Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
124 ofiary epidemii
~~Brunatny Nachyłek niezalogowany
3 listopada 2021r. o 13:27
Mam nadzieję że antyszczepionkowe ofiary losu, szamanów i leśnych zielarzy niebawem co najwyżej będą mogli bez okazania paszportu tylko dookola własnego hasioka łaźić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Krwawnik niezalogowany
3 listopada 2021r. o 13:28
Na oddziałach intensywnej terapii chorych zabijaliśmy
https://marucha.wordpress.com/2020/07/16/na-oddzialach-opieki-intensywnej-chorych-zabijalismy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Krwawnik niezalogowany
3 listopada 2021r. o 13:39
Modyfikowani genetycznie wyszczepieńcy mają pełne galoty , ten preparat który miał ich chronić nie chroni ponieważ nie jest na żaden Covid ani nigdy nie miał być , dociera do nich że masę ludzi umiera od tego preparatu a będzie z czasem umierać więcej .nie mogą już tego preparatu wypompować , namordniki jak nosili tak muszą nosić dalej , jak się zarażali tak się zarażają , teraz ich Wielki brat każe im brać trzecią szprycę ,przypominającą a może dobijającą .W rozpaczy wyżywają się na forach wściekli na cały świat atakują normalnych nie wyszczepionych a powinni wyżywać się na sobie i na własnej głupocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
3 listopada 2021r. o 14:00
~~Smolisty Krwawnik napisał(a): Modyfikowani genetycznie wyszczepieńcy mają pełne galoty , ten preparat który miał ich chronić nie chroni ponieważ nie jest na żaden Covid ani nigdy nie miał być , dociera do nich że masę ludzi umiera od tego preparatu a będzie z czasem umierać więcej .nie mogą już tego preparatu wypompować , namordniki jak nosili tak muszą nosić dalej , jak się zarażali tak się zarażają , teraz ich Wielki brat każe im brać trzecią szprycę ,przypominającą a może dobijającą .W rozpaczy wyżywają się na forach wściekli na cały świat atakują normalnych nie wyszczepionych a powinni wyżywać się na sobie i na własnej głupocie

Dokładnie.Jedynym dla nich pocieszeniem jest,że władze wraz z podłymi lekarzami i dziennikarzami szykują szczepionkowy aparthet dla myślącej części społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Sasanka niezalogowany
3 listopada 2021r. o 15:05
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Smolisty Krwawnik napisał(a): Modyfikowani genetycznie wyszczepieńcy mają pełne galoty , ten preparat który miał ich chronić nie chroni ponieważ nie jest na żaden Covid ani nigdy nie miał być , dociera do nich że masę ludzi umiera od tego preparatu a będzie z czasem umierać więcej .nie mogą już tego preparatu wypompować , namordniki jak nosili tak muszą nosić dalej , jak się zarażali tak się zarażają , teraz ich Wielki brat każe im brać trzecią szprycę ,przypominającą a może dobijającą .W rozpaczy wyżywają się na forach wściekli na cały świat atakują normalnych nie wyszczepionych a powinni wyżywać się na sobie i na własnej głupocie

Dokładnie.Jedynym dla nich pocieszeniem jest,że władze wraz z podłymi lekarzami i dziennikarzami szykują szczepionkowy aparthet dla myślącej części społeczeństwa.
Mówiąc o myśleniu masz wysokie mnimanie o sobie a jesteś zwykłym płaskoziemcem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
3 listopada 2021r. o 15:47
~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): 44 ofiary grypy,nim się pojawił cowid ludzie umierali na powikłania grypy do 150 000 rocznie.

No teraz jak się idzie chorym to leczą lekami antybiotyk przepisuje na grypę ..Np.Agumentin przecież to antybiotyk na układ oddechow,oskrzela a nie na COVID to kur.....na co leczą w końcu przecież leku na COVID NIE MA to skąd on wie że to grypa a nie COVID jak nie wysyłają na testy .
Przykro mi,ale muszę Ci napisać,że przede wszystkim jesteś burakiem skoro wierzysz w te testy i ta epidemie
Nie zrozumiałaś mojego komentarza odniosłam się ogólnie to artykułu że skąd to wszystko oni biorą jak leczą na grypę i nie robią testów skąd te liczby .
liczby są wyssane z palca tak jak ten cały kowid,żyjemy na płaskiej ziemi i jestem nie zaszczepiony i nie chodze w namordniku,dawać piane toczyć szczepany!jaki trzeba mieć iloraz inteligencji żeby się dobrowolnie zaszczepić nieznanym preparatem w którego skład wchodzi nie wiadomo co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Tamaryszek niezalogowany
3 listopada 2021r. o 17:04
~~klucznick napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): 44 ofiary grypy,nim się pojawił cowid ludzie umierali na powikłania grypy do 150 000 rocznie.

No teraz jak się idzie chorym to leczą lekami antybiotyk przepisuje na grypę ..Np.Agumentin przecież to antybiotyk na układ oddechow,oskrzela a nie na COVID to kur.....na co leczą w końcu przecież leku na COVID NIE MA to skąd on wie że to grypa a nie COVID jak nie wysyłają na testy .
Przykro mi,ale muszę Ci napisać,że przede wszystkim jesteś burakiem skoro wierzysz w te testy i ta epidemie
Nie zrozumiałaś mojego komentarza odniosłam się ogólnie to artykułu że skąd to wszystko oni biorą jak leczą na grypę i nie robią testów skąd te liczby .liczby są wyssane z palca tak jak ten cały kowid,żyjemy na płaskiej ziemi i jestem nie zaszczepiony i nie chodze w namordniku,dawać piane toczyć szczepany!jaki trzeba mieć iloraz inteligencji żeby się dobrowolnie zaszczepić nieznanym preparatem w którego skład wchodzi nie wiadomo co?

No na logikę na testy Szczepanów nie wysyłają to skąd te zarażenia .A przecież Szczepionka chroni oni nie chorują ,a z ich cyferek,liczb ,wykresikow to Szczepanów jest dużo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 listopada 2021r. o 17:10
~~klucznick , co Ty piszesz , nie kłam , przecież od was " geniuszy " wiemy jaki jest skład szczepionki , są tam czipy , grafen , jajeczka wirusa który się z nich rozmnaża , białko genetycznie modyfikowane dzięki któremu będą zaszczepione genetyczne mutanty , a na domiar złego jakieś nieznane trucizny które zaczną działać po dwóch latach .
Ton wam " geniuszom " musimy podziękować za wiedzę o resecie , o depopulacji a co najważniejsze to ostrzeżenie przed zabójczą trzecią dawką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie