Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik: Wrócił Donald - wracamy do gry
~~Bolecnauta niezalogowany
13 października 2021r. o 21:26
Chyba Karol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
13 października 2021r. o 21:54
~~Moje spojrzenie napisał(a): Ilu rodzinom za rządów PIS poprawił się byt ? Ile rodzin mogło po raz pierwszy z dziećmi pojechać nad morze ? Emeryci także skorzystali na dodatkowych emeryturach. Nie wpuszczenie do naszego kraju osób, które szturmem chciały wejść, uchroniło życie, zdrowie i mienie niejednego Polaka. Zabranie się za ludzi w gospodarstwach, którzy psy całe życie trzymają na łańcuchu, czy dążenie do tego aby sędziowie odpowiadali za złe wyroki, bo za pomocą policji skazywali ofiary zamiast sprawców - są w moim pojęciu argumentami, które przemawiają za oddaniem głosu na PIS. Ilu ludzi było skrzywdzonych przez sędziów ??? Reforma sądownictwa jest bardzo potrzebna. Myślę, że wszelkie podwyżki podyktowane są dążeniem do wyrównania wynagrodzeń z zachodem. Wówczas Polakom nie będzie się opłacało opuszczać swoich rodzin i dzieci, aby udać się za chlebem zagranicę. PIS wcale nie chce wyprowadzać Polski z UNII, PIS chce wyrównania szans Polaków z szansami zachodnich narodów. I sądzę, że większość Polaków przy urnach tak będzie myślała.


Gdzie ty się przygłupie leczysz ?????? PIS to zaraza gorsza od raka który nas drąży od środka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
13 października 2021r. o 21:59
~~Moje spojrzenie napisał(a): Ilu rodzinom za rządów PIS poprawił się byt ? Ile rodzin mogło po raz pierwszy z dziećmi pojechać nad morze ? Emeryci także skorzystali na dodatkowych emeryturach. Nie wpuszczenie do naszego kraju osób, które szturmem chciały wejść, uchroniło życie, zdrowie i mienie niejednego Polaka. Zabranie się za ludzi w gospodarstwach, którzy psy całe życie trzymają na łańcuchu, czy dążenie do tego aby sędziowie odpowiadali za złe wyroki, bo za pomocą policji skazywali ofiary zamiast sprawców - są w moim pojęciu argumentami, które przemawiają za oddaniem głosu na PIS. Ilu ludzi było skrzywdzonych przez sędziów ??? Reforma sądownictwa jest bardzo potrzebna. Myślę, że wszelkie podwyżki podyktowane są dążeniem do wyrównania wynagrodzeń z zachodem. Wówczas Polakom nie będzie się opłacało opuszczać swoich rodzin i dzieci, aby udać się za chlebem zagranicę. PIS wcale nie chce wyprowadzać Polski z UNII, PIS chce wyrównania szans Polaków z szansami zachodnich narodów. I sądzę, że większość Polaków przy urnach tak będzie myślała.
W pełni popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
13 października 2021r. o 22:38
~~Bolesławianin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Moje spojrzenie napisał(a): Ilu rodzinom za rządów PIS poprawił się byt ? Ile rodzin mogło po raz pierwszy z dziećmi pojechać nad morze ? Emeryci także skorzystali na dodatkowych emeryturach. Nie wpuszczenie do naszego kraju osób, które szturmem chciały wejść, uchroniło życie, zdrowie i mienie niejednego Polaka. Zabranie się za ludzi w gospodarstwach, którzy psy całe życie trzymają na łańcuchu, czy dążenie do tego aby sędziowie odpowiadali za złe wyroki, bo za pomocą policji skazywali ofiary zamiast sprawców - są w moim pojęciu argumentami, które przemawiają za oddaniem głosu na PIS. Ilu ludzi było skrzywdzonych przez sędziów ??? Reforma sądownictwa jest bardzo potrzebna. Myślę, że wszelkie podwyżki podyktowane są dążeniem do wyrównania wynagrodzeń z zachodem. Wówczas Polakom nie będzie się opłacało opuszczać swoich rodzin i dzieci, aby udać się za chlebem zagranicę. PIS wcale nie chce wyprowadzać Polski z UNII, PIS chce wyrównania szans Polaków z szansami zachodnich narodów. I sądzę, że większość Polaków przy urnach tak będzie myślała.
W pełni popieram.


Nie cieszcie się pisdzielcy ostatni sondaż poparcia dla partii politycznych PISS 32%, PO26%, Polska 2050 15% Konfederacja 9% ,Lewica 6% ,PSL 4 % więc sobie dodajcie kto ma większość parlamentarną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
13 października 2021r. o 23:00
~~Moje spojrzenie napisał(a): Ilu rodzinom za rządów PIS poprawił się byt ? Ile rodzin mogło po raz pierwszy z dziećmi pojechać nad morze ? Emeryci także skorzystali na dodatkowych emeryturach. Nie wpuszczenie do naszego kraju osób, które szturmem chciały wejść, uchroniło życie, zdrowie i mienie niejednego Polaka. Zabranie się za ludzi w gospodarstwach, którzy psy całe życie trzymają na łańcuchu, czy dążenie do tego aby sędziowie odpowiadali za złe wyroki, bo za pomocą policji skazywali ofiary zamiast sprawców - są w moim pojęciu argumentami, które przemawiają za oddaniem głosu na PIS. Ilu ludzi było skrzywdzonych przez sędziów ??? Reforma sądownictwa jest bardzo potrzebna. Myślę, że wszelkie podwyżki podyktowane są dążeniem do wyrównania wynagrodzeń z zachodem. Wówczas Polakom nie będzie się opłacało opuszczać swoich rodzin i dzieci, aby udać się za chlebem zagranicę. PIS wcale nie chce wyprowadzać Polski z UNII, PIS chce wyrównania szans Polaków z szansami zachodnich narodów. I sądzę, że większość Polaków przy urnach tak będzie myślała.


Spokojna i mądra ocena sytuacji, dziękuję za ten wpis bo daje on prawdziwe i realne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość,
Brawo, brawo, brawo.
Jest nadzieja jest wiara jest moc ale też jest kultura, trzeźwe spojrzenie i rozsądna ocena i nie potrzeba "siły mięśni" żeby mądrze się zachować wystarczy rozum.
Brawo!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwerty niezalogowany
13 października 2021r. o 23:01
~~Rudozłoty Floks napisał(a):
Nie cieszcie się pisdzielcy ostatni sondaż poparcia dla partii politycznych PISS 32%, PO26%, Polska 2050 15% Konfederacja 9% ,Lewica 6% ,PSL 4 % więc sobie dodajcie kto ma większość parlamentarną .


O, znalazł się fachowiec z PO od dodawania procentów. :)) Poczytaj sobie kodeks wyborczy, to się dowiesz co to ordynacja większościowa i proporcjonalna. Tak to sobie możesz klocki w kiblu dodawać. A po drugie to nie wrzucaj tu sondaży TVN, bo oni już nawet sami siebie dymają w kakao.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
13 października 2021r. o 23:09
hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 października 2021r. o 1:08
~~Moje spojrzenie napisał(a): Ilu rodzinom za rządów PIS poprawił się byt ? Ile rodzin mogło po raz pierwszy z dziećmi pojechać nad morze ? Emeryci także skorzystali na dodatkowych emeryturach. Nie wpuszczenie do naszego kraju osób, które szturmem chciały wejść, uchroniło życie, zdrowie i mienie niejednego Polaka. Zabranie się za ludzi w gospodarstwach, którzy psy całe życie trzymają na łańcuchu, czy dążenie do tego aby sędziowie odpowiadali za złe wyroki, bo za pomocą policji skazywali ofiary zamiast sprawców - są w moim pojęciu argumentami, które przemawiają za oddaniem głosu na PIS. Ilu ludzi było skrzywdzonych przez sędziów ??? Reforma sądownictwa jest bardzo potrzebna. Myślę, że wszelkie podwyżki podyktowane są dążeniem do wyrównania wynagrodzeń z zachodem. Wówczas Polakom nie będzie się opłacało opuszczać swoich rodzin i dzieci, aby udać się za chlebem zagranicę. PIS wcale nie chce wyprowadzać Polski z UNII, PIS chce wyrównania szans Polaków z szansami zachodnich narodów. I sądzę, że większość Polaków przy urnach tak będzie myślała.

Naprawdę super, że jako osoba prowadząca firmę mogłem zasponsorowac wakacje nieudacznikom, a w zamian muszę pracować jeszcze więcej, bo idzie polski wał i muszę zarobić na nowe podatki w przyszłym roku, bo nierząd dalej będzie wydawał nie swoje pieniądze lekką ręką. Dziękuję ci drogą patologio pisowska, że dzięki twej pazerność muszę siedzieć i kombinować zamiast planować wczasy se swoją rodziną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza