Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczna liczba zgonów w Polsce, nie żyje 570 osób zakażonych koronawirusem
~~Alicja niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 16:08
Życie jest pełne niebezpieczeństw ,każdy z nas może je zakończyć w każdym momencie , może wpaść pod samochód , może na niego spaść np.drzewo , może go porazić prąd , może paść na zawał , na wylew , zachorować na nowotwór , itd ,itd i tysiąc innych zagrożeń . Ostatnio doszło nowe zagrożenie Covid 19 .Zastanawiałam się czy się nie zaszczepić ponieważ wielcy telewizyjni eksperci zapewniali że szczepienie uchroni mnie przed zarażeniem się , ale ponieważ producent ani nikt nie bierze odpowiedzialności za działanie tego preparatu ,postanowiłam poczekać i obserwować co się będzie działo dalej .Gdy pojawiły się pierwsze zarażenia pośród wyszczepionych telewizyjni eksperci zmienili nagle narrację , zaczęto mówić że, tak możesz się zarazić ale jak zachorujesz to przejdziesz chorobę łagodniej .Ponieważ ilość zarażonych pośród wyszczepionych rosła dalej a było to widoczne szczególnie w krajach o wysokim procencie wyszczepień ogłoszono nagle że dwie dawki nie pomagają potrzebna jest trzecia .Czytam prasę z całego świata i widzę że coraz więcej jest informacji o nagłych zgonach poszczepiennych ,zakrzepicy ,zawałach itd , .Informacje te są bagatelizowane i ukrywane przez media głównego nurtu .Ostatnio hitem stał się Omikron który został przywieziony do Europy przez osoby wyszczepione bo podobno wyszczepienia na niego nie działają .
Reasumując : dochodzę do wniosku że dobrze zrobiłam ponieważ jak widać szczepionki nie działają , a do listy zagrożeń mojego życia o których pisałam na początku po co mam dopisywać następny czyli nagły zgon poszczepienny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 16:39
~~Alicja napisał(a): Życie jest pełne niebezpieczeństw ,każdy z nas może je zakończyć w każdym momencie , może wpaść pod samochód , może na niego spaść np.drzewo , może go porazić prąd , może paść na zawał , na wylew , zachorować na nowotwór , itd ,itd i tysiąc innych zagrożeń . Ostatnio doszło nowe zagrożenie Covid 19 .Zastanawiałam się czy się nie zaszczepić ponieważ wielcy telewizyjni eksperci zapewniali że szczepienie uchroni mnie przed zarażeniem się , ale ponieważ producent ani nikt nie bierze odpowiedzialności za działanie tego preparatu ,postanowiłam poczekać i obserwować co się będzie działo dalej .Gdy pojawiły się pierwsze zarażenia pośród wyszczepionych telewizyjni eksperci zmienili nagle narrację , zaczęto mówić że, tak możesz się zarazić ale jak zachorujesz to przejdziesz chorobę łagodniej .Ponieważ ilość zarażonych pośród wyszczepionych rosła dalej a było to widoczne szczególnie w krajach o wysokim procencie wyszczepień ogłoszono nagle że dwie dawki nie pomagają potrzebna jest trzecia .Czytam prasę z całego świata i widzę że coraz więcej jest informacji o nagłych zgonach poszczepiennych ,zakrzepicy ,zawałach itd , .Informacje te są bagatelizowane i ukrywane przez media głównego nurtu .Ostatnio hitem stał się Omikron który został przywieziony do Europy przez osoby wyszczepione bo podobno wyszczepienia na niego nie działają .
Reasumując : dochodzę do wniosku że dobrze zrobiłam ponieważ jak widać szczepionki nie działają , a do listy zagrożeń mojego życia o których pisałam na początku po co mam dopisywać następny czyli nagły zgon poszczepienny

W punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2021r. o 16:54
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZK Polska napisał(a): Z podanych przez MZ danych wynika, że 6.5% zmarłych osób na COVID, to osoby zaszczepione.(Warto sprawdzić, czy mieli je prawdziwe). To oznacza, że z 570, które udusiło się dzisiaj ponad 500 to niezaszczepieni. Ofiary własnej głupoty, nieudolności rządu i propagandy nawiedzonych.

Dane z MZ z ostatnich tygodni to około 30% zmarłych w pełni zaszczepionych.




W pełni zaszczepionych jest 54% niezaszczepionych 46 % pomimo to zaszczepionych ostatniej doby zmarło 161 osób ,
niezaszczepionych 409 , przelicz to jak będzie w przeliczeniu na 100 tyś . mieszkańców .
Wiem że nie otrzymam odpowiedzi , tak było zawsze gdy nie było Tobie wygodne .
Średni wiek zmarłych zaszczepionych to 65 + ludzi z wieloma chorobami .
Ok 25% to zmarli tylko z powodu covida , podczas ostatniej fali były to jednostki , wtedy pisałeś - umierają tylko ludzie w podeszłym wieku schorowani , dziś Delta nie wybiera , duży odsetek to ludzie w wieku 30-50 lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Jesion niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 16:59
Andrzej Rozpłochowski, legendarny działacz Solidarności ze Śląska, walczy o życie w szpitalu. Jego stan jest bardzo poważny, leży pod respiratorem. Jak wyznał przyjaciel działacza opozycji z czasów PRL, Rozpłochowski był przeciwnikiem szczepień. - Mówiliśmy mu już wcześniej: Andrzej, zaszczep się. On trwał przy swoich poglądach - powiedział Eugeniusz Karasiński, przyjaciel działacza antykomunistycznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2021r. o 17:16
~~Liliowy Jesion napisał(a): Andrzej Rozpłochowski, legendarny działacz Solidarności ze Śląska, walczy o życie w szpitalu. Jego stan jest bardzo poważny, leży pod respiratorem. Jak wyznał przyjaciel działacza opozycji z czasów PRL, Rozpłochowski był przeciwnikiem szczepień. - Mówiliśmy mu już wcześniej: Andrzej, zaszczep się. On trwał przy swoich poglądach - powiedział Eugeniusz Karasiński, przyjaciel działacza antykomunistycznego.



Najgorsze w ty wszystkim jest to że jak większość przeciwników szczepień trafił do szpitala jak jego stan był już ciężki ,
lekarze poinformowali że ma zaatakowane 80% płuc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Hiacynt niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 17:24
sedno sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomocnik niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 17:25
Aby ułatwić życie propagatorów wyszczepień postanowiłem podpowiedzieć im kilka tekstów które mogą zamieszczać na forum

1 .Zenon N szedł wysłać kupon totolotka a że do kolektury trzeba było wejść w maseczce a Zenon był foliarzem ,zrezygnował , wieczorem padła szóstka na jego liczby , na drugi dzień dopadł go Covid 19 a że był jak to foliarz nie wyszczepiony zmarł w męczarniach
2.Mateusz W . posłuchał babki zielarki aby się nie szczepić i zachorował na Covid 19, w szpitalu nie pomogły trzy respiratory i zmarł
3 .Wiktor A. posłuchał śmieciarza z podstawowym wykształceniem aby się nie szczepić i oczywiście zachorował i zmarł na Covid
4. Cezary K. był zawziętym antyszczepionkowcem i się nie wyszczepił a gdy zapadł na Covid postanowił sam się leczyć roztworem z kocich odchodów , zmarł w męczarniach po dwóch dniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AUTOMAT BIURO niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 17:27
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowy Jesion napisał(a): Andrzej Rozpłochowski, legendarny działacz Solidarności ze Śląska, walczy o życie w szpitalu. Jego stan jest bardzo poważny, leży pod respiratorem. Jak wyznał przyjaciel działacza opozycji z czasów PRL, Rozpłochowski był przeciwnikiem szczepień. - Mówiliśmy mu już wcześniej: Andrzej, zaszczep się. On trwał przy swoich poglądach - powiedział Eugeniusz Karasiński, przyjaciel działacza antykomunistycznego.



Najgorsze w ty wszystkim jest to że jak większość przeciwników szczepień trafił do szpitala jak jego stan był już ciężki ,
lekarze poinformowali że ma zaatakowane 80% płuc .

Lucek! Problem w tym, że nie ma leczenia i kontroli! Mam teraz kilka przypadków w bliskim otoczeniu i najbliższej rodzinie. I jest teleporada! Lekarz nie osłuchuje, nie bada, tylko leczy jak Kaszpirowski! Przez taką właśnie głupotę decydentów mamy problemy, ale ty uważasz teleporadę za słuszne działanie. Nie byłoby większości zgonów, gdyby ludzi leczono i kontrolowano ich stan normalnie!
O wyczepieniach nie piszę, bo ty zbyt wiele nie kumasz i powtarzasz tylko za propagandą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza