Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galopująca epidemia trwa, w Polsce zmarły 282 osoby z powodu COVID-19, 16 590 nowych zakażeń
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 19:51
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ''Wyborcza'' opisuje historię chorej na COVID-19 kobiety, która trafiła do szpitala w Bolesławcu. Według systemu eWUŚ przyjęła dwie dawki szczepionki. Jednak będąc pod respiratorem, pacjentka wyznała, że dane są fałszywe.


Potem takie osoby traktowane jako niby zaszczepione umierają i pozwala to na głoszenie opinii że zaszczepieni tak samo umierają, a to zwykła manipulacja, bo krążą fałszywe certyfikaty szczepień.



To nie możliwe by ktoś tak głupi,Ty musisz rżnąć glupa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 19:52
~~Pinochet napisał(a): To nie możliwe by ktoś tak głupi,Ty musisz rżnąć glupa


Piszę prawdę, tak potem powstają błędne statystyki i to nie tylko w Polsce, jeżeli tego nie rozumiesz jesteś najzwyczajniej idiotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 20:00
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-program-szczepien-przeciw-covid/polska/news-falszywe-certyfikaty-szczepien-i-testy-z-internetu-coraz-wie,nId,5576960#crp_state=1

jak widać interes kwitnie w PL, ale wszystko do czasu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 20:09
M21W2 napisał(a): ~~Pinochet , dołożyłeś do wiwatu antyszczepionkowcom napędzającym pandemię .

A już Cię polubiłem.Myslalem ,że jesteś zwykłym glupkiem,ale okazuje się,że jesteś przy okazji też podły.To, że ktoś nie chce siąść na krzesło elektryczne ,to nie znaczy,że można go nazywać przeciwnikiem krzeseł w ogóle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 20:10
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Pinochet , dołożyłeś do wiwatu antyszczepionkowcom napędzającym pandemię .

A już Cię polubiłem.Myslalem ,że jesteś zwykłym glupkiem,ale okazuje się,że jesteś przy okazji też podły.To, że ktoś nie chce siąść na krzesło elektryczne ,to nie znaczy,że można go nazywać przeciwnikiem krzeseł w ogóle.


Hahahaha dla ciebie każdy jest podły kto uważa że pandemia to realne zagrożenie, zwłaszcza dla niezaszczepionych :)

Dobry zawodnik jesteś, bez ciebie tematy byłyby nudne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 20:29
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Pinochet , dołożyłeś do wiwatu antyszczepionkowcom napędzającym pandemię .

A już Cię polubiłem.Myslalem ,że jesteś zwykłym glupkiem,ale okazuje się,że jesteś przy okazji też podły.To, że ktoś nie chce siąść na krzesło elektryczne ,to nie znaczy,że można go nazywać przeciwnikiem krzeseł w ogóle.

Hahahaha dla ciebie każdy jest podły kto uważa że pandemia to realne zagrożenie, zwłaszcza dla niezaszczepionych :)

Dobry zawodnik jesteś, bez ciebie tematy byłyby nudne.

Podtekst tego co napisał pan Lucjan był taki,że oto niezaszczepieni roznosza ta zarazę i trzeba ich izolować,by wy zaketchupowani moglibyście w końcu swobodnie żyć .Czy to nie podłość? Każdy kto chce takiej faszystowskiej dyskryminacji jest nie tylko głupi ,ale i podły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 listopada 2021r. o 20:39
PIS-PO-PRL napisał(a): I to pewnie są ci z podrobionym paszportem :D

Czyli prawdziwie zaszczepieni nie umierają na covid.

Szach mat Qwax ;)

Przykre po raz kolejny zostać zaoranym ;)
Oczy mi się teraz otworzyły i już wiem, że te 200-300 osób, które średnio umiera tygodniowo i są w statystykach podawane, jako osoby w pełni zaszczepione to właściciele fałszywych certyfikatów szczepionkowych.
Ale teraz koniec z tym niecnym procederem - władza utnie łeb tej hydrze i w radio będą lecieć prawdziwe reklamy - ponad 100% hospitalizowanych i zmarłych to osoby niezaszczepione :)
Dlaczego wcześniej miałem klapki na oczach i nie słuchałem Radia Wolne Ocice??? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 20:49
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): I to pewnie są ci z podrobionym paszportem :D

Czyli prawdziwie zaszczepieni nie umierają na covid.

Szach mat Qwax ;)

Przykre po raz kolejny zostać zaoranym ;)
Oczy mi się teraz otworzyły i już wiem, że te 200-300 osób, które średnio umiera tygodniowo i są w statystykach podawane, jako osoby w pełni zaszczepione to właściciele fałszywych certyfikatów szczepionkowych.
Ale teraz koniec z tym niecnym procederem - władza utnie łeb tej hydrze i w radio będą lecieć prawdziwe reklamy - ponad 100% hospitalizowanych i zmarłych to osoby niezaszczepione :)
Dlaczego wcześniej miałem klapki na oczach i nie słuchałem Radia Wolne Ocice??? ;)

Wypowiedź dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.