Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczna liczba zgonów w Polsce, nie żyje 570 osób zakażonych koronawirusem
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 20:36
~~YADWIGA napisał(a): Przecież nie ma Covida oni w to nie wierzą więc ....Ci co mądrzejsi się zaczepili reszta niestety wcześniej czy później gdzieś się zarazi .


Wcześniej czy później wszyscy umrzemy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gromosław Bezlitosny niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 20:37
Nie rozumiem dlaczego dyskutujecie z wyszczepionymi mutantami ,przecież jak na dłoni widać że brakuje im pewnych zwojów mózgowych ,czy im to grafen wygryzł czy już wcześniej nie mieli , to nie ważne ,ważne że szkoda czasu i klawiatury oni nie pojmą nic poza tym co im telewizor zaprogramował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jano niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 21:28
Mój znajomy - zagorzały zwolennik szczepień - zaszczepiony we wrześniu 3 dawką. Namawiał mnie na szczepienie, w końcu stwierdził, że jestem idiotą i będę cienko piszczał, jak skończę w szpitalu. Nie szczepiłem się, miałem covida 2 razy potwierdzonego testem, za każdym razem bardzo lekki przebieg. Wynik - ja zdrowy jak ryba, a znajomy leży właśnie z covidem w szpitalu pod tlenem i kroplówką.
Sporo osób zaszczepionych widząc, co się dzieje, nie chce się więcej szczepić - zwłaszcza ci, co źle znieśli drugą dawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Kokoryczka niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 21:32
90 % osób niezaszczepionych z liczby osób pod respiratorami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 6:03
Pamiętacie Polski film " Wojna światów ,następne stulecie " ,z 1981 roku , jaki to wizjonerski film , zobaczcie fragmenty i porównajcie do dzisiejszej rzeczywistości
https://youtu.be/xAXwrs2oPG4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawe Parzydło niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 8:11
~~Alicja napisał(a): Życie jest pełne niebezpieczeństw ,każdy z nas może je zakończyć w każdym momencie , może wpaść pod samochód , może na niego spaść np.drzewo , może go porazić prąd , może paść na zawał , na wylew , zachorować na nowotwór , itd ,itd i tysiąc innych zagrożeń . Ostatnio doszło nowe zagrożenie Covid 19 .Zastanawiałam się czy się nie zaszczepić ponieważ wielcy telewizyjni eksperci zapewniali że szczepienie uchroni mnie przed zarażeniem się , ale ponieważ producent ani nikt nie bierze odpowiedzialności za działanie tego preparatu ,postanowiłam poczekać i obserwować co się będzie działo dalej .Gdy pojawiły się pierwsze zarażenia pośród wyszczepionych telewizyjni eksperci zmienili nagle narrację , zaczęto mówić że, tak możesz się zarazić ale jak zachorujesz to przejdziesz chorobę łagodniej .Ponieważ ilość zarażonych pośród wyszczepionych rosła dalej a było to widoczne szczególnie w krajach o wysokim procencie wyszczepień ogłoszono nagle że dwie dawki nie pomagają potrzebna jest trzecia .Czytam prasę z całego świata i widzę że coraz więcej jest informacji o nagłych zgonach poszczepiennych ,zakrzepicy ,zawałach itd , .Informacje te są bagatelizowane i ukrywane przez media głównego nurtu .Ostatnio hitem stał się Omikron który został przywieziony do Europy przez osoby wyszczepione bo podobno wyszczepienia na niego nie działają .
Reasumując : dochodzę do wniosku że dobrze zrobiłam ponieważ jak widać szczepionki nie działają , a do listy zagrożeń mojego życia o których pisałam na początku po co mam dopisywać następny czyli nagły zgon poszczepienny



Alu, oby więcej takich jak Ty! Większość ludzi jest zwyczajnie leniwa, a brak czasu na research informacji powoduje zachowania "stada baranów". Mówią, że komuś przecież trzeba uwierzyć! Rzeczywistość jest coraz bardziej przerażająca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 17:06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 18:52
Ukazał się artykuł,zespołu naukowego międzynarodowego badaczy Niemiec Grecji Szwecji o działaniu leku amantadyny,wydali oni pozytywną opinię stwierdzając skuteczność leku na zakażenie wirusem covid ,to ja się pytam dlaczego nasz kochany "rząd",negował,i blokował leczenie tym lekiem przez polskiego lekarza , który ja stosował w leczeniu covida i leczył i uleczył wielu chorych.Czy teraz to odszczekają czy dalej będą ściemniać,bo muszą wykorzystać zapasy zakupionych szczepionek? przez co mogą narazić na śmierć wielu zakażonych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo