyba nic nie wiesz o tekście z linku skoro pieprzysz tu że wciągam w to innych :]

...a co mnie jakieś teksty . Obserwuję Ciebie :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
13 października 2021r. o 10:03
W jakimś stopniu jesteśmy wszyscy Mikroagresorami , lecz Morus dobitnie w tym tkwi ,
wykazuje niechęć ,skłóca ,sugeruje nieprawdziwe wiadomości , jako prawdziwe.
Znaczy niereformowalny Morus-Mikroagresor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
13 października 2021r. o 10:48
Uszanowanie przekonań i widzenia w innych barwach tego co dla ciebie jest czarne ,
Nie upoważnia do agresji, Janusz nie mam zamiaru przekonywać nikogo , lecz są sprawy na które nie mamy wpływów/możliwości zmienić tu i teraz , a te przepychanki polityczne udowadnianie kto więcej ukradł ,
choć bym tego tak nie nazwał wciągają , zwłaszcza osoby reagujące bez analizy emocjonalnie są w większości
sterowane mediami których głównym celem jest oglądalność /czytalność , więc dreszczyk emocji sprzedają
, choć nie wszyscy to kupują .
Wrócę krótko do pewnego wpisu z przypinkami twojego autorstwa , napisałeś Niemieckie czasopismo Bild
o tzw przypinkami napisało . Wiesz kolego Bolesławiecki do jakiej kategorii zaliczane jest owo czasopismo „Bild”
Codzienny Brukowiec , jak wymieniłem byś poczytał Die Welt / nie znasz takiego czasopisma , choć napewno gdzieś słyszałeś , przypisujesz mi przynależność do PiS lub AfD , fajnie że cię humor nie opuszcza.
I tym się różnimy iż ja odróżniam słowo tolerancja od równoprawności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 października 2021r. o 11:16
no właśnie ...''satyry '' nic nie interesuje oprócz obserwacji moich wpisów
''humorek'' jak zwykle bredzi bo niby wszyscy są mikroagresorami ale ja to już ho,ho...
to ja tu skłócam tylko nie bardzo wiem kogo ...tego to już ''humorek'' nie wyjaśnia ...
podobnie jakoś nigdy nie podważył prawdziwości tego co piszę ...
ale to właśnie taki jest ''humorek'' ;D ''pierdnąć '' i zniknąć ...;D

z jednym się mogę zgodzić ...wyrażam swoją niechęć bo czym się tu kurna cieszyć lub czuć jakiekolwiek zadowolenie ?
przy władzy złodzieje ,oszuści ,kłamcy i łapownicy ...:D
kraj zadłużony po uszy, ,bieda nadchodzi wielkimi krokami ,medycyna - leży ,sądownictwo -leży i dogorywa ,rolnicy niedługo zostaną z palcem w du-peczce, szkolnictwo poniżej krytyki podobnie jak sam czarnek...
więc gdzie piszę nieprawdę?

Jurko...piszesz...

''...przepychanki polityczne udowadnianie kto więcej ukradł ,
choć bym tego tak nie nazwał wciągają , zwłaszcza osoby reagujące bez analizy emocjonalnie są w większości
sterowane mediami których głównym celem jest oglądalność /czytalność , więc dreszczyk emocji sprzedają
, choć nie wszyscy to kupują ...''

właśnie o to tu chodzi...;D




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
13 października 2021r. o 11:45
Jurko61 napisał(a): I tym się różnimy iż ja odróżniam słowo tolerancja od równoprawności


Hehehe. Szkoda że ja ipeenka nie prowadzę.
Chyba zacznę, bo niektórych fantazja ponosi, a to bywa potem dla nich niebezpieczne. Rozkładają ręcę krzyżwm i krzyczą "kto jest bez winy niech..." i tak dalej.

No albo Wy już tak macie jeden z drugim ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 października 2021r. o 15:24
widzisz?
żałuj teraz ...
ja dzięki swojemu wiele ciekawych ,często sprzecznych wypowiedzi mogę tu wklejać...;D

jeden z ciekawszych tematów gdzie jeden taki skacze tu ze skrajności w skrajność to ten o PanuM i temat o ''solidaruchach'' :D

co ciekawe Jurek -jego brat -teraz założył temat o ''szacunku do człowieka'' ale nie przypominam sobie by kiedykolwiek mitygował Lucusia...
ale mnie owszem -chyba nawet próbował prostować...hahaha

co ciekawe ...Jurek w rozmowie telefonicznej wygląda na normalnego faceta...Lucuś to jego przeciwieństwo ...

ich cecha wspólna to popieranie złodziejskiej władzy i brak z ich strony jednego słowa krytyki ...
a to nazywam oszołomstwem ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
13 października 2021r. o 15:56
Horus napisał(a): widzisz?
żałuj teraz ...
ja dzięki swojemu wiele ciekawych ,często sprzecznych wypowiedzi mogę tu wklejać...;D


Przekonałeś mnie.
Zakładam.
Za jakiś czas porównamy, kto lepsze haki i na kogo ma :D ;)



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
13 października 2021r. o 16:49
Horus napisał(a): Jurek -jego brat -teraz założył temat o ''szacunku do człowieka'' ale nie przypominam sobie by kiedykolwiek mitygował Lucusia

za co ma go mitygować , skoro to ty spamujesz tutaj hejterskimi tematami i postami , maly zadymiarzu ?

tylko ci lucus w głowie , dorośnij w koncu połamancu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.