Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galopująca epidemia trwa, w Polsce zmarły 282 osoby z powodu COVID-19, 16 590 nowych zakażeń
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:11
~~Pinochet napisał(a): dostałbyś przy najbliższej okazji z l...,


Kolejka jest, z kimś tam nie pamiętam z kim mam pierwsza galę zaplanowaną bolec fame mma, mogę zapisać cię na drugą galę, reglektujesz?

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:13
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Cicho tam, do pinocheta uderzam.


aaa... że ten
to przepraszam
a już myślałem że wychwytuje co jak i kiedy :D

Za to że lubisz żartować i autoironizowac,mimo wszystko chce mi się Z Tobą pisac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:18
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): dostałbyś przy najbliższej okazji z l...,


Kolejka jest, z kimś tam nie pamiętam z kim mam pierwsza galę zaplanowaną bolec fame mma, mogę zapisać cię na drugą galę, reglektujesz?

:)

Przyznaje się bez bicia ,wyglupilem się.Wybacx
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:52
Po krec .....w akcji jak wam to się nie nudzić jeden przez drugiego masakra poprostu który lepszy Boże jak te szczepienia,pandemia i wszystko w koło poróżniło was szok poprostu jedności brak tylko nienawiści góra . Pozdrawiam Miłego wieczoru życzę i zdrowia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Gailadia niezalogowany
17 listopada 2021r. o 20:00
Łażą zagrafenowani wyszczepieńcy i roznoszą Deltę i białko kolca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~George Orwell niezalogowany
17 listopada 2021r. o 22:59
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-portugalia-nie-wyklucza-powrotu-restrykcji,nId,5651335
Komentatorzy wskazują, że pandemia nasila się w całym kraju, mimo że Portugalia należy do państw o najwyższym odsetku zaszczepionych obywateli. Podwójną dawkę przyjęło tam już prawie 87 proc. ludności.
Jest tak jak powiedział ponad rok temu Dr. Mike Yeadon były prezes Pfizer,po kolejnych dawkach tego preparatu będzie coraz gorzej,w końcowej fazie organizm nie będzie sobie w stanie radzić nawet z katarem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2021r. o 9:49
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Cicho tam, do pinocheta uderzam.


aaa... że ten
to przepraszam
a już myślałem że wychwytuje co jak i kiedy :D

Za to że lubisz żartować i autoironizowac,mimo wszystko chce mi się Z Tobą pisac


czyli jest nas już dwóch....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 listopada 2021r. o 11:52
~~George Orwell napisał(a): https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-portugalia-nie-wyklucza-powrotu-restrykcji,nId,5651335
Komentatorzy wskazują, że pandemia nasila się w całym kraju, mimo że Portugalia należy do państw o najwyższym odsetku zaszczepionych obywateli. Podwójną dawkę przyjęło tam już prawie 87 proc. ludności.
Jest tak jak powiedział ponad rok temu Dr. Mike Yeadon były prezes Pfizer,po kolejnych dawkach tego preparatu będzie coraz gorzej,w końcowej fazie organizm nie będzie sobie w stanie radzić nawet z katarem

Coś jest na rzeczy. Znajoma nigdy nie chorowała, a po przyjęciu dwóch dawek ciągle na gripeksach jedzie. Co wyjdzie z jednej infekcji to za tydzień-dwa kolejna. I tak już od pół roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.