Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo dużo zgonów w Polsce. Rekordowa ilość zakażeń w powiecie bolesławieckim, epidemia nabiera rozpędu
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 13:42
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Po ok . pięciu minutach oddzwonił Pan Kazimierz , potwierdził że ma możliwość to zorganizować , podał w przybliżeniu jak to ma wyglądać ,


a to ciekawe... warto podrożyć temat
Za czyim pozwoleniem, lokalny dziennikarz może organizować wycieczki po oddziale zakaźnym
Pan Kazimierz odpowie, czy jakieś oficjalne pisma do szpitala trzeba słać? :D




Podać numer do adresata , wystarczy zadzwonić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 listopada 2021r. o 13:46
ale co stoi na przeszkodzie, żeby adresat publicznie to wyjaśnił, skoro publicznie proponował?
Może na lewo to miało być, może ktoś w łape miał wziąć
Tylko domysły zostaną :D

Ja nic nie wiem, ja nigdzie nie dzwoniłem mi nic nie udowodnicie ;)



Dopisane 23.11.2021r. o godz. 13:46:

Ale żeby nie było Panie Lucku
Ja się tylko droczę.
Nie będę na Was donosił, choć wygląda to na jakiś szemrany biznes ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 listopada 2021r. o 13:53
kto ukrywa lub poddaje się zaniechaniu w przeciwdziałaniu ...itd.
ale może ''rzecznik'' pana Kazimierza to wyjaśni...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 13:55
Januszek , coś dla Ciebie , okazja do krytyki rządu PiS .

Prof. Filipiak: Jesteśmy w europejskiej czołówce zgonów w czwartej fali
Tygodniowa liczba zgonów w związku z COVID-19 wzrosła o 76 proc. Tylko w ciągu ostatniej doby z powodu COVID lub współistnienia COVID z innymi schorzeniami zmarło 398 osób. Jesteśmy jednym z państw Europy z największą umieralnością z powodu COVID, a mimo to rząd nadal zwleka z działaniami.
Coraz trudniejsza sytuacja w szpitalach
- IV fala pandemii będzie miała wydłużony charakter, ale z mniejszą liczbą zgonów - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej na temat strategii rządu w kontekście czwartej fali. - W województwach podlaskim i lubelskim jest coraz mniej zakażeń. Jest nadzieja, że w innych województwach fala zacznie opadać - zapewniał premier.

Eksperci przecierają oczy ze zdumienia i pytają: skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle? W wielu szpitalach już zaczyna brakować miejsc albo pacjenci muszą czekać godzinami na przyjęcie. Jak podaje PAP, na Podlasiu Szpital Wojewódzki im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach aktualnie ma 100 pacjentów z COVID-19 na 97 dostępnych miejsc. W Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie pacjenci covidowi zajmują 42 z 43 dostępnych łóżek.

- Eksperci szacują, że tzw. zgonów nadmiarowych mamy w Polsce około 150 tys. od początku pandemii. Niewprowadzenie jakichkolwiek ograniczeń dla niezaszczepionych w IV fazie spowoduje jeszcze więcej zgonów, hospitalizacji. Dojdzie do tego przeciążenie systemu ochrony zdrowia - alarmuje prof. Filipiak. Lekarz nie pozostawia złudzeń: Czas już powiedzieć otwarcie - ci, którzy nie podjęli żadnych decyzji mają krew na rękach - podkreśla profesor.

Januszek wypowiesz się choć raz konkretnie i na temat ?

https://portal.abczdrowie.pl/prof-filipiak-jestesmy-w-europejskiej-czolowce-zgonow-w-czwartej-fali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
23 listopada 2021r. o 15:05
Poj...w akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 15:13
~~Szkarłatny Rozpław napisał(a): Poj...w akcji.


Odpowiedział ciemnogród , dzbanie , przygotowany do depopulacji ? .



Dopisane 23.11.2021r. o godz. 15:13:

Ciemnogród , Rozpław na więcej Ciebie stać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 listopada 2021r. o 15:34
jak to miło widzieć jak po raz kolejny robisz z mordy ''cholewę'' ;]

chyba wczoraj obiecywałeś kmiocie pospolity że kończysz dyskusję w temacie...

a ja odpisałem że ty bez swojej propagandy nie potrafisz żyć i będziesz pisał ...
i piszesz ...;]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 16:01
Januszku , kmiocie nie pospolity , Ty ośle jeden i kłamco , Jest tylko jedna opcja abym przestał pisać , musi przestać pisać naczelny kłapouchu Januszek i pozostałe osiołki .

Osiołku Januszku powtarzam pytanie - Januszek wypowiesz się choć raz konkretnie i na temat ?. Osiołku Januszku , jak nie odpowiesz uznam że zbyt trudne dla kłapoucha , co ja piszę , za dużo oczekuję od zacofanej ciemnoty .
Pa Januszek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza