Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konferencja Szymona Pogody, Roberta Relicha i Mirosława Haniszewskiego o przyznanych środkach z Rządowego Funduszu Polski Ład
~~Bananowy Bluszcz niezalogowany
26 października 2021r. o 19:07
Czerpanie wiedzy z publikowanych sondaży, które nie wiadomo kto i na czyje zlecenie wykonał, świadczy o tym, kto z nas jest przygłupem. I jeśli tylko 9 na 10 osób powiedziało, że jest niezadowolonych z podwyżek, tzn. że ta zadowolona też ma coś nie tak z rozumem. I ja też byłem dziś na zakupach: chleb 0,6 kg w prywatnej piekarni - 4 zł, 4 pomidory na rynku przy Jeleniogórskiej - 3,80 zł, warzywa na patelnię - też tam - 5,80 zł - razem 13,60 zł. Przepłaciłeś koleś o 6 zł - niemal 1/3 ogólnej sumy. Trzeba myśleć i wybierać mądrzej punkty sprzedaży. Schabu też :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
26 października 2021r. o 19:53
https://natemat.pl/380765,rzonca-z-pis-o-iii-wojnie-morawieckiego-w-ft-caly-swiat-o-tym-mowi

Świat pisowskim nieudacznikom nie daruje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
26 października 2021r. o 19:57
~~Bananowy Bluszcz napisał(a): Czerpanie wiedzy z publikowanych sondaży, które nie wiadomo kto i na czyje zlecenie wykonał, świadczy o tym, kto z nas jest przygłupem. I jeśli tylko 9 na 10 osób powiedziało, że jest niezadowolonych z podwyżek, tzn. że ta zadowolona też ma coś nie tak z rozumem. I ja też byłem dziś na zakupach: chleb 0,6 kg w prywatnej piekarni - 4 zł, 4 pomidory na rynku przy Jeleniogórskiej - 3,80 zł, warzywa na patelnię - też tam - 5,80 zł - razem 13,60 zł. Przepłaciłeś koleś o 6 zł - niemal 1/3 ogólnej sumy. Trzeba myśleć i wybierać mądrzej punkty sprzedaży. Schabu też :)

Chory biedaku pech chciał że akurat kupiłeś to dzisiaj na Manchatanie to co ja w sklepie osiedlowym ,nie wiem ile masz lat ale pamiętam czasy komuny gdzie w Bolesławcu na Orlej był sklep mięsny ,,Tania jatka '' tam można było kupić mięso za połowę ceny ,ale to nie jest wyznacznikiem cenowym Jeżeli ja z Osiedla mam jechać samochodem po bochenek chleba za 4 zł to się stuknij w makówkę .Co do pomidorów to w Karrefur 1 kg malinowych kosztuje dzisiaj 9,80.zł



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
26 października 2021r. o 20:02
CBOS:
zaufanie do JK - 100%
nieufność do DT - 100%
Zaufanie PiS do władz CBOS też 100%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Bluszcz niezalogowany
26 października 2021r. o 20:13
Gdy istniała "Tania jatka" to ludzie na zakupy chadzali a nie jeździli samochodami. MZK też nie było. Porównywanie lat komuny z obecnymi to też rodzaj głupoty. I spoko, żyję tyle lat, że mam możliwość osobistego porównania minionych i obecnych ustrojów, przemian polityczno-społecznych, różnorakich rządów i władz lokalnych. Od szefów rad narodowych, przez naczelników i prezydentów, wojewodów i marszałków. I dlatego stwierdzam - subiektywnie przecież - że od lat pięćdziesiątych XX w. po czas obecny, nigdy nie było w Polsce (ale i w naszym mieście czy regionie) lepiej niż teraz. Każdy ma prawo myśleć, jak chce a i robić zakupy gdzie chce i u kogo chce. Wygoda kosztuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Bluszcz niezalogowany
26 października 2021r. o 20:31
I jeszcze jedno Qwerty, jako ten "przygłup" proszę uświadom mnie, który z minionych rządów tzw. III RP był lepszy od obecnego? Podaj też kto z polityków byłby na obecne czasy lepszym premierem niż M. Morawiecki,? Jaka koalicja byłaby lepsza od ZP? A może podasz chociaż jeden kraj UE, w którym nie ma galopującej inflacji i to wyższej niż w Polsce? I spoko, nie podawaj danych pochodzących z instytucji rządowych, możesz przecież oprzeć się na niezależnych i obiektywnych danych Eurostatu. A może podasz oceny obecnej sytuacji Polski z agencji ratingowych? No nie powiesz mi chyba, że i w tych europejskich i światowych instytucjach i firmach swoje wpływy ma J. Kaczyński. Chcesz uprawiać propagandę anty PiS, możesz. Tylko miej na uwadze, że są ludzie, którzy potrafią patrzeć na świat i życie racjonalnie i obiektywnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
26 października 2021r. o 20:49
Tak byśmy nie powiedzieli to Polską rządzi stary kawaler
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obiektywizm niezalogowany
26 października 2021r. o 21:14
~~Bananowy Bluszcz napisał(a): I jeszcze jedno Qwerty, jako ten "przygłup" proszę uświadom mnie, który z minionych rządów tzw. III RP był lepszy od obecnego? Podaj też kto z polityków byłby na obecne czasy lepszym premierem niż M. Morawiecki,? Jaka koalicja byłaby lepsza od ZP? A może podasz chociaż jeden kraj UE, w którym nie ma galopującej inflacji i to wyższej niż w Polsce? I spoko, nie podawaj danych pochodzących z instytucji rządowych, możesz przecież oprzeć się na niezależnych i obiektywnych danych Eurostatu. A może podasz oceny obecnej sytuacji Polski z agencji ratingowych? No nie powiesz mi chyba, że i w tych europejskich i światowych instytucjach i firmach swoje wpływy ma J. Kaczyński. Chcesz uprawiać propagandę anty PiS, możesz. Tylko miej na uwadze, że są ludzie, którzy potrafią patrzeć na świat i życie racjonalnie i obiektywnie.

Chwalenie PiS , PO , LSD , AWS , PZPR nie świadczy o obiektywizmie. Świadczy o podatności na partyjne manipulacje.Nie wiem ile masz lat ale postaraj się prześledzić ostatnie 30, / jeśli możesz i chcesz/ . Partyjne koterie w walce o władze kierują się tylko pozyskaniem stanowisk w publicznych spółkach. I tych rządowych jak Orlen i tych lokalnych jak Ciepłownia miejska . Żaden nie zrobił nic aby takim jak Ty i ja było lżej. Obserwujemy nieustanny wzrost cen i podatków. Do tego nowe podatki , akcyzy i opłaty. Opłaty za wszystko . Usługi w urzędach nie są darmowe. Kupujesz coś od państwa i płacisz podatek za to że to masz. / działka pod dom/. A im cały czas mało , mało i mało. Co raz więcej urzędników i urzędów.
Jak można patrzeć na to tylko przez pryzmat PiS i PO ? / JEDNI WARCI DRUGICH popIs/
Rządy PiS tworzą iluzje dobrobytu. Jednak poszerzanie rozdawnictwa i zaciskanie pasa kreatywnej gospodarce wolnorynkowej zabija prawdziwy rozwój gospodarki. Państwowa firma nigdy nie stworzy nic nowego. Będzie jedynie walczyła o trwanie w marazmie bylejakości. Podaj przykład choć jednej firmy panstwowej prosperującej na zasadach wolnorynkowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza