Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

OBYWATEL PONAD WSZYSTKO/

11445
PanM
18 października 2021r. o 14:32
Pan Janusz tradycyjnie . Wpadł w wątek " puścił bąka" i oczekuje że ktoś nawiąże z nim polemikę.
Pozdrawiam.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2021r. o 14:50
Bo ''pan Janusz '' wie że ten temat to właśnie kolejny ''bąk'' ze strony PanaM ...']
wystarczy przeanalizować to co napisano w pierwszym poście gdzie zero konkretów goni czysty populizm...

chcesz dyskutować ?...o czym ?...kto podjął ''dyskusję''?
zadałem konkretne pytanie czy jasno i wyraźnie opiszesz jak widzisz dzisiejszą sytuację w kraju i co ważniejsze ,jak ją widzisz tutaj na podwóreczku lokalnym...
nie odpowiedziałeś bo jesteś koniunkturalistą i boisz się zwykłej reakcji naszych lokalnych ''kacyków''
bo kto wie czy się jeszcze nie przydadzą? ;]
to jest identyczna postawa jaką przyjąłeś w stosunku do swojego koleżki Lucjana który jednego dnia publicznie zmieszał cię tu z błotem ale jak ponoć przyszło co do czego to resztą ''wyjaśniał telefonicznie''
no ale wybaczyłeś bo ...możesz kupić taniej truskawki na dżemy...hahahaha
nisko się cenisz jak widać ale to twoja sprawa za ile się sprzedajesz ...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zeszmaciłes sie u wszystkich niezalogowany
18 października 2021r. o 17:52
A ten ciągle zazdrosny o "lucka". Złamane serce nie chce sie zrosnąc...

hahahahha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
18 października 2021r. o 19:03
A ja myślę że tak głupi wniosek może wyciągnąć tylko sam PanM lub jego kamrat Lucek.
Ktokolwiek zna Janusza wie że jak każdy z nas i on nie jest wolny od wad ale ma kilka znaczących plusów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Męczennica niezalogowany
18 października 2021r. o 19:17
najwięcej dodatnich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Liliowiec niezalogowany
18 października 2021r. o 19:21
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolęsa niezalogowany
18 października 2021r. o 23:17
~~xxx napisał(a): Ktokolwiek zna Janusza wie że jak każdy z nas i on nie jest wolny od wad ale ma kilka znaczących plusów.


som to jednak plusy ujemne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krótkich majteczkach niezalogowany
19 października 2021r. o 7:47
~~xxx napisał(a): A ja myślę że tak głupi wniosek może wyciągnąć tylko sam PanM lub jego kamrat Lucek.
Ktokolwiek zna Janusza wie że jak każdy z nas i on nie jest wolny od wad ale ma kilka znaczących plusów.


...tak w teście Wassermanna :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza