Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy istnieje jeszcze szacunek człowieka do człowieka????

22258
#Horus nieaktywny
13 października 2021r. o 17:25
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): widzisz?
żałuj teraz ...
ja dzięki swojemu wiele ciekawych ,często sprzecznych wypowiedzi mogę tu wklejać...;D


Przekonałeś mnie.
Zakładam.
Za jakiś czas porównamy, kto lepsze haki i na kogo ma :D ;)


teraz będziesz miał to utrudnione ze względu na mnożące się tu ''kameleony'' ;]
''haki''?
te to w ''szafce Lesiaka''
ja mam np. takie pokazy ''szacunku'' ;]

M21W2 ........

Postów: 2129

Rozumiem Januszka , on był jest i zostanie śmierdzącą parówą .

;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
13 października 2021r. o 18:43
Szacunek do drugiej osoby nie kupujesz , albo go masz i korzystasz z niego ,
albo idziesz w pochodzie emocjonalnie nakręconych , mini agresorzy są nieszkodliwi,
Często i gęsto podpuszczają słabo rozumujacych np.D.Tusk , wpoił im na siłę Polexit ,
zazwyczaj strach ma wielkie oczy , taki przekaz na wiecu w wykonaniu przez Donalda ,a przygotowany przez
Sztab psychologów znających do perfekcji słabe strony człowieka ,dają efekt który widzieliśmy w Warszawie i kilku miastach
Polski , i jeżeli mu to pomoże /lub zaszkodzi w usunięciu obecnie rządzących .
Lecz muszę Janusz cię zasmucić , ja tego nie kupiłem ( słabe) .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Bylica niezalogowany
13 października 2021r. o 18:47
Odkąd pojawił się leopard to nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza