Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo dużo zgonów w Polsce. Rekordowa ilość zakażeń w powiecie bolesławieckim, epidemia nabiera rozpędu
~~Zofia niezalogowany
23 listopada 2021r. o 16:09
Pracowałam kilka lat w szpitalu ,jeszcze przed tą pandemią , dla mnie widok osoby pod tlenem lub pod respiratorem nie jest niczym nowym .I nie było by dla mnie żadnym argumentem że taka leżąca osoba musi być koniecznie ofiarą covida . Bardzo łatwo powiedzieć jakieś nie obeznanej osobie , patrz to są ofiary covida .Może tutejszy forumowy król Ciemnogrodu M21W2 i jego giermkowie by to kupili ale nie ja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Osteospermum niezalogowany
23 listopada 2021r. o 16:15
~~Zofia napisał(a): Pracowałam kilka lat w szpitalu ,jeszcze przed tą pandemią , dla mnie widok osoby pod tlenem lub pod respiratorem nie jest niczym nowym .I nie było by dla mnie żadnym argumentem że taka leżąca osoba musi być koniecznie ofiarą covida . Bardzo łatwo powiedzieć jakieś nie obeznanej osobie , patrz to są ofiary covida .Może tutejszy forumowy król Ciemnogrodu M21W2 i jego giermkowie by to kupili ale nie ja

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
23 listopada 2021r. o 17:16
TTaka informacja z GB;
https://wolnemedia.net/zaszczepieni-umieraja-czesciej-niz-niezaszczepieni/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 listopada 2021r. o 17:18
M21W2 napisał(a): Jest tylko jedna opcja abym przestał pisać , musi przestać pisać naczelny kłapouchu Januszek i pozostałe osiołki .


nie,,,otóż jest jeszcze jedna opcja buraku o kaprawych ślepkach...
tą opcją jest bomba z opóźnionym zapłonem jaką ze zwykłej ignorancji dałeś sobie wszczepić...

a wtedy ...bummmmmmm....;] i ...
''dobry Jezu a nasz panie daj mu wieczne spoczywanie''...hahaha
i na tabliczce - ''poległ'' dla dobra ludzkości ...;]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Sasanka niezalogowany
23 listopada 2021r. o 17:29
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Jest tylko jedna opcja abym przestał pisać , musi przestać pisać naczelny kłapouchu Januszek i pozostałe osiołki .


nie,,,otóż jest jeszcze jedna opcja buraku o kaprawych ślepkach...
tą opcją jest bomba z opóźnionym zapłonem jaką ze zwykłej ignorancji dałeś sobie wszczepić...

a wtedy ...bummmmmmm....;] i ...
''dobry Jezu a nasz panie daj mu wieczne spoczywanie''...hahaha
i na tabliczce - ''poległ'' dla dobra ludzkości ...;]

Gdzie tacy idioci się rodzą?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Szparag niezalogowany
23 listopada 2021r. o 17:42
~~ed napisał(a): TTaka informacja z GB;
https://wolnemedia.net/zaszczepieni-umieraja-czesciej-niz-niezaszczepieni/

~~ed napisał(a): TTaka informacja z GB;
https://wolnemedia.net/zaszczepieni-umieraja-czesciej-niz-niezaszczepieni/


Że wyszczepieni umierają od tego preparatu , to wiedzą wszyscy świadomi ludzie, tylko wyszczepiony ciemnogród dalej brnie w głupotę jaką mu sprzedają akwizytorzy szczepionek aż wpadnie do dołu ,grobowego dołu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 18:34
Januszek , spadając upadłeś na głowę , tak mi przykro .
Januszek kogo popierasz Medycznych Doradców czy Morawieckiego , proste pytanie prosta odpowiedź .

Przypominam temat .

Prof. Filipiak: Jesteśmy w europejskiej czołówce zgonów w czwartej fali
Tygodniowa liczba zgonów w związku z COVID-19 wzrosła o 76 proc. Tylko w ciągu ostatniej doby z powodu COVID lub współistnienia COVID z innymi schorzeniami zmarło 398 osób. Jesteśmy jednym z państw Europy z największą umieralnością z powodu COVID, a mimo to rząd nadal zwleka z działaniami.
Coraz trudniejsza sytuacja w szpitalach
- IV fala pandemii będzie miała wydłużony charakter, ale z mniejszą liczbą zgonów - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej na temat strategii rządu w kontekście czwartej fali. - W województwach podlaskim i lubelskim jest coraz mniej zakażeń. Jest nadzieja, że w innych województwach fala zacznie opadać - zapewniał premier.

Eksperci przecierają oczy ze zdumienia i pytają: skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle? W wielu szpitalach już zaczyna brakować miejsc albo pacjenci muszą czekać godzinami na przyjęcie. Jak podaje PAP, na Podlasiu Szpital Wojewódzki im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach aktualnie ma 100 pacjentów z COVID-19 na 97 dostępnych miejsc. W Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie pacjenci covidowi zajmują 42 z 43 dostępnych łóżek.

- Eksperci szacują, że tzw. zgonów nadmiarowych mamy w Polsce około 150 tys. od początku pandemii. Niewprowadzenie jakichkolwiek ograniczeń dla niezaszczepionych w IV fazie spowoduje jeszcze więcej zgonów, hospitalizacji. Dojdzie do tego przeciążenie systemu ochrony zdrowia - alarmuje prof. Filipiak. Lekarz nie pozostawia złudzeń: Czas już powiedzieć otwarcie - ci, którzy nie podjęli żadnych decyzji mają krew na rękach - podkreśla profesor.

Może Januszkowi pomogą inni antyszczepionkowcy , dodam jeszcze że PiS chce dogadać się z opozycją która wyraźnie jest za opcją Doradców Medycznych , oj coś tu pachnie że chcą was uratować zacofane ludziki przed waszą głupotą .
Wasza wolność kończy się tam gdzie stanowicie zagrożenie życia , ciekawa propozycja PO , zaszczepieni pracują zdalnie a anty stacjonarnie , jest też propozycja lewicy , pozamykać niezaszczepionych w domach na bezpłatnych urlopach , czekać aż nabiorą rozumu lub opadnie czwarta fala .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adi niezalogowany
23 listopada 2021r. o 18:41
~~Czerwonawy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zofia napisał(a): Pracowałam kilka lat w szpitalu ,jeszcze przed tą pandemią , dla mnie widok osoby pod tlenem lub pod respiratorem nie jest niczym nowym .I nie było by dla mnie żadnym argumentem że taka leżąca osoba musi być koniecznie ofiarą covida . Bardzo łatwo powiedzieć jakieś nie obeznanej osobie , patrz to są ofiary covida .Może tutejszy forumowy król Ciemnogrodu M21W2 i jego giermkowie by to kupili ale nie ja


Dokladnie . Jak ludzie nie mają argumentów w temacie covid to zaczynają grać na emocjach czyli temat respiratorów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza